LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ODRZUCONE] xabex - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Serwer Minecraft Creative (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Rekrutacja (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Wątek: [ODRZUCONE] xabex (/showthread.php?tid=11948)



xabex - xabex - 06.07.2020

1. Imię: Mam na imię Ania
2. Wiek: mam rocznikowo 14 lat 
3. Dokładny nick w grze: xabex
4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft Lecraft.pl: zaczęłam grać na tym serwerze minecraft 3 maja 2019 roku.
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: 3-4 godziny robocze l W weekendy około 6-7 godzin 
6. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co?: Byłam raz karana na minecrafcie za ,,erotykę na działce" ponieważ ozdobiłam sobie domek słupkami endu. 
7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Chatmod?: Chatmod ma obowiązek pilnowania chatu globalnego jak i VipChatu, Jego obowiązkiem jest pojawianie się na Discordzie, serwerze minecraft oraz forum, Upominać, karać i sprawdzać graczy zgodnie z regulaminem, który znajduje się na /spawn albo /warp regulamin, Rozwiązywać wszystkie kłotnie, Organizować eventy, np. konkurs skinów, build battle, kiedy na serwerze minecraft nie ma wyższej rangi, którą w tym przypadku jest MOD+.
 Uprawnienia chatmoda:  Chat: /c on- włącza chat
 /c off- wyłącza chat
/cc- wyczyszcza chat 
/warn nick powód- upomina gracza, podaje powód
 /tempmute nick czas- wycisza gracza na dany czas 
/cmi kick nick powód- wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft 
/sprawdź nick- sprawdza gracza czy nie ma ,,cheatów"
 /czysty nick- daje znak, że gracz nie posiada żadnych ,,cheatów"
8. Dlaczego chciałabyś/ chciałbyś zostać chatmodem?: Jestem osobą, która lubi pomagać. Moja aktywność na serwerze minecraft Lecraft.pl bardzo się poprawiła. Będąc na serwerze minecraft, staram się odpowiadać osobą, które zadają pytanie typu: ,,Jak dodać kogoś na działkę?". Często jestem widywalna na discordzie, aby odpowiadać innym graczom na pytania.
9: Coś o sobie: Jak wspomniałam wyżej mam na imię Anna i mam rocznikowo 14 lat. W wolnych chwilach rysuję albo jeżdżę na deskorolce. Czasami pomagam w stadninie koleżanki mojej mamy. Interesuje się psychologią, ponieważ lubię rozmawiać i chciałabym pomagać innym ludziom. Razem z siostrą prowadzę wegańskiego instagrama, oraz swojego prywatnego. Należę do ,,Mini models" od 3 lat. Lubię fotografować przyrodę, martwą naturę, jedzenie, swoje koty i chmury. Kolekcjonuję zapachowe świeczki (obecnie mam ich 320). W wolnym czasie lubię sobie siadać na tarasie i czytać książki każdego typu.
10. Czy masz sprawny mikrofon? : TAK
11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty?:  Starałabym się uspokoić graczy i wysłuchać każdego po kolei. Posłuchałabym czego im brakuje i starałabym się zakończyć problem. Jeśli posunęli by się za daleko, wzniosłabym konsekwencję do zaistniałej sytuacji.
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?: nie
13. Czy byłeś/byłaś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak, jaki tryb, ile razy: niestety nie
14. Co chciałbyś/ chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft Lecraft?: Uważam, że nie ma potrzeby zmieniania czegoś w serwerze minecraft Lecraft. Wszystko jest idealne.
15.Coś na koniec: Dołączając do Administracji Lecraft, wchodziłabym bardzo często na minecraft, więc oferowałabym większą pomoc i pilnowanie chatu, zwłaszcza gdy są godziny nocne, ponieważ wtedy administracja wchodzi najrzadziej, a wtedy inni gracze łamią regulamin. Od ponad roku moim marzeniem jest zostanie Chatmodem. Mam nadzieję, że moje podanie zostanie przyjęte Smile



RE: podanie na chatmoda - _Bridges - 06.07.2020

Witaj Aniu.
Twoje podanie nawet przypadło mi do gustu, aczkolwiek w niektórych miejscach są małe błędy kosmetyczne, lecz pozostawię to już w spokoju.
Nie widziałem Cię na serwerze minecraft, możliwe, że gramy w innych godzinach. Wydaje mi się, że komendy są napisane poprawnie, a wszystko rozpisane jak powinno.
Nie będę wystawiać oceny ze względu na to, że moja opinia nie liczy się bardzo w tym wypadku.
Pozdrawiam.



RE: podanie na chatmoda - Mrozon - 06.07.2020

Czesc
Na samym poczatku chce powiedzieć ze masz zły tytuł, co jest bezwarunkowo odrzucane. Powinno być [PODANIE] <nick>.
Niestety nei kojarzę nicku, nie pomagasz ani nie udzielasz się. Przykro mi ale jestem na NIE a i zapomniałem, podanie jest w większości skopiowane od Zelus123.


xabex - Maatev_ - 06.07.2020

obraz