LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ODRZUCONE] Podanie o przyjęcie do grona budowniczych na serwerze minecraft Lecraft.pl - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Budowniczy (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: [ODRZUCONE] Podanie o przyjęcie do grona budowniczych na serwerze minecraft Lecraft.pl (/showthread.php?tid=12042)



Podanie o przyjęcie do grona budowniczych na serwerze minecraft Lecraft.pl - Kubis - 18.07.2020

    1.Imię : Jakub
2.Wiek : 12
3.Nick w grze : Kubis
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft : 3 lata z hakiem na różnych kontach
5.Serwer oraz numer działki z budowlą : Creative, /p h Kubis
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Discord, Facebook , ts3
7.Komendy przydatne w roli budowniczego : //wand - przywołuje magiczną siekierkę, //set - stawia w danym obszarze bloki, //replace - zamienia dany  obszar na dany blok, //move - przesuwa obszar w strone ktora patrzymy o daną ilość bloków, //stack - stackuje zaznaczony obszar w daną stronę, //copy - kopiuje zaznaczony teren, //paste.
8Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Spora część moich znajomych uważa że bardzo ładnie buduję w minecraft'cie i naprawdę uwielbiam godzinami budować na waszym serwerze minecraft 
9.Coś o sobie : Mam na imię Jakub.lubię grać w gry komputerowe co niestety nie zadowala moich rodziców. uwielbiam samochody mógłbym rozmawiać o nich przez wieki 
Mam 5 zwierzątek 3 psy i 2 koty
Mieszkam w małej miejscowości: Białośliwie
jestem gadułą i śpiochem  
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Premium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem ekipy Budowniczych na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak

13.Czy byłeś/aś już w ekipie Budowniczych na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft? : Niestety nie
Mam nadzieje że mnie przyjmiecie czekam z niecierpliwością i pozdrawiam Smile



RE: Podanie o przyjęcie do grona budowniczych na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl - Mrozon - 18.07.2020

zły tytuł=bezwarunkowe odrzucenie podania, sprobuj za dwa tygodnie!


RE: Podanie o przyjęcie do grona budowniczych na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl - GaDe_ - 18.07.2020

Mrozon napisał
+ prosiłes adminke o sprawdzenie podania c;
Total odrzucenie


RE: Podanie o przyjęcie do grona budowniczych na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl - Winnetou - 18.07.2020

Wiek +/-
Komendy jest ich mało, napewno jest więcej wymieniłeś tylko podstawowe
Punkt 8 jest krótki
Działka nie powala, jeden domek który jest na zdjęciu, wokół pusty teren, kilka małych drzewek, małe górki jako zapychacz miejsca, i mączka kostna na trawie czyli typowe
Za mało jak na budowniczego, jeden domek to nie za dużo jeżeli chcesz być budem.
Jak narazie na NIE


RE: Podanie o przyjęcie do grona budowniczych na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl - Akatsuki - 20.07.2020

Na samym starcie . Dodam że praca którą "zrobiłeś" jest przebudowana z poradnika. Działka musi być twojego autorstwa aby można było ocenić twoje możliwości budowlane.
Jestem na NIE


RE: Podanie o przyjęcie do grona budowniczych na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl - RedoPl - 20.07.2020

Odrzucone

powody up

obraz