LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ODRZUCONE] [PODANIE] Kusiiia - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Budowniczy (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: [ODRZUCONE] [PODANIE] Kusiiia (/showthread.php?tid=12076)

Strony: 1 2


[PODANIE] Kusiiia - KusiaPL - 24.07.2020

1.Imię : Kinga
2.Wiek : 14 (06)
3.Nick w grze : Kusiiia
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft : około 2 lata temu rozpoczęłam moją przygodę na tym serverze. Wcześniej grałam pod nickiem KusiaPL
5.Serwer oraz numer działki z budowlą : Server creative, numer działki: -32;64 inaczej ./p h Kusiiia 3
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Tak posiadam Discord, Facebook
7.Komendy przydatne w roli budowniczego :
//wand - przywołuje magiczną siekierkę
//set (id) - zapełnia zaznaczony obszar danym blokiem
//copy - kopiuje zaznaczony obszar do schowka
//paste - wkleja skopiowany obszar
//cut - wycina zaznaczony obszar
//flip - odwraca zawartość schowka
//rotate - odwraca zawartość schowka o dany stopień
//gmask - ustawia globalną maskę
//wall - tworzy ścianę w zaznaczonym obszarze
//shift - przesuwa zaznaczony obszar
//undo - cofa ostatnio wykonaną czynność
//redo przywraca cofniętą czynność
//br sphere - przypisuje do przedmiotu trzymanego pędzel w kształcie koła
//br smooth - przypisuje do przedmiotu trzymanego pędzel do wygładzania terenu
//drain usuwa wodę z danego obszaru
//fixwater - zapełnia wodą dany obszar
//hcyl tworzy pusty cylinder
//cyl tworzy cylinder z wypełnieniem
//hsphere - tworzy pustą kulę
//sphere - tworzy wypełnioną kulę
//forestgen - tworzy las
//pyramid - tworzy piramidę z wypełnieniem
//hpyramid - tworzy pustą piramidę
//line - tworzy line z bloków na danym obszarze 
//overlay - tworzy warstwę z wybranego bloku na danym obszarze
//faces - tworzy sześcian z wybranych bloków
//move - przesuwa zaznaczony obszar 
//replace - zamienia zaznaczone bloki na wybrany blok
myślę że tyle wystarczy, długo by mi zajęło wypisywanie tych wszystkich komend ale jestem z nimi zapoznana i umiem z nich korzystać.
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Wydaje mi się, że ładnie buduję, jestem miła i jeżeli ktoś by mnie poprosił o pomoc w budowie, chętnie bym pomogła obraz  Jestem bardzo cierpliwa, co pomaga mi w budowie dużych projektów. Jestem kreatywna i pomysłowa. Jeżeli nie potrafię czegoś zbudować lub po prostu nie mam pomysłu, sprawdzam w internecie jak może to wyglądać i staram się to zbudować po swojemu/ z lekkimi zmianami. Chętnie będę pomagać w budowie na serverze
9.Coś o sobie : Tak jak już wcześniej pisałam, mam na imię Kinga, mam 14 lat i po wakacjach idę do 8 klasy. 
Jaka jest moja pasja?
- Jeśli chodzi o moje pasje to jest to szkicowanie. Bardzo lubię to robić i chyba nieźle mi wychodzi obraz .
W życiu wirtualnym moją pasją jest właśnie budowanie w minecraft. Moją przygodę z tą pasją
rozpoczęłam około 1,5 roku temu. Tak jak każdy, na początku nie budowałam za dobrze, większość moich projektów to były drewniane domki z kamiennym dachem obraz . Ostatnio zaczęłam budować bardziej ,,profesjonalnie", chociaż według mnie dalej nie buduję idealnie.
Jaki mam charakter?
- Jestem osobą miłą, bardzo lubię pomagać. Jestem bardzo bardzo cierpliwa, co pomaga mi w budowaniu dużych projektów.  Jak na swój wiek jestem dość dojrzała i kulturalna, nie wyzywam innych bez powodu.
Jestem również bardzo wrażliwą osobą i każdego rodzaju hejt trochę obniża moją samoocenę.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak 
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : nonpremium 
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem ekipy Budowniczych na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : nie, nie miałam takiej możliwości, ale zawsze może się to zmienić obraz
13.Czy byłeś/aś już w ekipie Budowniczych na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft?- Nie

Dziękuję za przeczytanie mojego podania i mam nadzieję, że moja działka nie jest jakoś zła i nie ośmieszę się przed wszystkimi hah . Może kiedyś zobaczycie mnie z rangą ,,Budowniczy" (mam taką nadzieję obraz

Będę się bardzo starać :3

Miło by mi było gdybyście napisali SZCZERĄ opinię o moim podaniu jak i działce w odpowiedziach. Z góry dziękuję!



RE: [PODANIE] Kusiiia - Mrozon - 24.07.2020

Złożyłaś błędne podanie na CV, zostanie ono na pewno odrzucone, czyli to tez powinno, bo następne podanie powinno być napisane 2 tygodnie po odrzuceniu - w związku z tym na NIE



RE: [PODANIE] Kusiiia - SLICKSLOTH - 24.07.2020

Nie muszę patrzeć na Twoją działke, żeby wyrazić swoją opinie, szczególnie po tym, że ''wydaje Ci się że ładnie budujesz''
komendy skopiowane z neta i tylko zmieniony kolor i czcionka.
BTW Tobie nie ma sie wydawać, że ładnie budujesz, tylko masz to wiedzieć, bo wydawać to mi sie może że przechylałem kielona z Harrym Potterem.
Moja ocena to neutral z przechyleniem na NIE, może zmienie zdanie, lecz nie sądze.
Zresztą jak przejdziesz to sie zobaczy, czy faktycznie znasz komendy podczas rekrutacji ustnej.

Dlaczego śmiem przypuszczać, że komendy z neta? Bo to mają być komendy przydatne dla budowniczego, a nie rozpis komend, które obsługuje plugin WE.

Budowanie z neta? meh.. Dobry budowniczy używa wyobraźni, żeby zbudować coś innowacyjnego, bądź coś z własnym przesłaniem.
Jak wejdę na serwer to zajrzę na Twoją działkę, ale raczej moja ocena zostanie taka, jaka jest.

Neutral, bardziej na NIE


RE: [PODANIE] Kusiiia - KusiaPL - 24.07.2020

(24.07.2020, 13:36)mrozon napisał(a):
Złożyłaś błędne podanie na CV, zostanie ono na pewno odrzucone, czyli to tez powinno, bo następne podanie powinno być napisane 2 tygodnie po odrzuceniu - w związku z tym na NIE
miałam 2 karty w przeglądarce otwarte: rekrutacja na chatmoda i rekrutacja na budowniczego, pomyliło mi się i wstawiłam podanie na budowniczego do rekrutacji na chatmoda, tamto podane zostało usunięte więc tego podania mi nie odrzucą  i nie muszę pisać dopiero za 2 tygodnie . (pisałam z kidmodem).


RE: [PODANIE] Kusiiia - SLICKSLOTH - 24.07.2020

@KusiaPL, nie odpowiadaj na komentarze pod swoim podaniem, masz tylko przyjmować opinie do siebie.


RE: [PODANIE] Kusiiia - zukosa_pl - 24.07.2020

(24.07.2020, 14:08)KusiaPL napisał(a):
(24.07.2020, 13:36)mrozon napisał(a):
Złożyłaś błędne podanie na CV, zostanie ono na pewno odrzucone, czyli to tez powinno, bo następne podanie powinno być napisane 2 tygodnie po odrzuceniu - w związku z tym na NIE
miałam 2 karty w przeglądarce otwarte: rekrutacja na chatmoda i rekrutacja na budowniczego, pomyliło mi się i wstawiłam podanie na budowniczego do rekrutacji na chatmoda, tamto podane zostało usunięte więc tego podania mi nie odrzucą  i nie muszę pisać dopiero za 2 tygodnie . (pisałam z kidmodem).

Dobrze że o tym informujesz, bo pisanie podania przed terminem 2 tygodni bez zgody członka adm. powoduje odrzucenie.
Co prawda tą informację należałoby zawrzeć na początku podania żeby nie musieć się potem tłumaczyć.

Fakt sytuacja przez Ciebie opisana miała miejsce, ale pod swoim podaniem się nie wypowiadamy.

Co do komend, jeśli zostaniesz przyjęta na rekru wszystko wyjdzie.
Działkę widziałem i jest ładna. Elementem który mi rzuca się w oczy najbardziej jest rozmieszczenie budowli. Tak jakby działka była robiona bez planu, a poszczególne elementy dodawane na koniec, aby wypełnić miejsce.
Umiesz ładnie budować, ale o tym czy wystarczająco zadecyduje opiekun bud.
  
Neutral/TAK

Pozdrawiam^^


RE: [PODANIE] Kusiiia - andy - 24.07.2020

(24.07.2020, 14:10)SLICKSLOTH napisał(a): @KusiaPL, nie odpowiadaj na komentarze pod swoim podaniem, masz tylko przyjmować opinie do siebie.
Człowieku ona tylko wytłumaczyła że otrzymała zgodę na napisanie ponownie podania, ponieważ tamto zostało napisane przez pomyłkę... Moim zdaniem tylko bezsensownie teraz nabiłeś sobie posty byczq Smile Rozumiem że nie można odpowiadać na komentarze pod swoim podaniem, ale już trochę wyrozumiałości. Pozdrawiam naczelny maruda Smile

Przepraszam, ale w swojej odpowiedzi nie zawarłem swojej oceny, więc wydaje mi się iż jesteś osobą pogodną, miłą oraz opanowaną co bardzo pomaga w roli budowniczego, ponieważ nad takim np. spawnem pracuje się w większych grupach. Komendy są ładnie rozpisane (nie oceniam czy z neta czy nie ważne że są i je znasz Smile )
Budujesz nawet ładnie, chociaż nie wiem czy na poziomie budowniczego dość dużego serwera minecraft minecraft.
Moja ocena to Neutral/Tak
Powodzenia i trzymam kciuki Smile


RE: [PODANIE] Kusiiia - iKeeann - 25.07.2020

No, ciekawe czy używasz tych komend. Moje zdanie jest podobne do SLICKSLOTH. Swoją drogą, na serwerze minecraft widzę cie bardzo rzadko
A z tego co pamiętam na poprzednim koncie nie byłaś dość "kulturalna" 
Neutral z przechyleniem na NIE


RE: [PODANIE] Kusiiia - femek - 25.07.2020

Na nie powody ^


RE: [PODANIE] Kusiiia - Mrozon - 25.07.2020

(25.07.2020, 16:41)femek napisał(a): Na nie powody ^

nie nabijaj postow