LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[PRZYJĘTE] [PODANIE] adasieq_1X - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Budowniczy (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: [PRZYJĘTE] [PODANIE] adasieq_1X (/showthread.php?tid=12168)



[PODANIE] adasieq_1X - adasieq_1X - 13.08.2020

1.Imię : Adam
2.Wiek : 15
3.Nick w grze : adasieq_1X
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : z pół roku albo prawie rok nie pamietam  Tongue
5.Serwer oraz numer działki z budowlą : -11;-2 /p h 2
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Discord , fb , ts do wyboru do koloru Big Grin
7.Komendy przydatne w roli budowniczego :
//br sphere - pędzel tworzący kule 
//br cyl - pędzel tworzący cylindry 
//br line - pędzel tworzący linie 
//br smooth - pędzel wygładzający 
//br raise - pędzel do piętrzenia 
//br height - to samo co raise tylko to dziala na cv 
//br lower - pędzel do wgłębień 
//br paint - pędzel do malowania 
//br set - pędzel do setowania
//cyl - tworzy cylinder
//hcyl - tworzy cylinder bez wypełnienia
//sphere - tworzy kule 
//hsphere - tworzy kule bez wypełnienia
//pyramid - tworzy piramide
//hpyramid - tworzy piramide bez wypełnienia
//replace - zamienia bloki 
//set - wypełnia zaznaczenie 
//wand - przywołuje magiczną siekierke
//cut - wycina
//copy - kopiuje
//paste - wkleja 
//mask - focusuje podany blok 
//expand - powiększa zaznaczenie
//flip - tworzy odbicie lustrzane
//rotate - obraca 
//move - przesuwa
//stack - stakuje
//pos1 - zaznacza pozycje pierwszą
//pos2 - zaznacza pozycje drugą
//hpos1 - zaznacza pozycje pierwszą tam gdzie patrzymy
//hpos2 - zaznacza pozycje drugą tam gdzie patrzymy
//ascend - przenosi do góry
//descend - przenosi do dołu 
//j - tepa cie tam gdzie patrzysz
//walls - tworzy sciany w zaznaczeniu 
//naturalize - dzięki temu teren wygląda naturalnie 
//fill - wypełnia 
//fixwater - naprawia wode
//fixlava - naprawia lawe 
//snow-ośnieża teren w promieniu 
//br forest - pędzel to tworzenia lasu 
/size - zmienia rozmiar pędzla
/none - wyłącza czar pędzla 
//undo - cofa 
//redo-przywraca cofnięcie
//unstuck - pomaga wyjść np gdy stworzymy kule i się zablokujemy
//flora - tworzy roślinność
[b]//speed - możemy ustawić szybkość latania / pomoże to nam np w setowaniu na dalekie odległości[/b]
myślę że to już wszystkie komendy które znam Smile // Pssstt darujcie sobie komentarze , że to wszystko z neta i nie umiem posługiwać się nimi 
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Ponieważ myślę , że dobrze buduje i nadaje się do tego. Jestem bezkonfliktowy, potrafię pracować
w grupie , szybko się uczę , zawsze chętnie pomagam zbudować jakieś budowle czy pomóc komuś z we, nie opitalam sie, i jestem spokojny, miły, cierpliwy Smile
9.Coś o sobie : Siemson jestem Adam miesiąc temu skończyłem pisać egzaminy i dostałem się do szkoły na kierunek Technik Informatyk ponieważ komputery to moja pasja i uwielbiam pracować przy nich jak i spędzać na nich czas Big Grin Obecnie mieszkam na małej wsi i żyję sobie spokojnie. Jestem miły, kulturalny, zabawny, bezkonfliktowy, oaza spokoju i takie tam Wink . A i lubię jeszcze jeździć na motorku Big Grin Więcej nie będę pisać bo dosłownie o sobie nie potrafię mówić ....
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Yass
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : NONPREMIUM
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem ekipy Budowniczych na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tylko na lc
13.Czy byłeś/aś już w ekipie Budowniczych na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Oczywiście 
Pssstttt : Sorki za orto ale pisalem na szybko Big Grin



RE: [PODANIE] adasieq_1X - Mrozon - 13.08.2020

Oczywiście ze na NIE. Lecisz na rangę, a gdy byłeś kiedyś budowniczym obraziłeś, w ogóle zajmowałeś się nie tym czym powinieneś. Ładnie budujesz ale to co napisałem wyzej cie skresla

obrażałes*


RE: [PODANIE] adasieq_1X - Winnetou - 13.08.2020

Szczerze jestem na neutral, adasieq był zawsze spoko, jak dla mnie zawsze zajmował się tym co trzeba bo większość czasu zawsze spędzał na serwerze minecraft budowniczych i tam budował więc nie wiem mrozon o co chodzi. Lecz musze zwrócić uwage na to że jeżeli jest to prawda że obrażaleś to jest to duży minus dlatego neutral, powodzenia


RE: [PODANIE] adasieq_1X - Mrozon - 13.08.2020

a i no komendy skopiowane


RE: [PODANIE] adasieq_1X - adasieq_1X - 13.08.2020

(13.08.2020, 15:36)Winnetou napisał(a): Szczerze jestem na neutral, adasieq był zawsze spoko, jak dla mnie zawsze zajmował się tym co trzeba bo większość czasu zawsze spędzał na serwerze minecraft minecraft budowniczych i tam budował więc nie wiem mrozon o co chodzi. Lecz musze zwrócić uwage na to że jeżeli jest to prawda że obrażaleś to jest to duży minus dlatego neutral, powodzenia

Przepraszam , że się wypowiadam pod swoim postem ale Tak przyznam się zdarzyła się bodajże taka akcja raz ale to było kilka miesięcy temu więc zmieniłem swoje zachowanie bardziej wydoroślałem i teraz zamiast udzielać się na chacie buduje na działce lub na servbud

(13.08.2020, 15:39)mrozon napisał(a): a i no komendy skopiowane

Dobra juz ostatni raz odpowiadam : komendy nie są skopiowane , wypisałem te wszystkie które znam  Smile)


RE: [PODANIE] adasieq_1X - zukosa_pl - 13.08.2020

Działka jest ładna, chociaż na mnie jakiegoś wow nie robi. Podanie jest napisane okej, komendy są, ale teraz druga strona medalu czyli to o czym pisał mrozon. Poza tym twoje repki na for też o czymś świadczą. Ale skoro w ciągu paru miesięcy ,,wydoroślałeś'' ...

Jestem na Neutral.

Pozdrawiam^^


RE: [PODANIE] adasieq_1X - Epi100plates - 13.08.2020

Na tak, osoba doświadczona która na pewno się sprawdzi
Powodzonka!<3


RE: [PODANIE] adasieq_1X - Nie_Ma_Problemu - 14.08.2020

Pamiętam że byłeś kiedyś dość toksyczny i zdarzało ci się wdawać w kłótnie, ale masz ogromne doświadczenie, moim zdaniem super budowle i wydaje mi się że się poprawiłeś, przecież każdy może się zmienić.
Na Tak


[PODANIE] adasieq_1X - oLEK2K - 14.08.2020

Siemka, mówiłem że się dostaniesz! W celu ugadanie drugiego etapu rekrutacji ustnej skontaktuj się z Akatsyki_Zetesu#7078. Powodzenia!


obraz