LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ZAMKNIĘTY] [SKARGA] AAMaciek123456 - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Serwer Minecraft Survival (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=178)
+---- Dział: Zgłoszenia (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=181)
+---- Wątek: [ZAMKNIĘTY] [SKARGA] AAMaciek123456 (/showthread.php?tid=12180)

Strony: 1 2


[SKARGA] AAMaciek123456 - Nawijaj - 14.08.2020

1. Nick: Brzozq
2. Nick Oskarżonej osoby: AAMaciek123456
3. Data/Godzina: 2020-08-14 / 15:51 - 15:54
4. Skarga: Tp kill
5. Uzasadnienie: Gracz chciał teleportacji, zapytałem się czy mnie zabije - napisał, że nie. Prawda jednak była drastycznie inna. Cennych rzeczy nie mialem, ale liczy sie sam fakt, ze mnie specialnie podkopal i zabil. Po tej akcji postanowilem sie wylogowac.
6. Dowody: Niżej


RE: [SKARGA] AAMaciek123456 - Mrozon - 14.08.2020

a to nie tak ze tepanie jest na własna odpowiedzialność?


RE: [SKARGA] AAMaciek123456 - Nawijaj - 14.08.2020

(14.08.2020, 15:20)mrozon napisał(a): a to nie tak ze tepanie jest na własna odpowiedzialność?

Jest, ale zalezny od sytuacji:

Administracja nie toleruje takiego zachowania, aby gracz dopuścil sie okrutnego czynu jakim jest okradzenie drugiego użytkownika.
Cytat regulaminu:
'' Zabronione jest tworzenie pułapki w celu korzyści  majątkowej - BAN '' - nie chcialem z nim walki, napisal mi, ze mnie nie zabije.
Jak dla mnie to czysta zagrywka, aby zdobyc itemy drugiego gracza.

Co innego jest, jak idziesz z gosciem na ustawke i sie z nim klepac.
''Administracja nie odpowiada za straty materialne, expa i przez pvp ''


RE: [SKARGA] AAMaciek123456 - Mrozon - 15.08.2020

chłopie, musisz spamic tymi skargami na forum? nie wystarczy ze wszystko podeslesz na discordzie lecrafta? albo jakiemuś administratorowi? tworzysz tutaj niepotrzebny spam


RE: [SKARGA] AAMaciek123456 - Nie_Ma_Problemu - 15.08.2020

(15.08.2020, 15:17)mrozon napisał(a): chłopie, musisz spamic tymi skargami na forum? nie wystarczy ze wszystko podeslesz na discordzie lecrafta? albo jakiemuś administratorowi? tworzysz tutaj niepotrzebny spam

akurat ty to się o spamie nie wypowiadaj


RE: [SKARGA] AAMaciek123456 - Nawijaj - 16.08.2020

(15.08.2020, 15:17)mrozon napisał(a): chłopie, musisz spamic tymi skargami na forum? 

 (3,66 postów dziennie | 0.02 procent wszystkich postów) to dla ciebie spam?
Cytat:tworzysz tutaj niepotrzebny spam

Dodając z 3 nowe tematy, w odpowiednim dziale, do tego przeznaczonym? ktoś tu ma kuku na muniu Big Grin
Dodaje posty, aby zgłosić osoby, które łamią regulamin na survivalu. Gdzie jest napisane, że tylko na discordzie można to robić, jesteś jakimś guru, abym rządzić i rozkazywać? Nie robię nic złego zgłaszając osoby łamiące regulamin w miejscu przeznaczonym do tego. Poza tym nikt ci nie karze wchodzić i oglądać skargi na survivalu, a tabelki z nowo dodanymi tematami też nie ma, a za czym to idzie - te tresci ci sie nie wyswietlaja, sam ich szukasz, ja ci tego nie kazalem robic - nie chcesz, to nie ogladaj, przeciez ci nie trzymam pistoletu przy skroni.

Poza tym co ty uwazasz za spam? Przecież to ty masz tryharda na forum i 200 + postów, gdy ja dodajac ten wpis bede miec 14 wiec wielkie XD i kto tu jest spamerem? 

Wedlug definicji : spam to - niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne.
To ty przeciez dodajesz bezsensowne uwagi na moj temat w temacie skargi na innego gracza - w dziale niechcianym tego typu wiadomosci. I to ja jestem spamerem, bo robie skargi na skarach, zamiast pisac rzeczy nie na temat i byc doslownym przykladem definicji spamu jak ty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)



RE: [SKARGA] AAMaciek123456 - Issei - 16.08.2020

Survival powinien polegać na własnych decyzjach, czyli żeby w niego grać musisz Mysleć o ewentualnych konsekwencjach swojego czynu, musisz pomyśleć o wszystkim co może spotkać cię na miejscu teleportacji. Wina leży całkowicie po twojej stronie, wiadome jest nie od dziś że są ludzie którzy robią tak zwane "oszusty" polegające na spychaniu cię z odległości lub nóżkach. Polecał bym ci też szukać jakiej kolwiek prowokacji żeby napisać kolejną skargę, zacznij cieszyć się grą a nie szukać zaczepki. 

Przeciw ukaraniu, zwykły sposób na oszusta jest przewidywalny i wina leży po stronie osoby która się teleportowała.


RE: [SKARGA] AAMaciek123456 - zukosa_pl - 16.08.2020

Tak jak powyżej. Zacznij się cieszyć grą, a nie skupiać na kablowaniu. Co to za pomysł dawać na forum skargę odnośnie sytuacji którą samemu sprowokowałeś. Po co się tepałeś ? Każdy, nawet średnio doświadczony gracz zdaje sobie sprawę że jest ryzyko zostania oszukanym w takiej sytuacji.

Przeciw ukaraniu. Bruh...

Pozdrawiam^^

Teraz parę zdań do użytkownika Winnytotu:
1.,,Ale waszymi zdaniami widać że survival stał się gniazdem oszustów którzy tylko czekają aż ktoś się tepnie[...]'' - Gdzie ktoś coś takiego napisał? Zwróciłem tylko uwagę że zawsze jest ryzyko o którym należy pamiętać, nie każdy musi być wobec Ciebie uczciwy, nadal są gracze którzy oszukują innych jak w tym przypadku.
2.Popieram wypowiedzi Issei i mrozon - gościu zamiast na grze skupia się na wyłapywaniu sytuacji łamania regulaminu przez graczy, a to dziwne...nie wspominając o fakcie że potrafi przyczepić się do nazwy broni, a to już śmiech na sali. Nie że widzi łamanie regulaminu i pisze skargę- On próbuje na siłę podpiąć sytuację żeby tylko złożyć skargę. (<polecam ostatnią zamkniętą przez inucziego).
3.,,Tego nie możecie mu zakazać'' - nie widzę żeby ktoś mu ZaKaZyWaŁ.


RE: [SKARGA] AAMaciek123456 - Winnetou - 16.08.2020

Zgadzam się z użytkownikiem Nawijaj
Nie musicie wchodzić oraz komentować tych wątków nie wyświetla się to wam jako "UWAGA NOWY WĄTEK W DZIALE SURVIVAL SKOMENTUJ GO!" , robi dobrze zgłaszając to na forum ponieważ od tego jest ten dział, jest to druga najszybsza metoda po discordzie, jeżeli woli robić to tutaj, to robi to tutaj. Poza tym nie trzeba go nazywać "kablem" robi dobrze zgłaszając osoby które łamią regulamin aby zapobiec kolejnym oszustwom. (Co do spamu wszystko dokładnie napisał Nawijaj )TPkill jest banowane, nie jest to jego wina że się tepa, oczywiście jest ryzyko oszustwa, ale to ludzie którzy takie pułapki robią ponoszą konsekwencje. Niektórzy są mniej przewidywalni jeżeli widzisz takiego co ci pisze że cie nie zabije itp. To chyba można mu wierzyć... Ale waszymi zdaniami widać że survival stał się gniazdem oszustów którzy tylko czekają aż ktoś się tepnie ... brak słów po prostu. 

Za ukaraniem.

I polecam trochę przemyśleć to co piszecie, robi to co chce, zgłasza osoby łamiące regulamin, tego mu nie możecie zakazać

I mrozon, to ty robisz niepotrzebny spam, piszesz 1 komentarz odpowiadając na skargę i potem drugi? XD, wygląda na szybkie nabijanie postów ale gitarka jakby nie można było edytować wiadomości albo wpisać to w jeden komentarz


RE: [SKARGA] AAMaciek123456 - Mrozon - 16.08.2020

(16.08.2020, 14:04)Winnetou napisał(a): Zgadzam się z użytkownikiem Nawijaj
Nie musicie wchodzić oraz komentować tych wątków nie wyświetla się to wam jako "UWAGA NOWY WĄTEK W DZIALE SURVIVAL SKOMENTUJ GO!" , robi dobrze zgłaszając to na forum ponieważ od tego jest ten dział, jest to druga najszybsza metoda po discordzie, jeżeli woli robić to tutaj, to robi to tutaj. Poza tym nie trzeba go nazywać "kablem" robi dobrze zgłaszając osoby które łamią regulamin aby zapobiec kolejnym oszustwom. (Co do spamu wszystko dokładnie napisał Nawijaj )TPkill jest banowane, nie jest to jego wina że się tepa, oczywiście jest ryzyko oszustwa, ale to ludzie którzy takie pułapki robią ponoszą konsekwencje. Niektórzy są mniej przewidywalni jeżeli widzisz takiego co ci pisze że cie nie zabije itp. To chyba można mu wierzyć... Ale waszymi zdaniami widać że survival stał się gniazdem oszustów którzy tylko czekają aż ktoś się tepnie ... brak słów po prostu. 

Za ukaraniem.

I polecam trochę przemyśleć to co piszecie, robi to co chce, zgłasza osoby łamiące regulamin, tego mu nie możecie zakazać

I mrozon, to ty robisz niepotrzebny spam, piszesz 1 komentarz odpowiadając na skargę i potem drugi? XD, wygląda na szybkie nabijanie postów ale gitarka jakby nie można było edytować wiadomości albo wpisać to w jeden komentarz
zapomniałem o tym, a opcje edycji niestety nie miałem