LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ZAMKNIĘTY] [PODANIE] Mikaella89 - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Serwer Minecraft SkyBlock (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: [ZAMKNIĘTY] [PODANIE] Mikaella89 (/showthread.php?tid=12276)



[PODANIE] Mikaella89 - Mikaella89 - 13.09.2020

[PODANIE] Mikaella89
1. Imię:
Aleksandra

2. Wiek:
12

3. Dokładny nick w grze:
Mikaella89

4. Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświęcić na serwer?
Od 5 godzin w górę

6. Co należy do obowiązków ChatModa?
Obowiązkiem ChatModa jest przede wszystkim pilnowanie chatu, rozwiązywanie konfliktów między graczami, pomoc graczom w problemach (w razie trudniejszych problemów należy z kontaktować się z osobą o wyższej randze aby rozwiązać problem), staranie się o to aby chat był czytelny i przejrzysty, znalezienie czasu dla każdego z graczy oraz upominanie za przeklinanie, żebranie, obrażanie graczy lub administracji, spam, flood itp

7. Dlaczego chcesz zostać ChatModem?
Chciałabym zostać ChatModem ponieważ dużo czasu spędzam na serwerze minecraft oraz pomagam graczom gdy nie ma administracji oraz gdy jest. Odkąd zaczęłam grać na serwerze minecraft Mc.LeCraft.pl chciałam zostać ChatModem i starałam się pomagać dla graczy. Na początku pomagałam na trybie Creative a następnie przeniosłam się na tryb SkyBlock gdzie spędzam aktualnie najwięcej czasu. Bardzo lubię pomagać i zawsze mam chęć aby w czymś pomóc.

8. Opisz siebie, charakter, usposobienie i podejście do ludzi:
Jestem Ola znana bardziej na serwerze minecraft jako Mikaella89 lub Mika jestem spokojna i żeby mnie wkurzyć to trzeba się postarać. Na serwerze minecraft spędzam przynajmniej 5 godzin dziennie. Bardzo często pomagam oraz mam dobry kontakt z administracją. Zawsze pomagam i odpisuję na wszystkie pytania oraz staram się pomóc rozwiązywać problemy lub doradzam co można w danej stacji zrobić. Teraz bardziej o mnie: mieszkam na Podlasiu, uwielbiam robić różne plastyczne rzeczy. Jestem bardzo kreatywna i zawsze znajdę jakiś sposób na rozwiązanie problemu, mam w sobie bardzo dużo empatii i przez to dużo osób mnie lubi. Zawsze jeśli ktoś jest dla mnie podejrzany to nie dam mu spokoju dopóki nie będę na 200% pewna inaczej nie odpuszczę. Dużo jeżdżę na rowerze i na desce. Kocham koty i sama mam również kota. Interesuję się grami Minecraft oraz The Sims 4.

9. Dlaczego akurat Ciebie powinniśmy wybrać do roli ChatModa?
Moim zdaniem przyda się taka osoba jak ja a możliwe że by się zmieniło podejście niektórych do administracji ponieważ z tego co zauważyłam dużo osób nie lubi administracji. Już od jakiegoś czasu się zastanawiałam nad napisaniem podania i starałam się zwiększyć swoje szanse. Dużo osób mówiło mi że bym się nadawała na ChatModa.

10. Czy masz sprawny mikrofon?
Nie. Jeśli będzie trzeba to kupię.

11. Czy posiadasz programy takie jak AnyDesk, Discord oraz konto na Facebook?
Posiadam wszystkie wymienione powyżej programy.

12. Czy byłeś kiedykolwiek członkiem administracji LeCraft?
Nigdy nie byłam ale bardzo chętnie bym została członkiem administracji.

13. Czy byłeś kiedykolwiek członkiem administracji innego serwera minecraft minecraft minecraft minecraft?
Nie miałam jeszcze okazji.


[PODANIE] Mikaella89 - Haczyn - 13.09.2020

Zły dział + zbyt mały wiek
obraz