LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ODRZUCONE] [Podanie]wolfina - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Budowniczy (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: [ODRZUCONE] [Podanie]wolfina (/showthread.php?tid=12468)



[Podanie]wolfina - wolfina - 22.11.2020

1.Imię :  Weronika
2.Wiek :  12 lat
3.Nick w grze :wolfina
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft :na serwerze minecraft gram już ponad rok
5.Serwer oraz numer działki z budowlą : -58:-56
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? :Tak,posiadam discord i facebook
7.Komendy przydatne w roli budowniczego :
//copy -do skopiowania zaznaczonego terenu
//paste-do wklejenia zaznaczonego terenu
//wand- przywołuje word edita
//rorate -obraca zaznaczony teren
//undo-cofa wykonana czynność
//redo - przywraca cofnięcie
//set - wypełnia zaznaczony teren danym blokiem
//removeabove-dany teren robi się płaski
//pyramid id wielkość - tworzy piramidę z pełnym wnętrzem
//expand podnosi zaznaczone pole o wybraną ilość kratek
/iteminfo - pokazuje id bloku
//sp area zasięg - trzymając kilof niszczysz jednym uderzeniem duże obszary
/biom-tworzy się wybany biom
//flora-tworzy rośliny

Oczywiście jest jescze wiele więcej komend Word edita
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Nie chcę zostać budowniczym dla sławy ani dla popularności chce zostać nim tylko dla tego że bardzo lubie budować i chciałam bym służyć jako budowniczy dla LeCrafta oraz mam już 3 letnie doświadczenie w Minecrafcie . Przyjmuje uwagi na temat moich budowli i staram się je poprawić na leprze, szybko sie ucze budować nowymi stylami.
9.Coś o sobie :  moim hobby jest rysowanie oraz budowanie w MC , moje ulubione
kolory to seledyn i błękit . Uwielbiam budować w MC ,bardzo lubie jezdzić na rolkach  ,na początku nie miałam swojego stylu budowania ale teraz nauczyłam się własnego stylu .Zazwyczaj łatwo dogaduję się z innymi i szybko potrafię zdobyć nowe znajomości ,trudno  wyprowadzić mnie z ruwnowagi , jestem również cierpliwa, w przyszłości chcę zostac okulistą .Mimo 12 lat umiem budować  nawet ładnie , mój wiek mi nie przeszkadza ponieważ to tylko numerki które nic nie mówią o osobowości i o osobie która je ma .
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? :nonpremium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem ekipy Budowniczych na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : nie
13.Czy byłeś/aś już w ekipie Budowniczych na serwerze minecraft minecraft Lecraft?niestety  nie


RE: [Podanie]wolfina - Tosia Skrzyp - 22.11.2020

bardzo ładne podanie podoba mi się
byłam na twojej działce i jest śliczna widać że masz doświadczenie oraz masz czas również na server lecraft
myślę że to stanowisko będzie dla ciebie odpowiednie mimo 12 lat
na Tak


RE: [Podanie]wolfina - sensejek - 22.11.2020

wiek troszkę zbyt mały ale podanie ladne o czytelne
neutral


RE: [Podanie]wolfina - Nakimeq - 22.11.2020

Jak na twój wiek podanie jest całkiem dobrze napisane. (pomijając kilka błędów ortograficznych)
Byłem na działce wskazanej w podaniu i moim zdaniem, budowle na niej zawarte, nie są wystarczające na to stanowisko.

Jestem na nie.


RE: [Podanie]wolfina - Hania12340p00 - 24.11.2020

Jestem na wielkie TAK


[Podanie]wolfina - oLEK2K - 24.11.2020

obraz