LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[PODANIE] [PODANIE] _RenaRouge_ - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Serwer Minecraft Freebuild (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=2)
+---- Dział: Rekrutacja (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=11)
+---- Wątek: [PODANIE] [PODANIE] _RenaRouge_ (/showthread.php?tid=12610)



[PODANIE] _RenaRouge_ - _RenaRouge_ - 26.05.2021

1. Imię : Mam na imię Szymon.
2. Wiek : Posiadam lat 15 we Wrześniu mam urodzinki.
3. Dokładny nick w grze_RenaRouge_
4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl : Otóż jest starym graczem tego serwera minecraft   grałem na jego początku , i widze że, dużo się pozmieniało .A później miałem dość długą przerwę , z czego wyniosłem wniosek że , pasowało by wrócić.
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : Gram najczęściej na trybach/serwerach typowo FreeBuild, więc z około 5/6 max 7 godzin mógł bym poświęcić opiece trybu Freebuild . Jestem dyspozytywny więc nie będzie problemu z moją aktywnością.
6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : Nie, Niebyłem. Na tym ani poprzednim koncie.
7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Chatmod? :

Obowiązkiem Chat moda jest:
-Pilnowanie Chatu.
-Łagodzenie konfliktów.
-Podawanie Propozycji Rągą wyższym.
-Pomaganie poczontkującym graczom.
-Angarzowanie się w życie serwera minecraft/forum oraz eventy .
Oraz przejście okresu Rekrutacyjnego.

=============================================================
Uprawnienia jakie Posiada ChatMod:

ChatMod ma możliwość upomnienia lub ostrzeżenia gracza.
Łagodząc konflikty musi działać sprawiedliwie.


Komendy Administracyjne ChatModa:
-Ostrzeganie Gracza ,      /warn {nick} {czas} {powód}           (Powód Powienien byc uzasadniony).


-Wyrzucenie Gracza ze serwera minecraft ,    /kick {nick}  {powód}       (Wyrzucać miniejszym można gdy gracz nagannie spami/flooduje jedną wiadomością)
[b]-Wyrzucenie  z trybu,     /cmi kick {nick} {czas} {powód} 

[/b]


-Wyciszenie na określony przez ChatModa czas ,         /tempmute {nick} {czas} {powód}      (Wyciszenia powinno się używać gdy gracz prowokuje/lub uczestniczy w kłutni , nie przestając nawet jeśli ChatMod Upominał)
/fly (latanie)
/v (vanish)
/noc (włanczanie nocy.)
/dzien (włanczanie dnia).


 Chat:
Czyszczenie chatu : /cc      (Tylko w przypadku reklamy)
Wyłączanie Chatu : /c off     ( W przypadku kłutni graczy)
Włączanie Chatu : /c on    ( Kiedy gracze ochłoną)


8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Chatmodem : Uważam że, nadaję się na tą rolę  tak jak i inni .
9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań :
A więc , Mam na imię Szymon .
Pochodzę z województwa Małopolskiego.
Jestem w szkole Muzycznej II  Stopnia , uczę sie śpiewać i praktykuję gre na gitarze.
Jestem osobą otwartą na znajomości i lubię rozmawiać na każdy temat.
Ze mną niema dnia smutnego lubię rozrywkę śmiech i radość.
Pisząc podanie Chciałbym spróbować bycia na kolejnym serwerze minecraft administratorem.
Lubię grać na trybach typowo Freebuild oraz SkyBlock.
Jestem bardzo rozmowny uśmiechnięty i radosny.
Czasami na zły chumorek coś zagram zaśpiewam a czasami przytule.
 
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak Posiadam
11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty :
Łagodząc konflikt napewno trzeba wysłuchać oby dwóch stron , nigdy nie można wieżyć tylko jednej stronie tylko dojść do porozumienia i naprawić zburzony mór.
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft : Tak Miałem na 3/4 serwerach były to rangi Helpera , Moderatora i Architekta.
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy: Nie Nie byłem ,
14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft: Cały Serwer jest cudowny , pomysły nie przychodzą od tak . Najpierw musiał bym wiedziec jak wygląda tryb Freebuild. a takto zwiększył bym ceny w /shop . 
15. Coś na koniec: Pozdrawiam Całą ekipę Administracji i graczy też.