LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
Podanie o bycie budowniczym kacpertxd - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Budowniczy (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Podanie o bycie budowniczym kacpertxd (/showthread.php?tid=3980)



Podanie o bycie budowniczym kacpertxd - kacpertxd - 20.08.2017

1.Kacper
2.14 lat (dokładnie mam we wrześniu 21)
3.kacpertxd
4.gram jakieś 3 lata na lecrafcie
5.Creative numer działki -59;45
6.Posiadam Facebooka i Skype (ale team speak też mogę pobrać)
7.Przydatne komendy to //move [odległość] [kierunek] przesuwa zawarte zaznaczenie //wand daje różdżkę //copy kopiuje zaznaczenie w odniesieniu do twojej pozycji 
//sel <cuboid/poly> – Wybierz sposób zaznaczania – cuboid lub wielokąt.
//pos1 – Ustawia pierwszy punkt zaznaczenia na blok nad tym, na którym stoisz.
//pos2 – Ustawia drugi punkt zaznaczenia na blok nad tym, na którym stoisz.
//set <materiał> – Zamienia wszystkie zaznaczone bloki na wybrany rodzaj bloków.
//replace <na materiał> – Podmienia wszystkie zaznaczone bloki z wyłączeniem powietrza.
//replace <z materiału> <na materiał> – Zamienia wybrany rodzaj bloków na inny.
//overlay <materiał> – Pokrywa wszystko co zaznaczone wybranym blokiem. itp.
8.Chciał bym być budowniczym, ponieważ uważam że bardzo ładnie buduje i bardzo mi zależy na tym aby ludzie mnie trochę docenili. Myślę że był bym pomocny w roli budowniczego.
9.Lubie grać w minecrafta uwielbiam zwierzęta mam 1 królika około 50 rybek akwariowych 4 chomiki i jednego psa. Moją pasją jest rysowanie i budowanie w minecrafcie. Kiedyś jeszcze jak WeronisiaQ nie była budowniczym (wiem czy mnie pamięta ale ja ją pamiętam) to mi pomagała w niektórych rzeczach. Mam kanał na YouTube nazywa się KacperTxD i nagrywałem tam różne rzeczy.
10.Mam sprawny mikrofon 
11.Posiadam minecraft sklauncher i minecraft polska nie posiadam minecraft premium
12.Byłem modelatorem na jednym serwerze minecraft który niestety już nie istnieje
13.Nie byłem w administracji na lecrafcie
14.Buduję w różnych stylach nowoczesnym starożytnym i czasami a nawet często staram się aby budowle były symetryczne
Proszę o pozytywne rozpatrzenie wniosku


RE: Podanie o bycie budowniczym kacpertxd - xklaudusiekk - 20.08.2017

Jestem na NEUTRAL.
Podanie jest dobre, spełniasz wszystkie wymagania, działka jest dobra, dopracuj ją trochę i dopisz komendy a będę na TAK.

Powodzenia.


RE: Podanie o bycie budowniczym kacpertxd - Al0es - 20.08.2017

Jestem na Neutral z przewagą na TAK

POZDRAWIAM AL0ES


RE: Podanie o bycie budowniczym kacpertxd - kacpertxd - 21.08.2017

(20.08.2017, 19:16)xPlejak napisał(a): Neutral, twoje pomysły i budowle są nawet ok, ale budujesz w bardzo animowanym stylu, oraz nie dokańczasz swoich projektów, poćwicz to a może zmienię zdanie.

Przykład Błędu: Od kiedy tęcza jest w kościele? Tongue

xPlejak ta tęcza w kościele to dywan w królestwie ten dywan to wzór flagi rozpoznawczej


RE: Podanie o bycie budowniczym kacpertxd - Acroterion - 21.08.2017

Zła nazwa wątku i słaba działka, na nie.


RE: Podanie o bycie budowniczym kacpertxd - Manfred_Cobble - 21.08.2017

Działka lepsza od przeciętnej, ale to nadal zbyt mało na budowniczego. Nie dostajesz się, zamykam.