LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ZAMKNIĘTY] Vureks - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Budowniczy (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: [ZAMKNIĘTY] Vureks (/showthread.php?tid=6454)

Strony: 1 2


Vureks - piotrek1232 - 05.07.2018

1. Mam na imię Piotrek, ale lubię jak na mnie mówią Piotruś.
2. Od 1 lipca mam 14 lat, mam nadzieje że nie jestem sam o tak małym wieku?!
3. Mój nick w grze to Vureks łatwo mnie zauważyć bo dużo pisze na chacie.
4. Czas, teraz staram się poświęcać więcej czasu na grze, w końcu są wakacje. Przed wakacjami poświęcałem po 1h do 2h, ale teraz jestem na serwerze minecraft aktywny prawie cały czas.
5. Serwer jest jedyny i najlepszy LECRAFT.PL, /p h:5 Vureks na tej działce zaczynam robić swoje możliwości. Chciałbym żebyście mi dali troszkę więcej czasu bo ja dopiero zaczynam ją budować.!!!!!
6. Z wymienionych programów posiadam wszystkie oprócz skype ponieważ nie wiem dlaczego nie chce mi działać.
7. Nie obiecuję że wypisze wszystkie ale się postaram!
-//set <id>
-//set 25%stone,50%ironore,25%coalore, ten stone,ironore,coalore to tylko przykłady!!!
-//replace <id>
-//walls <id>
-//overlay <id>
-//stack <ilość> [kierunek]
-//move <ilość> [kierunek]
-//smooth
-//naturalize 
-//help
-//undo <ilość> 
-//copy
-//paste                  I to chyba tyle z tych ważniejszych.
8. Dlaczego mnie? Lubię ten serwer Chciałbym dla niego wybudować niepowtarzalne rzeczy, Wiele osób mnie o to prosiło żebym napisał to podanie ponieważ tak jak ja chcą żebym został budowniczym.
9. Coś o sobie ? Lubię ale to bardzo lubię zwierzęta a szczególnie pieski!! Sam mam aż dwa nazywają się reksio i azor.  Cool
Mam brata i siostrę mój brat zresztą też gra na serwerze minecraft Lecraft.pl, i mówił że to najlepszy serwer, ja też tak uważam!!! lubię również jeździć krossem mam 125 :Big Grin  Jak by ktoś pytał  Wink  . I chyba nic wiecej o sobie nie mogę powiedzieć.
10. Tak mam sprawny mikrofon ostatnio zakupiłem nowy :Big Grin
11. Posiadam minecraft launcher lubię na nim grać. I nie zamierzam go zmieniać.
12. Budowniczym na innych serwerach nie, ale byłem adminem ale też tam wszystko budowałem.
13. na serwerze minecraft Lecraft jeszcze nie byłem, ale chciałbym zostać i to bardzo!
14. Ja buduje w stylach różnych ale najczęściej w stylu średniowiecznym. 

Chciałbym się dostać ale to bardzo!!  Heart Heart Heart Heart Heart Heart


RE: Vureks - Jadzik28282 - 05.07.2018

Jestem na tak!


RE: Vureks - Nadixaa - 05.07.2018

Jestem na tak :'3


RE: Vureks - Sancori - 05.07.2018

Podanie Ladne, ale napisz co robi każda komenda. I lepiej dokoncz dzialke bo wiem że cie nie wezmą dopóki bedzie na 100% skonczona.


RE: Vureks - WodorostXD - 05.07.2018

Jestem na TAK, napisz tylko, co oznaczają komendy, które wypisałeś


RE: Vureks - Tomek - 06.07.2018

Nie


RE: Vureks - Nakimeq_ - 06.07.2018

Podanie, jest całkiem spoko, ale nie widzę cię w roli budowniczego, bo moim zdaniem te budowle są zbyt słabe i nie wydaje mi się, że działka po dokończeniu, będzie wystarczająca. Nie mówię, że budowle są brzydkie, ale jak na chwilę obecną moim zdaniem zbyt słabe. Na nie


RE: Vureks - Exactles - 06.07.2018

Na nie, budowle zbyt słabe


RE: Vureks - KameleonPL - 06.07.2018

Neutral. Gdybyś bardziej popracował na wyglądem wizualnym podania, dawać przecinki w odpowiednich miejscach, to by się przyjemniej czytało. Zbyt Zlewa się całe podanie, mało o sobie napisałeś, ciągle przypadkowo wspominając, że LeCraft.pl jest najlepszy


RE: Vureks - hokagen - 08.07.2018

Jestem na TAK.