LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ZAMKNIĘTY] Blancik - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Serwer Minecraft SkyBlock (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Zgłoszenia (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=17)
+---- Wątek: [ZAMKNIĘTY] Blancik (/showthread.php?tid=7850)

Strony: 1 2


Blancik - TheSzymek - 30.01.2019

1. NICK: TheSzymek
2. NICK  OSKARŻANEJ OSOBY: Blancik
3. DATA/GODZINA: 30.01.2019 19:15
4. SKARGA: Dostałem bana za "flood" po napisaniu "Xddddddd" na czacie jako reakcja na wiadomość jednego z graczy... Później zauważyłem że kilku graczy także pisało "xdddddd" gdy było coś śmiesznego na czacie i nie było żadnego muta ani więzienia. Dodatkowo po kilku chwilach gdy sobie dałem spokój z tym "panem" napisał prowokacyjnie żebym pisał skargę bo czeka... Cóż to za zachowanie admina?
5. UZASADNIENIE: Flood jak sama wikipedia mówi jest to: "wielokrotne wysłanie tej samej wiadomości lub wielu różnych wiadomości, lub pustych lub zniekształconych (zwykle celowo) pakietów bez wiadomości w bardzo krótkich odstępach czasu."
6. DOWODY: obraz

obraz


Blancik - Plutoo__ - 30.01.2019

Flood to właśnie to twoje ,,xddddd,,. I nie bierz dosłownie tego co pisze Wikipedia. Dostałeś jaila a inni nie bo możliwe że nie zauważyłem albo byłem czymś innym zajęty. Sprowokowanie było celowe bo rozśmieszyło mnie to że chcesz napisać skargę za jaila za flood na 5 minut. Jeżeli cię to w jakiś sposób uraziło to przepraszam, ale kara nadana słusznie.
Pozdrawiam


RE: Blancik - TheSzymek - 30.01.2019

(30.01.2019, 19:36)Blancik napisał(a): Flood to właśnie to twoje ,,xddddd,,. I nie bierz dosłownie tego co pisze Wikipedia. Dostałeś jaila a inni nie bo możliwe że nie zauważyłem albo byłem czymś innym zajęty. Sprowokowanie było celowe bo rozśmieszyło mnie to że chcesz napisać skargę za jaila za flood na 5 minut. Jeżeli cię to w jakiś sposób uraziło to przepraszam, ale kara nadana słusznie.
Pozdrawiam

Moje "xdddd" było reakcją na wiadomość. Wikipedia przedstawia definicję które odzwierciedlają rzeczywistość więc nie wiem o co tutaj w ogóle chodzi. Jeśli nie wiecie co to flood to nie banujcie za niego bo robicie bezsensowne akcje + banujecie mnie po czym sami nazywacie mnie "idiotą". Powtarzam po raz ostatni, flood jest to masowe wysyłanie tej samej wiadomości lub też pustych wiadomości. Dostałem teraz bana na 13 dni za obrazę administracji Smile Super serwer, administracja to jakieś dzieci które nie dopuszczają czegoś do siebie mimo tego że się mylą.


RE: Blancik - Plutoo__ - 30.01.2019

Nie wszytko co podaje internet to prawda Big Grin
Napisałeś na /ac do GaGa_36 ,,Zdechnij.,, wiec to jest traktowane jako obraza. A ona napisała, że jesteś idiotą bo nie możesz przyjąć do siebie, że od dawna na każdym prawie serwerze minecraft FLOOD to powielanie danego znaku lub ciąg bezsensownych znaków w jednej wiadomości. Dzieckiem jesteś ty bo nie umiesz prowadzić normalnego dialogu. Próbowaliśmy Ci wytłumaczyć ale się nie udało :/


RE: Blancik - TheSzymek - 30.01.2019

(30.01.2019, 19:51)Blancik napisał(a): Nie wszytko co podaje internet to prawda Big Grin
Napisałeś na /ac do GaGa_36 ,,Zdechnij.,, wiec to jest traktowane jako obraza. A ona napisała, że jesteś idiotą bo nie możesz przyjąć do siebie,  że od dawna na każdym prawie serwerze minecraft FLOOD to powielanie danego znaku lub ciąg bezsensownych znaków w jednej wiadomości. Dzieckiem jesteś ty bo nie umiesz prowadzić normalnego dialogu. Próbowaliśmy Ci wytłumaczyć ale się nie udało :/

Każdy obeznany w teamcie powie Ci to samo co ja ;D
Nie napisałem do niego/niej, never mind, napisałem ogólnie bo to co pisaliście w moją stronę było chore. Flood to flood, na każdym normalnym serwerze minecraft flood to wysyłanie tej samej wiadomości, dla WASZEJ wiadomości FLOOD to synonim słowa SPAM Smile
Prowadziłem normalny dialog ale niestety nawet wikipedia jest dla Was nic nie warta oraz słowa technika informatyka... Dodatkowo mam bana na 3d na TS'ie bo próbowałem włączyć nagrywanie ponieważ leciały w moją stronę same obelgi. Czekałem na odpowiedni moment żeby się odezwać ale jak widać nie zdążyłem. Proszę o jakąkolwiek definicję która powie mi że flood jest ciągiem znaków Smile

Administracja nie przedstawia sobą za grosz kultury ani szacuneczku do gracza.


RE: Blancik - TheSzymek - 30.01.2019

(30.01.2019, 21:25)Kamilatus napisał(a): Przyszedlem tylko wyjanic ze spam a flood to zupelnie co innego. Spam to niechciane lub niepotrzebne wiadomosci elektroniczne w zbyt duzej ilosci. Flood to np takie "xdddddd" albo "loooooool" czy "neoxhdhwoxjdbwsjxj". Nie bierz na serio tego co pisze w wikipedii poniewaz jest tam rowniez napisane ze ten artykul nie zostal zweryfikowany wiec moze zawierac nieprawidlowe tresci i takie wlasnie zawiera, co wprowadzilo Cie w blad.

Skoro nie masz nic sensownego do powiedzenia to się nie wypowiadaj, proszę.
Widziałem Twój wiek, zastanawia mnie skąd posiadasz takie informacje, to że na poczcie masz folder "spam" nie oznacza że to tylko takie ma znaczenie. Wiadomości typu "xdddddd" "looool" to zwykłe wiadomości. W końcu nikomu nic nie zawadzają, nawet serwer nie zwraca na to uwagi Smile

Równie dobrze możemy powiedzieć żeby nie brać na serio regulaminu forum bo to tylko napisany przez kogoś regulamin i żaden prawnik czy też ochroniarz firmy go nie zatwierdził. Jest tak napisane ponieważ wikii nie posiada od tego specjalisty a definicja została stworzona przez jednego z użytkowników. Nie twierdź że artykuł zawiera nieprawidłowe treści skoro nie znasz się tak naprawdę na tym i tworzysz tylko kolejne bzdury. 

Wszyscy twierdzicie że kilkanaście lat mojej nauki poszło na marne i każdy, nawet ten Pan który ma dopiero 14 lat uczy mnie mojego wyuczonego fachu, na który zapracowałem wieloma egzaminami, chyba powinienem zmienić zawód, no cóż...

https://encyklopedia.interia.pl/informatyka/news-flood,nId,2087828
https://pl.wikipedia.org/wiki/Flood_(informatyka)
https://www.epodreczniki.pl/reader/c/177483/v/latest/t/student-canon/m/ikSDpoZaaY

Trzy niezależne od siebie źródła które jednoznacznie mówią iż flood to "Wielokrotne wysyłanie tej samej wiadomości"
To już nie kwestia mojego bana tylko tego że lecą te całe Jaila tak naprawdę za nic.
Dodatkowo nigdzie na forum ani stronie nie widzę żadnego regulaminu odnośnie serwerów minecraft który by obowiązywał.

@up (Nie mogę edytować poprzedniego posta),
Proszę już tylko o wypowiedzi jakiegoś administratora lub kogoś z "wyżej" postawionych na temat tej sytuacji.
Dodatkowo dodam iż na TS miałem nick "-4" po czym czekając na odpowiednim kanale zostałem powitany tekstem
"-4? To Twoje IQ?" oraz kilkoma innymi złośliwy tekstami typu "To że jesteś w 1. klasie nie znaczy że jesteś informatykiem". Po czym chciałem to nagrać aby mieć potem dowody i dostałem bana.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.


RE: Blancik - Rexio120_ - 30.01.2019

Na każdym serwerze minecraft flood to: xdxdxdxdxd, looooooooooool. Flood po angielsku to powódź więc zalewasz czat głupimi pakietami wiadomości XD a spam to wysłanie szybko tej samej wiadomości.


RE: Blancik - TheSzymek - 30.01.2019

(30.01.2019, 22:38)Rexio120 napisał(a): Na każdym serwerze minecraft flood to: xdxdxdxdxd, looooooooooool. Flood po angielsku to powódź więc zalewasz czat głupimi pakietami wiadomości XD a spam to wysłanie szybko tej samej wiadomości.

To nie był głupi pakiet tylko reakcja na wiadomość użytkownika. Flood to powódź, czyli masa wiadomości, a nie jedna prosta wiadomość która nikomu nic nie zaszkodziłaSmile Czyżby nikt tutaj nie stosował czegoś takiego? :vv Spam to masowe wysyłanie, a nie szybkie wysyłanie tej samej wiadomości. Proszę nie mylić pojęć >_<

Chodzi tutaj też o sprawę wyzwisk kierowanych w moją stronę i zachowania administracji...


RE: Blancik - Rexio120_ - 30.01.2019

Ale ta kara jest nie od wczoraj ani nie od dzisiaj, zapytam się na serwerze minecraft co oznacza według graczy spam oraz flood.
http://wrzuc.se/i/5c5215c8543f2
Owszem w informatyce jest to co innego lecz na serwerze minecraft mc zawsze jest spam oraz flood.


RE: Blancik - Ikkenavn - 30.01.2019

Witaj Graczu,

Przykro mi, ale niestety na naszym serwerze minecraft flood oznacza "xdddddd" oraz inne bezsensowne ciągi znaków. Z czego spam oznacza wielokrotnie wysyłanie tych samych wiadomości, lub ciągle różnych. Chciałbym Ciebie również poinformować o tym, że na naszym Ts3 jest takie coś jak bot który sam wyrzuca graczy za nagrywanie. A mam nadzieję, że zapoznałeś się z regulaminem TeamSpeak, który my posiadamy. Wchodząc na jakiś serwer, automatycznie akceptujesz regulamin na nim panujący. Gdybyś nie wiedział "9. Nagrywanie". Oczywiście każda nadana kara była słuszna i uważam, że administracja z jednej strony bardzo dobrze postąpiła. Uważam tą skargę trochę na zwrócenie uwagi na samego siebie i wyrządzenie jakieś niepotrzebnej dramy... Mam nadzieję, że Twój problem został wyjaśniony Smile