LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ZAMKNIĘTY] Blancik - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Serwer Minecraft SkyBlock (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Zgłoszenia (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=17)
+---- Wątek: [ZAMKNIĘTY] Blancik (/showthread.php?tid=7850)

Strony: 1 2


RE: Blancik - Saylevv - 30.01.2019

Ban od Gagi za "Zdychaj" na /ac słuszny, jail słuszny, wykłócanie się z administracją i ciągła prowokacja. Powidziałem Ci na tsie abyś podał dwa argumenty aby poprzeć to, że flood to kilka identycznych wiadomości po czym rozpocząłeś nagrywanie. Temat to zamknięcia, nie uzyskasz ub za swoje zachowanie.


RE: Blancik - Shirosia - 30.01.2019

TheSzymek. Szczerze to nie rozumiem tego o co się czepiasz teraz. Gram już od wielu lat na serwerach minecraft i od zawsze jest przyjęte że te twoje "xdddd..." oznacza flood. Tak już jest przyjęte i chcąc grać na serwerze minecraft lecraft musisz tego przestrzegać. Jeśli coś ci nie pasuje to znajdź sobie inny serwer. na którym będziesz mógł sobie floodować ile wlezie. Czepiasz się o glupiego jaila który miał dać ci do myślenia że takich rzeczy się nie pisze. Zastanów się następnym razem zanim coś napiszesz i dobrze ci radze nie trzymaj się aż tak kluczowo w życiu tym co piszą w internecie bo dobrze na tym nie wyjdziesz. Pozdrawia Shirosia


RE: Blancik - TheSzymek - 30.01.2019

(30.01.2019, 22:44)Rexio120 napisał(a): Ale ta kara jest nie od wczoraj ani nie od dzisiaj, zapytam się na serwerze minecraft co oznacza według graczy spam oraz flood.
http://wrzuc.se/i/5c5215c8543f2
Owszem w informatyce jest to co innego lecz na serwerze minecraft mc zawsze jest spam oraz flood.
Co mogę powiedzieć taki ja, moi koledzy którzy są informatykami i widzimy tylko ten punkt widzenia? Odpisał jeden gracz, okej, nie mam zamiaru dalej się o to kłócić skoro w końcu ktoś łaskawie mnie o tym poinformował. Przedstawił wersję taką jaką narzuciła mu administracja, no cóż. Nie grałem w klocki jakiś rok, nigdy wcześniej nie spotkałem się z tym że nie mogę odpisać "xDDD" śmieszkując z wiadomości poprzednika. Czytałem regulamin serwera minecraft, tak byłem tam i wszystko dokładnie przeczytałem, nigdzie nie ma informacji że "flood" jest tym, a "spam" jest tym, tak samo administrator zamiast mi to wytłumaczyć tylko się ze mną kłócił i zaczął prowokację. O to jest to wszystko Smile
Gdybym widział "na naszym serwerze minecraft flood to np " xDDDDDDDDDDDDDDD " nie zaczynałbym nawet całej kłótni, a teraz kłócę się bo mam rację, i chyba przyznasz mi że jednak w chodź najmniejszym stopniu mam.



(30.01.2019, 22:47)Ikkenavn napisał(a): Witaj Graczu,

Przykro mi, ale niestety na naszym serwerze minecraft flood oznacza "xdddddd" oraz inne bezsensowne ciągi znaków. Z czego spam oznacza wielokrotnie wysyłanie tych samych wiadomości, lub ciągle różnych. Chciałbym Ciebie również poinformować o tym, że na naszym Ts3 jest takie coś jak bot który sam wyrzuca graczy za nagrywanie. A mam nadzieję, że zapoznałeś się z regulaminem TeamSpeak, który my posiadamy. Wchodząc na jakiś serwer, automatycznie akceptujesz regulamin na nim panujący. Gdybyś nie wiedział "9. Nagrywanie". Oczywiście każda nadana kara była słuszna i uważam, że administracja z jednej strony bardzo dobrze postąpiła. Uważam tą skargę trochę na zwrócenie uwagi na samego siebie i wyrządzenie jakieś niepotrzebnej dramy... Mam nadzieję, że Twój problem został wyjaśniony Smile
Tak samo jak @up, nigdzie nie ma wyszczególnione że flood jest właśnie tym tutaj na serwerze minecraft. Nie wiem gdzie jest ten regulamin ponieważ na forum go nie ma a na Ts także nic takiego nie zauważyłem, nie powinno być to jasne i widoczne? Regulamin nie akceptuje się sam z siebie, czysto prawnie musi zostać pokazany użytkownikowi, to nie jest rzecz automatyczna. Wiem wiem, serwery gier, bla bla... Ale jednak, nigdzie go tutaj nie ma. Uważasz więc że administracja postąpiła słusznie? Zostałem zwyzywany, poniżony i ciągle obrażany a napisałem tylko sarkastyczne "zdychaj" w stronę chłopaka który się ze mną kłócił z poirytowania całą sytuacją. Nikogo nie atakowałem na TS'ie i chciałem porozmawiać w spokoju z osobą która nałożyła mi bana natomiast zamiast tego zostałem zepchnięty na bok już od samego początku. Czy z każdym witamy się z oczywistym hejtem prosto w kogoś? "-4? To Twoje IQ?" Bardzo dobre postępowanie, brak chęci przedstawienia czym jest flood na serwerze minecraft i że nie jest to tak jak w informatyce tylko liczne hejty. Przypominam że po pierwszym jailu odpuściłem i się nie odzywałem, stwierdziłem że daje sobie spokój bo nie mam ochoty na jakieś gówno burze. Po czym po kilku minutach admin sam napisał do mnie z prowokacją, czy tak powinno się postępować? Po co ta prowokacja? Z mojej strony nic takiego nie padło, nie pisałem "no dawaj bana, zbanuj mnie, chce tego" tylko starałem się udowodnić swoją rację. Nie, nie chce zwracać na siebie uwagi, chce wytłumaczyć o co tutaj do cholery chodzi. Użytkownik bezkarnie pojechany jak gówno na TS'ie? Administracja który nie mówi że flood to "xDDDDDDDDDD" tylko jaila daje i się kłóci gdy podaję definicję z wiki i z głowy. Nie, problem nadal nie wyjaśniony.


 

(30.01.2019, 22:58)Saylevv napisał(a): Ban od Gagi za "Zdychaj" na /ac słuszny, jail słuszny, wykłócanie się z administracją i ciągła prowokacja. Powidziałem Ci na tsie abyś podał dwa argumenty aby poprzeć to, że flood to kilka identycznych wiadomości po czym rozpocząłeś nagrywanie. Temat to zamknięcia, nie uzyskasz ub za swoje zachowanie.---------------------

To nie ja ciągle prowokowałem tylko "Blancik". To nie ja upominałem się o skargę mimo że dałem mu spokój, także skoro zauważyłem że sam tego chce i prowokuje po prostu napisałem. Odpalałem nagrywanie aby mieć to co do mnie mówicie Smile
Wszystko miałem Ci wytłumaczyć, zresztą w grze jak i na forum podałem już nie jeden argument. Przy czym ani razu nie usłyszałem "Mylisz się, flood tutaj to co innego" tylko liczne obrazy i chęć kłótni.

(30.01.2019, 23:00)Shirosia napisał(a): TheSzymek. Szczerze to nie rozumiem tego o co się czepiasz teraz. Gram już od wielu lat na serwerach minecraft i od zawsze jest przyjęte że te twoje "xdddd..." oznacza flood. Tak już jest przyjęte i chcąc grać na serwerze minecraft lecraft musisz tego przestrzegać. Jeśli coś ci nie pasuje to znajdź sobie inny serwer. na którym będziesz mógł sobie floodować ile wlezie. Czepiasz się o glupiego jaila który miał dać ci do myślenia że takich rzeczy się nie pisze. Zastanów się następnym razem zanim coś napiszesz i dobrze ci radze nie trzymaj się aż tak kluczowo w życiu tym co piszą w internecie bo dobrze na tym nie wyjdziesz. Pozdrawia Shirosia
Nigdzie nie ma informacji że flood tutaj różni się od floodu w internecie, w PHP'ie, w JavaScript czy też po prostu we wszelakich skryptach. Tak, jail uświadomił mi że walka z adminem to jak walka z Polskim rządem dlatego też dałem spokój ale admin postanowił dalej prowokować dlatego napisałem skargę. Dodatkowo zostałem wielokrotnie obrażony i poniżony. Nikt nie zechciał mi wprost pomóc i powiedzieć tylko kłócić się dalej. Nie trzymam się kluczowo tego co jest w internecie tylko tego czego zostałem nauczony w zawodzie oraz popieram to różnymi źródłami bo zostałem o to poproszony. Również pozdrawiam Smile


RE: Blancik - Panik - 31.01.2019

Jak widać strona 1 (oskarżyciel) twierdzi że ma rację, natomiast strona 2 (oskarżony) przyznaje się. Natomiast ktoś wspomniał że napisałeś na ać do Gaga_36 ZDYCHAJ co mnie się strasznie nie podoba ponieważ kulturę trzeba mieć. Lecz nie rozumiem wogle skargi flood jest zakazany spam również, takie rzeczy są karane. Jestem za Zamknięciem niepotrzebnej skargi. Dziękuję. Pozdrawiam


RE: Blancik - Smoczakrew_ - 31.01.2019

Kara zgodna z przewinieniem ,, zdychaj ''.. do administratora ehh..
//zamykam