LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ODRZUCONE] [PODANIE]Boruxaa - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Archiwum podań (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=130)
+---- Dział: Odrzucone (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=132)
+---- Wątek: [ODRZUCONE] [PODANIE]Boruxaa (/showthread.php?tid=7965)

Strony: 1 2


[PODANIE]Boruxaa - Boruxaa - 10.02.2019

Imię : Michał

Wiek : 13.5 za 1 miesiąc 14

Nick w grze : Boruxaa

Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : 2 lata na innym koncie "NetenS takie nick

Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer  : 6-5 godzin w weekendy w dni szkolne 3 - 4 godziny

Czy posiadasz powyżej wymienione programy Jakie?  : Posiadam  Facebook , Skype  nie mogę ogarnąć ts nie wiem co jest mam Discorda

Komendy Przydatne w roli ChatModa

-Komendy

/Kick [nick gracza]  |powód|
/warn [nick gracza]  |powód|
/tempmute [nick gracza]  |czas| |powód|
/mute [nick gracza]' |czas| |powód
\

Co musi spełniać ChatMod

-Odpowiada na pytania graczy
-Być aktywnym na serwerze minecraft ]
-Dawanie kar z poprawnym czynem oczywiście
-Udzielać się na forum
-Pomagać graczom z różnymi problemami


Dlaczego ciebie mamy wybrać na to stanowisko : Ponieważ znam komendy wiem co musi robić chatmod Jestem uprzejmy miły lubię mieć kontakt z ludźmi - graczami  jestem uczynny bardzo bym wam pomógł ogarnąć serwer minigier.Możecie na mnie liczyć.I mogę wam czasami pomóż w różnych sprawach jestem na każde wezwanie jeśli popełnię błąd umiem się przyznać.

Coś o sobie : Cześć Jestem Michał mam 13.5 lat.Uwielbiam grać w minecrafta na serwerze minecraft LeCraft to tutaj nauczyłem się grać w bedwars niektórzy ludzie mi pomogli. Mam dużo kolegów lubię z nimi przebywać bardzo pomagam starszym panią na ulicy jeśli potrzebują pomocy.Często chodzę z moją dziewczyną po miecie a czasami do kina.Mam własny motor na który sam zarobiłem zbierałem na niego 1 rok i mam go jeżdżę z kumplami po mieście.Uwielbiam grać w piłkę nożną albo w  piłkę koszykową.Gram w klubie piłkarskim jako napastnik teraz za  1tydzień gram o puchar i bardzo się cieszę i dlatego teraz będę cały tydzień grał na lecrafcie.Rozmawiam czasami z obcymi ludźmi na skype discord i się w cale nie boje załapię z nimi kontakt i tak o to mam ludzi to grania
Bardzo dziękuję za przeczytanie
.

Czy masz sprawny mikrofon : Oczywiście że mam sprawny

Jaki posiadasz minecraft : Posiadam na koncie boruxaa nopremium a na innym koncie premium

Czy miałeś możliwość bycia w administracji na innym serwerze minecraft : Tak miałem i to dużo razy

Czy byłeś już w administracji  na serwerze minecraft Lecraft Jak tak to jaki tryb? ile razy? : Nie byłem ani razu i chciał bym spróbować moich sił a wiem że jestem do tego zdolny.







[PODANIE]Boruxaa - Plutoo__ - 10.02.2019

Wiek to taki plus minus. Podanie dobrze rozpisane. Brakuje mi komend od czatu ale to można się raz dwa nauczyć. Brak TS3 to trochę duży minus bo jest to główny komunikator dla administracji i graczy oraz tam jest prowadzona 2 część rekrutacji. Mam nadzieję, że uda Ci się to jakoś ogarnąć.
Pozdrawiam


RE: [PODANIE]Boruxaa - Boruxaa - 10.02.2019

Bardzo dziękuję za szczerość. Co do komend od chatu to takie są /cc /c on
/c off


RE: [PODANIE]Boruxaa - kkamill34 - 10.02.2019

Do przeprowadzenia drugiej części rekrutacji wymagany będzie teamspeak, jeżeli chcesz się ubiegać o rangę będziesz musiał opanować problem z nim związany, co do samego podania, jestem jaknajbardziej za.


RE: [PODANIE]Boruxaa - Boruxaa - 10.02.2019

(10.02.2019, 17:42)kkamill34 napisał(a): Do przeprowadzenia drugiej części rekrutacji wymagany będzie teamspeak, jeżeli chcesz się ubiegać o rangę będziesz musiał opanować problem z nim związany, co do samego podania, jestem jaknajbardziej za.

Ale ja nie mogę wogule wejsc na ts


RE: [PODANIE]Boruxaa - Boruxaa - 11.02.2019

Moj kuzyn przyjedzie mi ogarnać ts to moze nie stracone


RE: [PODANIE]Boruxaa - Metths_Poland - 11.02.2019

Słuchaj no nie wiem jak to jest w twojej matematyce, ale jak morzesz mieć 13,5 a za miesiąc 14?! Przecież 0,5 to jest 6 miesięcy! Podanie ładne wszystko ok NEUTRAL z przewagą na TAK


RE: [PODANIE]Boruxaa - Boruxaa - 11.02.2019

Dziękuję


RE: [PODANIE]Boruxaa - NinJa_CiSseK - 11.02.2019

Podanie okej nie wiem nie widze jakos ale może by powodem to że gramy w innych godzinach.


RE: [PODANIE]Boruxaa - Boruxaa - 11.02.2019

Zostalem nei sluznie zbanowany wiec chyba rekru zamkniete mayii mnie zbanowala za cheaty a mialem labymod!