LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ODRZUCONE] [PODANIE] NilsekYT - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Archiwum podań (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=130)
+---- Dział: Odrzucone (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=132)
+---- Wątek: [ODRZUCONE] [PODANIE] NilsekYT (/showthread.php?tid=8209)

Strony: 1 2 3 4


RE: [PODANIE] NilsekYT - kuba123 - 03.04.2019

na tak


RE: [PODANIE] NilsekYT - Niusiek - 03.04.2019

Dziękuje wam za pozytywne opinie.):


RE: [PODANIE] NilsekYT - Gastel992 - 04.04.2019

NEUTRAL/NIE
Zmiana zdania nastąpiła w wyniku dokładnej krytyki tego podania która niestety nie wrzuciła się.
W skrócie... Wyszło mi 4/8 i byłbym na NEUTRAL ale po akcji na moim podaniu NEUTRAL/NIE...
Dokładnie:
+/- Czas gry
+ Poświęcenie na serwer
+/- Programy (TeamSpeak 3 tak jak wspomniał Dandys_Saczy jest bardzo ważny więc to daje +/-)
+/- Komendy (ChatMod nie ma /warn ani /mute i nie musisz wymieniać obowiązków) (Twoim zadaniem jest ogarnianie chatu czyli wyciszac graczy jak spamią np. i nie musisz się udzielać na forum, wystarczy że założysz konto na forum po to by złożyć podanie. Twoja aktywność na forum to guzik to obchodzi, najważniejsza jest aktywność na trybie)
+/- Pkt. 8-9 (Pkt. 8 za mało i to nie przekonuje do rekrutacji) (Rexia to opiekunka CV i chyba ma gracza na minigrach choć tak jak każdy admin banować, wyciszać może "Gdy nie ma adminów z tamtego trybu". Kkamil34 chyba cię zrekrutuje a nie Rexia. Rexia cie by rekrutowala jakbys zlozyl podanie na ChatModa CV)
Wynik... 4/8 Po akcji na moim podaniu tak jak wspomniałem...

A teraz odniosę się. To że nie chce ci się zagłębiać w to kiedy podania zostały napisane/odrzucone to nie moja wina. 2 tygodnie po odrzuceniu i ja się tej zasady trzymam. Po drodze wypowiedzieli się członkowie adm CV i nic nie mówili o tym że napisałem wcześniej niż 2 tygodnie po, jedynie mcraftor się przyczepił że... Mieliśmy te same kolory ale jednak czcionka i styl inna. Gdybym skopiował podanie zajęło by mi 10-15 min. a mi zajęło ponad 30 min. Ja nie skopiowałem żadnego podania a po za tym kolor niebieski w moich podaniach uczestniczył od 1 podania (w lutym). Więc pozdrawiam. Gastel992


RE: [PODANIE] NilsekYT - szajeq - 06.04.2019

Na NIE... To co ostatnio odwalasz na Servie jest chore i irytujące... Pozdrawiam


RE: [PODANIE] NilsekYT - Niusiek - 07.04.2019

Co odwalam pytam się nie grałem z 2tygodnie na serwie a ty co ja powiedziałem tylko do ciebie że mnie okłamałeś i co i już proszę cię nie kłam że coś odwalałem bo są inni ludzie którzy potwierdzą że nic nie odwalałem więc proszę cię nie zmyślaj okeySmile

A to że zanim byłeś w administracji to co odwalałeś przeklinałeś na discordzie i co i to też było chore...


RE: [PODANIE] NilsekYT - SzajeqToJa - 08.04.2019

discordzie? Ostatnio wbiles ty na serva i zaczales duzo klamac o administracji, a jak pozniej sie spytalem innych o twoich klamstwach to nie wiedzieli co do nich mowie, bo oklamywales mnie... wiec porsze... ogarnij się, bo jestes gorszy i przylapalem Ciebie po napisaniu podania na bezpodstawnym wyzywaniem graczy... i nie zmyslam bo irytujesz wiekszasc adm Smile PS. pisz normalnie bo nie ogarniam wiekszosci twoich napisanych slow... i nie sadze ze masz 14 lat ;-; widzialem twoja ortografie i moje oczy zaczely sie palic...


RE: [PODANIE] NilsekYT - Niusiek - 10.04.2019

Szjeq po 1 mam 14lat i ty o tym nie wiesz więc nie możesz mówić że nie mam wiem chyba lepiej.I nic nie kłamie a po 1 mam dużo twoich ss że klniesz na chacie i wyzywasz graczy i co ty na to i zobaczymy co wtedy powiesz a to że twoje oczy się palą kup se okulary bo jest pełno osób które potwierdzą że nie zachowuje się tak jak ty myślisz.
DZIĘKUJE.


RE: [PODANIE] NilsekYT - Ronczasty - 10.04.2019

Na tak


RE: [PODANIE] NilsekYT - szajeq - 10.04.2019

To pokaż te ssy Smile tymbardziej że właśnie nwm czy masz 14, ale moim zdaniem nie... Dlatego że masz trochę słabą ortografie i bardzo dziwny sposób pisania. I wcale taki miły nie jesteś ostatnio (jak już pisałem). I też jak już pisałem to ja się zmieniłem jeszcze 3 dni przed podaniem i nawet nie myslalem wtedy o napisaniu podania. A ostatnio widziałem CB na bw jak wyzywales graczy i zacząłeś klnąć. Nie mam nic do cb, ale stwierdzam fakty że MOIM ZDANIEM nie nadajesz się na range ChatMod. PS. Przestań się przechwalać że dostaniesz tego ChatModa, bo jak wbijasz na serva i mnie widzisz to zaczynasz się chwalić ze go napewno dostaniesz... Przestań to robic, bo jest to mega słabe.


RE: [PODANIE] NilsekYT - NinJa_CiSseK - 11.04.2019

Panowie, piszcie sobie na priv a nie z podania harmider...