LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ODRZUCONE] [Podanie] PIANKAPL - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Archiwum podań (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=130)
+---- Dział: Odrzucone (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=132)
+---- Wątek: [ODRZUCONE] [Podanie] PIANKAPL (/showthread.php?tid=8387)

Strony: 1 2


[Podanie] PIANKAPL - PIANKAPL - 15.04.2019

1.Imię :Jan
2.Wiek :14+
3.Nick w grze : PIANKAPL
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : 3- 4 lata
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer :od 2 do 9 h
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : ts, fb
7.Komendy przydatne w roli Chat  Mod :
[b]/tempmute <nick> <powód> <czas> -wycisz gracza[/b]
[b]/unmute - odcisza gracza[/b]
[b]/c off -wyłącza chat[/b]
[b]/c on włącza chat[/b]
[b]/cc -czyści chat[/b]
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko :Jestem bardzo pomocną osoba lubie czytać czad więcej czytam nisz gram czacie.
9.Coś o sobie :Mam na imię Jan mam 14 lat mam problemy z nauką mam dysortografie , dyzlekcję ,chodzę do poradni która pomaga mi w ty. Bardzo lubię czytać czad na serwerze minecraft Lecraft.pl
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : TAK
11. Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NON PREMIUM)? : nie mam premium ale kupuje na Wielkanoc.
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : niestety nie ale chciałbym to spełnić
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? NIE


RE: [Podanie] PIANKAPL - NinJa_CiSseK - 15.04.2019

Na kolanie.
Na NIE.


RE: [Podanie] PIANKAPL - WisienQa_ - 15.04.2019

Wątpię, że masz 14 lat
Składnia zdań coś tłumaczy
Na nie


RE: [Podanie] PIANKAPL - MineFaks - 15.04.2019

Podanie słabo widoczne chodzi mi tu o rozmiar czcionki (używaj koloru i wyśrodkowania) komendy wyglądają jak skopiowane z jakiegoś innego podania. Jestem na neutral z przychyleniem na nie.


RE: [Podanie] PIANKAPL - superluxhouse - 16.04.2019

Na neutral z przechyleniem na tak
Podanie skopiowane - co widać bo nie-dokończonym formatowaniu.
Bardzo współczuję Ci dyslekcji - Dlatego nie będę krytykować podania od strony gramatyki.
Widuję Cię częściej na CV niż na MG, choć myślę, że grasz na tych trybach po równej ilości godzin.
Pozdrawiam, :*


RE: [Podanie] PIANKAPL - Olu2 - 16.04.2019

(16.04.2019, 07:59)superluxhouse napisał(a): Na neutral z przechyleniem na tak
Podanie skopiowane - co widać bo nie-dokończonym formatowaniu.
Bardzo współczuję Ci dyslekcji - Dlatego nie będę krytykować podania od strony gramatyki.
Widuję Cię częściej na CV niż na MG, choć myślę, że grasz na tych trybach po równej ilości godzin.
Pozdrawiam, :*

Złe formatowanie posta jest raczej wynikiem błędu strony i braku wystarczającego ogarnięcia, żeby usunąć ten błąd ręcznie

(15.04.2019, 16:44)WisienQa napisał(a): Wątpię, że masz 14 lat
Składnia zdań coś tłumaczy
Na nie

Przykro mi to mówić, ale lwia część osób w tym wieku ma problemy ze składnią zdań, więc niekoniecznie wyklucza to ten fakt

Co do samego podania...
Przykro mi Pianko, ale jestem na nie


RE: [Podanie] PIANKAPL - PIANKAPL - 17.04.2019

(15.04.2019, 16:44)WisienQa napisał(a): Wątpię, że masz 14 lat
Składnia zdań coś tłumaczy
Na nie

jakbyś dobrze czytała to byś wiedziała oco chodzi!


RE: [Podanie] PIANKAPL - WisienQa_ - 17.04.2019

Sorry, ale ty się zachowujesz jak 10cio letnie dziecko. Poza tym widziałam konto PIANKAPLL (z vipem :]). Nie zmieniam oceny, na NIE


RE: [Podanie] PIANKAPL - PIANKAPL - 17.04.2019

(15.04.2019, 12:43)NinJa_CiSseK napisał(a): Na kolanie.
Na NIE.
Na kolanie to cie rodzili pisze jak pisze masz w podaniu!


[Podanie] PIANKAPL - Plutoo__ - 17.04.2019

Czy możecie łaskawie pisać sobie o takich pierdołach na pv lub gdzie indziej niż tu?!
Zaśmiecacie to podanie.
A ty WisienQa z łaski swojej nie wypowiadaj się pod każdym postem a zwłaszcza pod tymi którzy ciebie nie dotyczą. I wywołuj gówno burzy!
Nie pozdrawiam