LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ODRZUCONE] [Podanie] PIANKAPL - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Archiwum podań (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=130)
+---- Dział: Odrzucone (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=132)
+---- Wątek: [ODRZUCONE] [Podanie] PIANKAPL (/showthread.php?tid=8540)



[Podanie] PIANKAPL - PIANKAPL - 05.05.2019

1.Imię : Jan

2.Wiek : 14+

3.Nick w grze : PIANKAPL

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : 2-3 lata około

5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : W dni robocze 3-6h a w weekendy 2-9h

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : mam ts diskorda miałem ale niepamiętam chasła.

7.Komendy przydatne w roli ChatMod :
/cc czyści chat

/c on włącza chat

/c off wyłącza chat

&1-9 pisanie na kolorowo

/kick nick wyrzuca gracza z serwera minecraft

/kick nick powód wyrzuca gracza z serwera minecraft z powodem

/tempmute nick mutuje gracza

/tempban banuje gracza

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : ja bardzo często jestem na bed wars często widze cziterów i chciałbym pomuc serwerowi w dyskfalikowaniu ich.

9.Coś o sobie : siemka jestem Janek uwielbiam grać w MC na waszym serwerze minecraft. Jestem z wielkopolski mam dobre znajomości z ADM i bardzo ich lubie i szanuje.Mam dysortografie dyslekcje i dysgrafie.

10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : TAK mam ale zgodnie z prośbą AlanYourLife kupiłem sobie ryż dla pomocy!

11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : NOPREMIUM ale kupuje sobie premium ale niewiem kiedy.

12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : TAK

13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie byłem ani razu i dlatego chcę wam pomuc.


RE: [Podanie] PIANKAPL - Lovcia24 - 05.05.2019

Jestem na nie, ponieważ po ortografii widać, że nie masz tych 14 lat. Ogólnie bardzo mało rozpisane jest Twoje podanie.


RE: [Podanie] PIANKAPL - kuba123 - 05.05.2019

XD na tak jestem


RE: [Podanie] PIANKAPL - PIANKAPL - 05.05.2019

(05.05.2019, 17:54)Lovcia24 napisał(a): Jestem na nie, ponieważ po ortografii widać, że nie masz tych 14 lat. Ogólnie bardzo mało rozpisane jest Twoje podanie.

mam dysgrafie dyzlekcje


RE: [Podanie] PIANKAPL - kuba123 - 05.05.2019

i po co chatmodowi /tempban xd


RE: [Podanie] PIANKAPL - wecia z naplecia - 05.05.2019

Hmm, mam duży dylemat, ponieważ dość często Cię widzę, ale nie za bardzo pomagasz innym graczom. Poza tym, dyslektycy itp. maja na to pismo, wiec jeśli ktoś z administracji przyczepi się do tego to powinieneś im pokazać dowód. Na dodatek, nie podałeś swojego wieku! 14+ to nie jest pełen wiek. Apropo komend - chat mod nie posiada komendy /tempban. Mój głos oddaję na nie, z przechyleniem na neutral, nie jest to spowodowane tym, że tez napisałam podanie i nie chce abyś miał szanse, tylko biorę pod uwagę te czynniki, które opisałam powyżej. Mimo mojego głosu na nie (z przechyleniem na neutral), życzę powodzenia!


RE: [Podanie] PIANKAPL - SzajeqToJa - 05.05.2019

Bardzo mało rozpisane. Możesz dopisac do /tempmute czas. Tempban nie posiada chatmod. Mało rozpisane... Na nie ;/ POZDRAWIAM


RE: [Podanie] PIANKAPL - Sharp_Dragon - 06.05.2019

[+] Wiek / Napisałeś 14+ , musisz napisać dokładny.
[+] Komendy , wypisales najbardziej potrzebne więc to na plus, jedyna rzecz do której mogę się przyczepić to komenda /tempban , która nie jest dostępna w roli Chatmoda.
Często widuje Cię na serwerze minecraft, natomiast nie widzę żebyś w jakikolwiek sposób pomagal innym graczom. Ode mnie Neutral :]


RE: [Podanie] PIANKAPL - NinJa_CiSseK - 06.05.2019

Czemu sie czepiacie ze dodal dodatkowa komende?
To jest plus, a nie minus...
Co do podania neutral.
Pozdrawiam, Powodzenia


RE: [Podanie] PIANKAPL - kkamill34 - 06.05.2019

Proszenie o sprawdzenie podania.

obraz