LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[PODANIE] Hezzy - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Serwer Minecraft Gildie (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=56)
+---- Dział: Rekrutacja (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=57)
+---- Wątek: [PODANIE] Hezzy (/showthread.php?tid=8560)



Hezzy - Hezzy - 11.05.2019

WZÓR PODANIA:
1. Imię: Seweryn
2. Wiek: 15 lat
3. Nick w grze: Hezzy
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: Około 3 miesiące lub więcej
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: po 25 maja mogę być tak z 5 godzin dziennie
6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie?: wszystkie TS FB i skype posiadam także discorda
7. Komendy przydatne w roli Helper:
/cc-  Czyści chat


/vanish -  Pozwala ukrywać się przed graczami



/tempban nick CZAS powod (czas: np. 1h) -  gracz otrzymuje tymczasowego bana



/tempmute nick CZAS powod -  Mutuje gracza



/invsee  - podgląda ekwipunek gracza



/fly - umożliwia latanie (nwm czy mam dostęp do tej komendy)



/history nick - sprawdza historie banów gracza



/check nick - sprawdza, czy gracz jest zbanowany



/seen nick - podstawowe informacje o graczu + adres IP gracza



/seenip ip - pokazuje wszystkie konta zarejestrowane na danym adresie IP 



/s wiadomość - wysyła wiadomość na chacie administracji


/unmute nick - anuluje mute
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Ponieważ widzę że administracji nie przybywa a wręcz ubywa a cheaterzy to wykorzystują i panoszą się po całym serwerze minecraft. Uważam że cheaterów powinno się zwalczać a gracze nie mają odpowiednich środków. Na serwerze minecraft sytuacja ma się tak: Na serwer wbija cheater bierze sobie kit i wchodzi na end, klepie wszystkich graczy, oczywiście z odległości 6 do 8 kratek, wszyscy zgłaszają cheatera ale admina nie ma. 
Gdy już w końcu przyjdzie administrator wszyscy na pvp zostali już kilka razy zabici i bez itemów... skoro administracja nie oddaje utraconych itemów więc powinna szybko usunąć cheaterów a to jest niemożliwe gdy na serwerze minecraft jest 1 admin i to taki który rzadko się zjawia  Sad .
dlatego ja chce pomóc i mam nadzieję że sprawdzę się w roli administratora
9. Coś o sobie: Nazywam się Seweryn kończę 8 klasę szkoły podstawowej  na serwerze minecraft w miare możliwości staram się być miły i pomocny.
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE)?: Tak
11. Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)?: nonpremium
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP): nie
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy? nie


RE: Hezzy - rolniczek987 - 11.05.2019

Na tak, gracz pomocny nie wyzywa ani się nie kłóci oraz nie przeklina
Przydał by się ktoś bo adm rzadko przebywa na serwie a jest coraz więcej cheterów
Zdecydowanie na TAK Big Grin


RE: Hezzy - xMasterV - 11.05.2019

"Uważam że cheaterów powinno się zwalczać a gracze nie mają odpowiednich środków. '' To nie ma zadnego sensu
Połowa komend nie jest w roli Helpera grasz na lecrafcie tylko 3 miesiace [podobno] a ani razu nie widzialem zebys sie udzielal na chacie .
Twoje argumenty sa wyssane z palca a podanie wyglada jakby napisal je 3 klasista.
Sorry mordko ale jestem na nie


RE: Hezzy - Hezzy - 11.05.2019

(11.05.2019, 14:01)xMasterV napisał(a): "Uważam że cheaterów powinno się zwalczać a gracze nie mają odpowiednich środków. '' To nie ma zadnego sensu
Połowa komend nie jest w roli Helpera grasz na lecrafcie tylko 3 miesiace [podobno] a ani razu nie widzialem zebys sie udzielal na chacie .
Twoje argumenty sa wyssane z palca a podanie wyglada jakby napisal je 3 klasista.
Sorry mordko ale jestem na nie

powyższe zdanie ma sens który w uproszczeniu brzmi tak: trzeba usunąć cheaterów z serwera minecraft a gracze nie mogą tego zrobić,
odnośnie komend to masz rację ponieważ nigdy jeszcze nie byłem w administracji.
Podałem czas gry 3 miesiące ponieważ nie pamiętam dokładnej daty rozpoczęcia gry na tym serwerze minecraft, ale posiadam datę zakupu 300 tokenów:
22 marca więc mniej więcej 3 miesiące temu.
Odnośnie udzielania się to rozmawiam na publicznym chacie tylko gdy pisze ok. 10 osób bo jak na chacie spami 20 osób to nie mogę się połapać
wtedy używam /msg lub /g chat, a jeśli uważasz moje argumenty za wyssane z palca to znaczy że rzadko grasz na gildiach albo w ogóle się nie klepiesz.
W moim podaniu mogły się znaleźć tylko błędy interpunkcyjne, jednak w twoim komentarzu znajdują się co najmniej 9 błędów.
Pisze to wyjaśnienie tylko dlatego żeby następni oceniający nie wzorowali się na twojej wypowiedzi.
pozdrawiam.


RE: Hezzy - kubson - 11.05.2019

Jestem na tak przyda się ktoś z rangą na gildiach bo się nie da grać


RE: Hezzy - NinJa_CiSseK - 11.05.2019

Jestem na neutral.


RE: Hezzy - xMasterV - 13.05.2019

(11.05.2019, 14:45)Hezzy napisał(a):
(11.05.2019, 14:01)xMasterV napisał(a): "Uważam że cheaterów powinno się zwalczać a gracze nie mają odpowiednich środków. '' To nie ma zadnego sensu
Połowa komend nie jest w roli Helpera grasz na lecrafcie tylko 3 miesiace [podobno] a ani razu nie widzialem zebys sie udzielal na chacie .
Twoje argumenty sa wyssane z palca a podanie wyglada jakby napisal je 3 klasista.
Sorry mordko ale jestem na nie

powyższe zdanie ma sens który w uproszczeniu brzmi tak: trzeba usunąć cheaterów z serwera minecraft a gracze nie mogą tego zrobić,
odnośnie komend to masz rację ponieważ nigdy jeszcze nie byłem w administracji.
Podałem czas gry 3 miesiące ponieważ nie pamiętam dokładnej daty rozpoczęcia gry na tym serwerze minecraft, ale posiadam datę zakupu 300 tokenów:
22 marca więc mniej więcej 3 miesiące temu.
Odnośnie udzielania się to rozmawiam na publicznym chacie tylko gdy pisze ok. 10 osób bo jak na chacie spami 20 osób to nie mogę się połapać
wtedy używam /msg lub /g chat, a jeśli uważasz moje argumenty za wyssane z palca to znaczy że rzadko grasz na gildiach albo w ogóle się nie klepiesz.
W moim podaniu mogły się znaleźć tylko błędy interpunkcyjne, jednak w twoim komentarzu znajdują się co najmniej 9 błędów.
Pisze to wyjaśnienie tylko dlatego żeby następni oceniający nie wzorowali się na twojej wypowiedzi.
pozdrawiam.

Po kolei napisz te 9 bledow . Po drugie na jakim serwerze minecraft gracze maja permisje do banowania innych [powyższe zdanie ma sens który w uproszczeniu brzmi tak: trzeba usunąć cheaterów z serwera minecraft a gracze nie mogą tego zrobić dlatego m.in uważam że twoje argumenty sa wyssane z palca] . Po trzecie nie ogarniasz giereczki wgl nie umiesz sie klepac nie znasz podstawowych inforamcji na temat rozgrywki na mediumhc a dzisiaj nawet grales na haxach 
jak chcesz byc adm na gildiach musisz cos o nich wiedziec a nie znac 3 glupie komendy i wywyższać sie na czacie . Pozdro a co do bledow nie rzucaj slowa na wiatr 



RE: Hezzy - Hezzy - 14.05.2019

(13.05.2019, 20:07)xMasterV napisał(a):
(11.05.2019, 14:45)Hezzy napisał(a):
(11.05.2019, 14:01)xMasterV napisał(a): "Uważam że cheaterów powinno się zwalczać a gracze nie mają odpowiednich środków. '' To nie ma zadnego sensu
Połowa komend nie jest w roli Helpera grasz na lecrafcie tylko 3 miesiace [podobno] a ani razu nie widzialem zebys sie udzielal na chacie .
Twoje argumenty sa wyssane z palca a podanie wyglada jakby napisal je 3 klasista.
Sorry mordko ale jestem na nie

powyższe zdanie ma sens który w uproszczeniu brzmi tak: trzeba usunąć cheaterów z serwera minecraft a gracze nie mogą tego zrobić,
odnośnie komend to masz rację ponieważ nigdy jeszcze nie byłem w administracji.
Podałem czas gry 3 miesiące ponieważ nie pamiętam dokładnej daty rozpoczęcia gry na tym serwerze minecraft, ale posiadam datę zakupu 300 tokenów:
22 marca więc mniej więcej 3 miesiące temu.
Odnośnie udzielania się to rozmawiam na publicznym chacie tylko gdy pisze ok. 10 osób bo jak na chacie spami 20 osób to nie mogę się połapać
wtedy używam /msg lub /g chat, a jeśli uważasz moje argumenty za wyssane z palca to znaczy że rzadko grasz na gildiach albo w ogóle się nie klepiesz.
W moim podaniu mogły się znaleźć tylko błędy interpunkcyjne, jednak w twoim komentarzu znajdują się co najmniej 9 błędów.
Pisze to wyjaśnienie tylko dlatego żeby następni oceniający nie wzorowali się na twojej wypowiedzi.
pozdrawiam.

Po kolei napisz te 9 bledow . Po drugie na jakim serwerze minecraft gracze maja permisje do banowania innych [powyższe zdanie ma sens który w uproszczeniu brzmi tak: trzeba usunąć cheaterów z serwera minecraft a gracze nie mogą tego zrobić dlatego m.in uważam że twoje argumenty sa wyssane z palca] . Po trzecie nie ogarniasz giereczki wgl nie umiesz sie klepac nie znasz podstawowych inforamcji na temat rozgrywki na mediumhc a dzisiaj nawet grales na haxach 
jak chcesz byc adm na gildiach musisz cos o nich wiedziec a nie znac 3 glupie komendy i wywyższać sie na czacie . Pozdro a co do bledow 
gracze nie mogą banowane na żadnym serwerze minecraft.
dlatego trzeba być adm i dlatego trzeba mieć adm
lepiej ci tego nie wytłumaczę odnośnie gierki to do nowej edycji gram only4fun więc mam gdzieś czy mnie zabiją.
każdy może powiedzieć ze mam cheaty masz dowód to go pokaż jak nie to postaraj się je zdobyć i dopiero wtedy oczerniaj


RE: Hezzy - NinJa_CiSseK - 14.05.2019

Nie odpowiadaj na każdy post