LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ZAMKNIĘTY] [PODANIE] NosferNinja - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Budowniczy (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: [ZAMKNIĘTY] [PODANIE] NosferNinja (/showthread.php?tid=8578)



[PODANIE] NosferNinja - NosferNinja - 17.05.2019

1.Imię : Michał
2.Wiek : 14
3.Nick w grze : NosferNinja
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : To jest moje nowe konto, a na starym koncie 2lata
5.Serwer oraz numer działki z budowlą : -87;-40, Nie posiadam budowli ale mogę zbudować coś
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Skype, Discord, FB, Nie działa mi ts
7.Komendy przydatne w roli budowniczego : Wiecie ja nie będę wymieniał komend bo chyba każdy budowniczy powinien chyba znać już je na pamięć i nie wypiszę wam komend ponieważ jest pełno forum gdzie można sobie skopiować takie komendy wymienię tylko pluginy które znam i znam ich komendy
- FAWE
- VoxelSniper
- Gobrush
- Gopaint
- Oraz WorldEdit


8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Ponieważ jestem osobą kreatywną która jest ogarnięta na swój wiek znam wszystkie komendy tych pluginów których wymieniłem, umiem również ładnie budować
9.Coś o sobie : Nazywam się Michał, aktualnie przebywam na terenie Angli gdzie pojechałem na tydzień.Wolny czas spędzam przed komputerem oddając się swojemu hobby, czyli budowaniu i projektować różne rzeczy.Kiedyś byłem w pewnej grupce budowniczych innego serwera minecraft i tam właśnie nauczyłem się ładnie budować.Gdy mi zostanie trochę wolnego czasu to wychodzę z domu do przyjaciół do parku jestem osobą bardzo rozmowną, sympatyczną, miłą, oraz przyjacielską potrafię dochować każdą tajemnice która ktoś mi powierzy.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : TAK
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : NoPremium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Byłem ale już nie jestem
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nigdy nie byłem i chcę spróbować wreście u was.




RE: [PODANIE] NosferNinja - NinJa_CiSseK - 18.05.2019

Zbuduj działkę i napisz komendy to zmienię opinie.
Na nie


RE: [PODANIE] NosferNinja - hamiltonekuuu - 18.05.2019

To mają być komendy a nie wymiana pluginów. A bez działki nie masz szans być bud. Pozdrawiam i zycze powodzenia  c=


RE: [PODANIE] NosferNinja - NosferNinja - 18.05.2019

Koledzy ja nie wypisałem komend z powodu że jestem pełno forum gdzie można takie komendy skopiować a jak bym je napisał to byście pisali że skopiowane, dlatego wpisałem wam pluginy gdzie znam ich komendy. Dziękuję<3


RE: [PODANIE] NosferNinja - hamiltonekuuu - 18.05.2019

(18.05.2019, 17:14)NosferNinja napisał(a): Koledzy ja nie wypisałem komend z powodu że jestem pełno forum gdzie można takie komendy skopiować a jak bym je napisał to byście pisali że skopiowane, dlatego wpisałem wam pluginy gdzie znam ich komendy. Dziękuję<3

Ale takie są wymagania. Lecz nie martw się napisz komendy które znasz nawet jeżeli ludzie będą pisać że skopiowane to jeżeli się dostaniesz to na ts3 będą Cię pytali o komendy i wtedy zobaczą czy skopiowałeś czy nie.


RE: [PODANIE] NosferNinja - Smoczakrew_ - 22.07.2019

brak aktywności

//zamykam

obraz