LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ZAMKNIĘTY] [Podanie]Michu102 - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Budowniczy (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: [ZAMKNIĘTY] [Podanie]Michu102 (/showthread.php?tid=8703)



[Podanie]Michu102 - Michu102 - 19.06.2019

1.Michał
2.14lat
3.Michu102
4.Gram od 2 miesiecy
5. nie znam
6. posiadam Ts skype discorda
7.przydatne komendy do budowniczego to //ascend [b]//thru[/b]
//sel
8. ja chce zebym byl chatmodem bo nie mam nic ani vipa nic po prostu nic
9. MAM 14 lat mieszkam w miejscowosci gorzow wielkopolski i mieszkam fajnie
10. Tak mam sprawny mikrofon
11.posiadam nonpremium
12.nie nie bylem administacja
13. nie wogole nie bylem


RE: [Podanie]Michu102 - _smok_ - 19.06.2019

a gdzie wzór? na nie


RE: [Podanie]Michu102 - CzarnyJezus - 19.06.2019

do zamknięcia, wybuchłem śmiechem
napisałeś to na kolanie na lekcji pszyrki
nie masz doświadczenia
zrobiłeś błąd ortograficzny w podaniu, to już wyklucza cię z tego
odpowiedzi na pytania nie mają żadnych argumentów popierających je, bądź takie jak "bo nie mam to chce mieć"
dodałeś komendy bez opisu które nie są przydatne dla chatmoda a dla budowniczego, i przekleiłeś je z internetu bez wyjaśnień.
niechlujnie napisane, zamiast nadać odpowiedzi wraz z pytaniami, ty dałeś nieudolnie numery od 1-13 bez pytań.
przy komendach kolejny raz się wykazujesz nie potrafiąc sformatować tekstu na bold
zdania nie zaczynamy od dużego wyrazu "MAM", a nawet nie powinno się tego robić od "Mam"
na serwerze minecraft przebywasz od dwóch miesięcy, i w ten czas nie można się zaznajomić z serwerem i wyrobić jakąkolwiek reputacje, bo prawdopodobnie twoje starania i jakąkolwiek działalność widział twój kolega "maatixd34" albo koleżanka z nickiem "kitty312"
nie miałem okazji nigdy z tobą porozmawiać, albo chociaż ocenić twoją twórczość.
twoja działka jest zwyczajnie szpetna, i składa się z prostych budowli i źle dopasowanych materiałów


RE: [Podanie]Michu102 - TunicLauve - 19.06.2019

(19.06.2019, 12:54)CzarnyJezus napisał(a): do zamknięcia, wybuchłem śmiechem
napisałeś to na kolanie na lekcji pszyrki
nie masz doświadczenia
zrobiłeś błąd ortograficzny w podaniu, to już wyklucza cię z tego
odpowiedzi na pytania nie mają żadnych argumentów popierających je, bądź takie jak "bo nie mam to chce mieć"
dodałeś komendy bez opisu które nie są przydatne dla chatmoda a dla budowniczego, i przekleiłeś je z internetu bez wyjaśnień.
niechlujnie napisane, zamiast nadać odpowiedzi wraz z pytaniami, ty dałeś nieudolnie numery od  1-13 bez pytań.
przy komendach kolejny raz się wykazujesz nie potrafiąc sformatować tekstu na bold
zdania nie zaczynamy od dużego wyrazu "MAM", a nawet nie powinno się tego robić od "Mam"
na serwerze minecraft przebywasz od dwóch miesięcy, i w ten czas nie można się zaznajomić z serwerem i wyrobić jakąkolwiek reputacje, bo prawdopodobnie twoje starania i jakąkolwiek działalność widział twój kolega "maatixd34" albo koleżanka z nickiem "kitty312"
nie miałem okazji nigdy z tobą porozmawiać, albo chociaż ocenić twoją twórczość.
twoja działka jest zwyczajnie szpetna, i składa się z prostych budowli i źle dopasowanych materiałów

Gościu, nie wyśmiewaj go. Może poprostu nie wiedział że to trzeba tak zrobić? Popisywanie się to nie jest fajna rzecz.


RE: [Podanie]Michu102 - mrzelek - 19.06.2019

Działka słaba. Podanie również. Na nie


RE: [Podanie]Michu102 - CzarnyJezus - 19.06.2019

jeżeli nie potrafi się zaznajomić ze wzorem i z autopsji wywnioskować że po coś ten wzór istnieje, to nie jest dobrym kandydatem na Budowniczego.

generalnie to albo trzeba być poważnie upośledzonym umysłowo, lub mieć 7 lat żeby nie potrafić skopiować wzoru z PRZYPIĘTEGO TEMATU KTÓRY JEST WIDOCZNY AUTOMATYCZNIE PO WEJŚCIU NA DZIAŁ.


RE: [Podanie]Michu102 - NinJa_CiSseK - 20.06.2019

Czarny Jezus wszystko wyjaśnił. Na nie.


RE: [Podanie]Michu102 - CzarnyJezus - 22.06.2019

/zamknie to ktoś w końcu XD?


[Podanie]Michu102 - Rayyer - 23.06.2019

obraz