LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ZAMKNIĘTY] FeZziGaming - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Odwołanie od kary (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: [ZAMKNIĘTY] FeZziGaming (/showthread.php?tid=8768)



FeZziGaming - FeZziak - 26.06.2019

1.Nick: FeZziGaming

2.Powód: '' . ''          a wcześniej 
'' nie wpierdalaj się do spraw administracyjnych''

3.Czas jaki pozostał do końca kary : 60 dni

4.Nick Administratora który nadał karę: pyra 777

5.Dlaczego powinieneś mieć zniesioną kare:
yhhh....Nie chciało mi się piszać odwołania.Miałem odejść po setnym niesprawiedliwym banie ale ok zacznijmy Big Grin
A więc wbiłem na BW i zobaczyłem Darknessie postanowiłem z nią porozmawiać o odejściu szajeq pod czas owej rozmowy 
dziwnie się czułem jak by nie wiedziała w którą opowieść wieżyć moją czy administracji chciałem po prostu się dowiedzieć 
tego i owego ale po krótkiej chwili szanowny pan Pyra777 zbanował mnie sam nie wiem za co pewnie za to ze poruszałem temat i chciałem się czegoś dowiedzieć 
W skrócie prosze o natychmiastowego unb i wypowiedz darknessi bo pyra stał obok i tylko czytał z nim nawet słowa nie zamieniłem o tej sprawie ;P
6.dowody:mam ssik tego zmienionego bana :


RE: FeZziGaming - test10 - 26.06.2019

Kolego wpieprzasz sie do tego, z jakiego powodu szajeq nie jest już w administracji. Są o sprawy wewnętrzne i nic ci do tego. Szajeq niestety poza robieniem fermentu mało ogarniał, zreszta sam do mnie napisał, że odchodzi, zreszta i tak by został wyrzucony gdyż na boku robi serwer z byłym administratorem, który kiedys kradł pluginy z naszego serwera minecraft. Takie rzeczy się zgłasza, więc jak chcesz też mącić to lepiej nie proś o unbana.
Dość mam toksycznych osób na serwerze minecraft, obwiniacie kazdego tylko nie siebie. Zastanówcie się co odwalacie
Nie dostaniesz unbana, jedyne co to mogę zmniejszyć ci kare do 21 dni


RE: FeZziGaming - FeZziak - 26.06.2019

Gaga sorry nie interesuje mnie 21 dni tylko całkowite usunięcie
Szajek jest moim bliskim przyjacielem mówił że typki z administracji go ddosuja  i nie może że mną grać dlatego zainteresowałem się sprawą a poza tym nie rozumiem czm nie mogę na spokojnie o tym pogadać
 poza tym niezgodze sie Szajeq ogarniał kazdy go chwalił był jednym z najlepszych modów w porownaniu do innych


RE: FeZziGaming - test10 - 26.06.2019

iks de, szajeq jedyne co robił to konfidencił, razem z oszustem robił serwer co ejst zabronione, nie gadaj mi o jego uczciwości. Nie interesuje cie 21 dni wie nie dostaniesz unbana wcale


RE: FeZziGaming - FeZziak - 26.06.2019

Łejt za co ten wg ban jest?

Bo nierozumiem gadasz o szajku a mi dajesz bana jak bym był nim wejt ja tylko chciałem się dowiedzieć swoje a bana mam

Brak mi słów do twojej wypowiedzi


RE: FeZziGaming - test10 - 26.06.2019

Wiesz co oznacza wpieprzanie sie tam gdzie nie trzeba? Idź na serwer swojego przyjaciela, zamykam ten spam

obraz