LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[PRZYJĘTE] [Podanie] Mateuszeekk - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Archiwum podań (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=130)
+---- Dział: Przyjęte (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=131)
+---- Wątek: [PRZYJĘTE] [Podanie] Mateuszeekk (/showthread.php?tid=8821)

Strony: 1 2


[Podanie] Mateuszeekk - Mateuszeekk - 09.07.2019

1.Imię: Mateusz

2.Wiek: 16lat

3.Nick w grze: Mateuszeekk

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: Jestem świeżym graczem LeCraft [1/2tyg]

5.Czas dzienny Jaki możesz poświęcić na serwer: 5-7h

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?: Facebook, Skype oraz TeamSpeak

7.Komendy przydatne w roli ChatMod:
/kick [Nick] - (wyrzucam gracza z serwera minecraft)
/tempmute [Nick] [Czasz] [Powód] - (wycisza gracza na ograniczony czas)
/mute [Nick] - (wycisza gracza dopóki nie dostanie unmuta)
/ban [Nick] [Powód] - (Ban na zawsze)
/tempban [Nick] [Czas] [Powód] - (ban na określony czas)
/unban [Nick] - (Odbanowanie Gracza)
/seen [Nick] - (Sprawdza kiedy gracz był online)
/vanish - (Niewidzialność)
/afk
/tp [Nick] - (Tp do gracza[Bez komendy /tpaccept])
/tpa [Nick] - (tp do gracza[Gracz decyduje o teleportacji do niego])
/tphere [Nick] - (Tp gracza do mnie)
/spawn [Nick] -  (Tp gracza na spawn)
/cc - (czyści chat)
/c on/off - (włącza/wyłącza chat)
/warn [Nick] [Powód] - (Ostrzeżenie dla gracza)
/fly - (Włączenie/Wyłączenie latania)
/check - (sprawdzenie ip)
/banlist - (sprawdzenie listy banów)
/history [Nick] - (sprawdza historię banów danego gracza)
/seenip [Nick] - (pokazuje konta zarejestrowane na danym adresie IP)
/whois [Nick] - (Wyświetlają się dane gracza)
/jail [Nick] [Powód] [Czas] - (Wysłanie gracza do więzienia)
To Wszystko Zależy Od Pluginow [Aktualnie znam tylko tyle komend]


8.Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Moim zdaniem nadaję się na to stanowisko, ponieważ iż nauczyłem się dużo rzeczy poprzez moderacje na innych serwerach, potrafię się dogadywać z graczami i robię wszystko żeby gracze byli zadowoleni z gry, znam się na komendach, które wymieniłem w podpunkcie 8, tworzenie map oraz używanie //wand również nie sprawia mi problemu, jak i również sprawdzanie graczy pod kątem cheatow lub innych niedozwolonych oprogramowan.

9.Coś o mnie: Mam na Imię Mateusz, mam 16 lat. Jestem osobą miłą, sympatyczną, szczerą, mówiącą prawdę, uczuciowy, zabawny, umiem dogadywać się z ludźmi oraz lubię poznawać nowe osoby. Moje zainteresowania to: gra w piłkę nożną, jazda na rowerze, granie w koszykówkę, granie na komputerze. Wolny czas poświęcam najczęściej dla moich przyjaciół oraz całej mojej rodziny. Moim ulubionym zespołem muzycznym jest Imagine Dragons. Mam młodszą siostrę, która jest skromną osobą. Nienawidzę osób, które wtrącają się w moje życie prywatne, kłamstwa oraz fałszywych ludzi Mam nadzieję że wystarczy.

10.Czy masz sprawny mikrofon: Tak mam sprawny mikrofon.

11.Jaki minecraft posiadasz: Niestety posiadam minecrafta NonPremium.


12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na Innym serwerze minecraft?: Miałem możliwość bycia członkiem administracji na paru serwerach.

13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb, ile razy?: Niestety nie miałem jeszcze takiej okazji.


RE: [Podanie] Mateuszeekk - LisekKlepa - 09.07.2019

Bardzo rozbudowane podanie, bardzo estetyczne. Jestem na TAK.


RE: [Podanie] Mateuszeekk - Dandys_Saczy - 09.07.2019

Rozbudowane podanie, ładne kolory, duzo informacji, komend(co prawda nie do wszystkich masz dostęp) jestem na Tak. Czekam na opinie reszty.


RE: [Podanie] Mateuszeekk - xTeeTx - 09.07.2019

Na tak powody wyżej ;P


RE: [Podanie] Mateuszeekk - Darknessia - 09.07.2019

Mimo czasu który spędziłeś na serwerze minecraft jesteś aktywny i widać, że ci zależy. Twoje konto jest czyste a ostatnio nawet pomagałeś w budowie mapy na BW. Jedyne na co mogę zwrócić uwagę to udzielanie się na chacie, ale da się to poprawić. Co do komend, rozpisałeś ich bardzo dużo a wiele z nich nie posiada ranga ChatMod aczkolwiek dobrze, że znasz ich aż tyle. Podanie jest napisane ładnie a co najważniejsze treściwie, podoba mi się więc tyle chyba wystarczy a oceniać już dalej nie muszę.

Jestem na TAK.



RE: [Podanie] Mateuszeekk - sheri2@wp.pl - 10.07.2019

Moim zdaniem fajne podanie i jesteś ciekawym człowiekiem jestem na TAK


RE: [Podanie] Mateuszeekk - hokagen - 10.07.2019

Jestem raczej na TAK. Pomimo, że trochę mało grasz to podanie jest napisane ładnie.


RE: [Podanie] Mateuszeekk - mrzelek - 12.07.2019

Na tak . Powodzenia ;p


RE: [Podanie] Mateuszeekk - Maltus - 14.07.2019

To ja chciałbym dodać to, że z tego co widzę jesteś lubiany na serwerze minecraft i starasz się być jak najbardziej aktywny. Jesteś sympatyczny i można się z tobą dogadać. Moim zdaniem to można dać ci szansę na tej roli, ale większość z tych komend co wypisałeś nie będziesz mieć dostępu (to chyba wiesz). Wracając miałem okazję z tobą przez najbliższą godzinę pożartować i się pośmiać i myślę, że masz takie poczucie humoru, że nikt tak łatwo cię nie zdenerwuje. Jestem na TAK


RE: [Podanie] Mateuszeekk - Dandys_Saczy - 18.07.2019

Zapraszam na rekrutację ustną na naszym teamspeaku [ts.lecraft.pl] w sobotę tj. 20.07.2019 o godzinie 17:00, do nicku dopisz [Rekrutacja]