LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ZAMKNIĘTY] Odwolanie do kary - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Odwołanie od kary (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: [ZAMKNIĘTY] Odwolanie do kary (/showthread.php?tid=8862)

Strony: 1 2


Odwolanie do kary - Lisek__ - 14.07.2019

1.Nick: Lisek

2.Powód: Żebranie o tokeny i multi

3.Czas jaki pozostał do końca kary: 14 dni

4.Nick Administratora, który nadał karę: Pyra777

5.Dlaczego powinieneś mieć zniesioną karę: Dlatego bo ja sie pytałem kolegi czy pożyczy mi tokeny na msg a pyra777 akurat o zobaczyła i dała mi bana na 14dni więc zrobiłem muti konto aby powiedzieć aby mnie odbanowała bo nie wiedziałem jak mam to zgłosić tu na stronie lecrafta.

6.Dowody, jeżeli takowe posiadasz: wystarczy wejść na moje konto  i zobaczyc że mam bana (nie wiem czy o to właśnie chodziło mówiąc dowody)


RE: Odwolanie do kary - KaMeL - 14.07.2019

Samo multi w powodzie zamyka sprawę
Do zamknięcia


RE: Odwolanie do kary - Lisek__ - 14.07.2019

ale ja chciałem ci napisać wszystko dlatego \robiłem mulii już chciałem ci napisać a ty mnie zbanowałem !!!
ale ja chciałem ci napisać wszystko dlatego \robiłem mulii już chciałem ci napisać a ty mnie zbanowałem !!!
ale ja chciałem ci napisać wszystko dlatego \robiłem mulii już chciałem ci napisać a ty mnie zbanowałem !!!ale ja chciałem ci napisać wszystko dlatego \robiłem mulii już chciałem ci napisać a ty mnie zbanowałem !!!ale ja chciałem ci napisać wszystko dlatego \robiłem mulii już chciałem ci napisać a ty mnie zbanowałem !!!ale ja chciałem ci napisać wszystko dlatego \robiłem mulii już chciałem ci napisać a ty mnie zbanowałem !!!ale ja chciałem ci napisać wszystko dlatego \robiłem mulii już chciałem ci napisać a ty mnie zbanowałem !!!ale ja chciałem ci napisać wszystko dlatego \robiłem mulii już chciałem ci napisać a ty mnie zbanowałem !!!ale ja chciałem ci napisać wszystko dlatego \robiłem mulii już chciałem ci napisać a ty mnie zbanowałem !!!ale ja chciałem ci napisać wszystko dlatego \robiłem mulii już chciałem ci napisać a ty mnie zbanowałem !!!ale ja chciałem ci napisać wszystko dlatego \robiłem mulii już chciałem ci napisać a ty mnie zbanowałem !!!ale ja chciałem ci napisać wszystko dlatego \robiłem mulii już chciałem ci napisać a ty mnie zbanowałem !!!ale ja chciałem ci napisać wszystko dlatego \robiłem mulii już chciałem ci napisać a ty mnie zbanowałem !!!ale ja chciałem ci napisać wszystko dlatego \robiłem mulii już chciałem ci napisać a ty mnie zbanowałem !!!ale ja chciałem ci napisać wszystko dlatego \robiłem mulii już chciałem ci napisać a ty mnie zbanowałem !!!


RE: Odwolanie do kary - mrzelek - 14.07.2019

Wystarczyło napisać na forum lub zgłosić byle komu z administracji na TS, nie robic multikonto.


RE: Odwolanie do kary - Smoczakrew_ - 14.07.2019

lisek na tsa w celu wyjaśnienia po proszę cie


RE: Odwolanie do kary - Lisek__ - 15.07.2019

a kiedy smoczakrew ?
i też ni8emam mikrofonu więc pogadać niepogadamy jeżeli jeż o popiszemy Sad


RE: Odwolanie do kary - Lisek__ - 15.07.2019

a kiedy smoczakrew ?
i też ni8emam mikrofonu więc pogadać niepogadamy jeżeli jeż o popiszemy Sad


RE: Odwolanie do kary - qwerty2 - 15.07.2019

ja jestem świadkiem lisek mnie poprosił o tokeny a ja mu je pożyczyłem i ustaliliśmy że mi odda je za 2 dni ale podczas rozmowy dostał bana  niewiem co pyra777 w tym widziała że dała mu bana a po 2 jestem za odbanowaniem liska 


RE: Odwolanie do kary - Starozytny - 16.07.2019

Data, godzina oraz tryb na którym zaistniała ta sytuacja.


RE: Odwolanie do kary - Lisek__ - 16.07.2019

14.07.2019 godzina około 15 (chyba. Niepatrzyłem) Skyblock

chcialbym dostac unbana inaczej ide sie zabić napisze swój numer na ts żegnam. (najprawdopodobniej moie ostatnie słowa bo unbana mi nikt z administracii nieda )