LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ZAMKNIĘTY] Wojownicy Dusz (Anichilacja) - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Ogólne (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Propozycje (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: [ZAMKNIĘTY] Wojownicy Dusz (Anichilacja) (/showthread.php?tid=9048)

Strony: 1 2 3


Wojownicy Dusz (Anichilacja) - xRandySword_ - 04.08.2019

Witam przychodze z propozycją stworzenia nowego trybu tzw Wojownicy Dusz. Wiem, że taki tryb to bardzo dużo pracy (mapy, pluginy,klasy) ale myślę, że z wkładem społecznosci na pewno damy rade. Proponuje aby tryb byl z "dropsami" czyli z dodatkami tzw "boskimi itemami". Widzialem ich przyklady na innym serwerze minecraft ale mam czas i moge pomysles nas autorskimi (niektore mozna pozyczyc). Sam tryb polega na zniszczeniu Kamienia Dusz przeciwników. Mamy 4 drużyny:
Czerwoni

Zieloni

Zolci

Niebiescy. Każdy z nich na Kamieniu Dusz ma 75 hp.                 Oczywiscie caly czas sie odradzamy dopoki ktos nie zniszczy Kamienia Dusz. Klasy rowniez wymysle ale gracze moga pomoc. Boskie itemy zakupione przez graczy mozna przywolac raz na gre. Gra ma 4 tury. W pierwszej nie mozna niszczyc kamienia. W 2 mozna. W 3 na na srodku mapy pojawiaja sie diamenty wraz z Bossem. Gdy go zabijemy otrzymamy losowe itemy,rudy. W 4 turze kamien niszczony jest 2x szybciej. Do dyspozycji gracze mieliby kopalnie aby wzmocnic arsenal. Ciekawym rozwiazaniem byly by rowniez turnieje. Kazdy wplaca zalozmy 5k pieniadze wliczmamy do puli i zwyciescy dostaja okreslona i dziela rowno miedzy soba. Taki turniej na live moze nagrywac i komentowac (jesli bedzie chcial) Kamilatus. Z gory pozdrawiam.


RE: Wojownicy Dusz (Anichilacja) - NoHaxJustAtencja - 04.08.2019

Nie przemawia do mnie ten tryb. No cóż każdy lubi co innego


RE: Wojownicy Dusz (Anichilacja) - xRandySword_ - 04.08.2019

Moze sie przekonasz jak zagrasz. Z poczatku tez zbyt go nie lubilem, ale pozniej go pokochalem.


RE: Wojownicy Dusz (Anichilacja) - xRandySword_ - 06.08.2019

@refresch


RE: Wojownicy Dusz (Anichilacja) - xRandySword_ - 07.08.2019

@refresch


RE: Wojownicy Dusz (Anichilacja) - xRandySword_ - 08.08.2019

Masz rację, lecz myślę, że ten tryb pomógłby przyprowadzić więcej graczy na serwer i dać dodatkowe pieniążki.


RE: Wojownicy Dusz (Anichilacja) - xRandySword_ - 10.08.2019

@refresch


RE: Wojownicy Dusz (Anichilacja) - Starozytny - 12.08.2019

Trybów jest i tak już dużo. Trzeba ustabilizować to co jest, liczy się jakoś nie ilość.


RE: Wojownicy Dusz (Anichilacja) - xRandySword_ - 12.08.2019

Masz rację Starozytny ale ja napprawdę chxe się w to zaangażować. Tryb może dać sporo popularność.


RE: Wojownicy Dusz (Anichilacja) - Pixelmon_ - 12.08.2019

Słaby pomysł, ciesz się z tego co masz a nie co chcesz zrealizować.
Liczy się jakość nie ilość i kombinowanie.
W ogóle komu by się to spodobało? bo mi raczej nie