LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ZAMKNIĘTY] Wojownicy Dusz (Anichilacja) - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Ogólne (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Propozycje (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: [ZAMKNIĘTY] Wojownicy Dusz (Anichilacja) (/showthread.php?tid=9048)

Strony: 1 2 3


RE: Wojownicy Dusz (Anichilacja) - xRandySword_ - 12.08.2019

Jakie kombinowanie? To tylko propozycja...


RE: Wojownicy Dusz (Anichilacja) - xRandySword_ - 15.08.2019

Opłaca mi się zacząć pracę ?


RE: Wojownicy Dusz (Anichilacja) - Pixelmon_ - 16.08.2019

Jeżeli chcesz , to zgłoś się że możesz zrobić ten tryb sam, ale wiedz że adm ci nie pomoże bo ma ważniejsze sprawy od jakiegoś
kombinowania, wątpię by to kogoś zainteresował ten tryb


RE: Wojownicy Dusz (Anichilacja) - xRandySword_ - 16.08.2019

Sam spróbuje...Jak administracja nie ma czasu pokombinuje. Jakieś mapki, klasy, skrypty, pluginy, ale jednak nie sam, lecz jakaś ekipę zbiore.


RE: Wojownicy Dusz (Anichilacja) - TunicLauve - 16.08.2019

Jestem neutralny do tego pomysłu z dwóch powodów.

Na plus jest to że Wojownicy Dusz to naprawdę popularny tryb, i przyniósł aktywności różnym dużym serwerom. (Nie będę wymieniał IP Big Grin)

Na minus jest jednak to, że trybów jest naprawdę za dużo a w połowe gówno ludzie grają. Oczywiście nie mam na myśli obrażania, ale jak widzi się mn. o 19:30 (godzinie kiedy jest najwięcej aktywnośći) 2-5 osób na skywars i innych nowych trybach to sobie myślę dlaczego tego nie usuneli.

Na minus idzie także to, że Administracja serwera minecraft ma cały czas bardzo dużo pracy w aktualizowaniu trybów, a Ekipa Budowniczych ma też swoje życie prywatne, więc nie może cały czas nawalać budowlami wte i wewte.


RE: Wojownicy Dusz (Anichilacja) - xRandySword_ - 16.08.2019

Tunic masz sporo racji, ale tryb wykonam w takim razie sam z jakąś ekipą(Wiktor, Krokus?).


RE: Wojownicy Dusz (Anichilacja) - Pixelmon_ - 16.08.2019

(16.08.2019, 09:06)Kamilatus napisał(a):
(16.08.2019, 08:05)xRandySword napisał(a): Tunic masz sporo racji, ale tryb wykonam w takim razie sam z jakąś ekipą(Wiktor, Krokus?).
Po prostu nie. Nie bedzie takiego trybu. Wiem ze ci na tym zalezy i bylbys w stanie sam sie nawet tego podjac ale popierwsze nikt nie da ci odpowiednich permisji a po drugie utrzymywanie kolejnego trybu to tez jest praca. Praca ktorej nikt sie nie podejmie wiec ten pomysl nie ma racji bytu.

w Takim razie proszę adm jako gracz żeby zamknęła wątek bo zrobi się tu niepotrzebna konwersajca


RE: Wojownicy Dusz (Anichilacja) - TunicLauve - 16.08.2019

(16.08.2019, 10:23)Pixelmon napisał(a):
(16.08.2019, 09:06)Kamilatus napisał(a):
(16.08.2019, 08:05)xRandySword napisał(a): Tunic masz sporo racji, ale tryb wykonam w takim razie sam z jakąś ekipą(Wiktor, Krokus?).
Po prostu nie. Nie bedzie takiego trybu. Wiem ze ci na tym zalezy i bylbys w stanie sam sie nawet tego podjac ale popierwsze nikt nie da ci odpowiednich permisji a po drugie utrzymywanie kolejnego trybu to tez jest praca. Praca ktorej nikt sie nie podejmie wiec ten pomysl nie ma racji bytu.

w Takim razie proszę adm jako gracz żeby zamknęła wątek bo zrobi się tu niepotrzebna konwersajca

Potwierdzam


RE: Wojownicy Dusz (Anichilacja) - xRandySword_ - 20.08.2019

Można zamknąć.


RE: Wojownicy Dusz (Anichilacja) - KhaiN721_ - 20.08.2019

Popieram twoje zdanie Randy
ciekawy pomysł
który by potrzebował sporo pracy