LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ZAMKNIĘTY] iLoveDeath - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Odwołanie od kary (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: [ZAMKNIĘTY] iLoveDeath (/showthread.php?tid=9223)

Strony: 1 2


iLoveDeath - IloveDeath - 01.09.2019

1.Nick: iLoveDeath

2.Powód: "14 Wywalaj smiecu jak obrazasz recie"

3.Czas jaki pozostał do końca kary: 60 dni (zaokrągliłem)

4.Nick Administratora, który nadał karę: Risem
`
5.Dlaczego powinieneś mieć zniesioną karę: Chciałbym się  dowiedzieć kiedy ja kogoś obraziłem .. tzn a tak bardziej szczegółowo mój brat (chodzi o jego konto nie moje) , no wiec z tego co sie domyliłem jak wczoraj wyszedłem z domu po połnocy moj braciszek wszedł na komputer , no i dzisaj wyleciałem właśnie z powodem obrazy , mogę prosić kogoś albo najlepiej samą rexie o wgląd w to co on pisał ? bo nie chcem czekać 2  w miechy za  mojego bezmózgiego brata no ale jezeli do obrazy doszło to chciałbym powiedzieć ze ja nie mam nic do ciebie rexia i nigdy nie miałem powodów ku temu by ciebie obrazać zresztą z tego co można zauwarzyć raczej rzadko kogo kolwiek obrażam , prosze o wyjasnienie i eventówalne  skrócenie bana / zdjecie go jeszcze raz przepraszam w swoim imieniu i w jego
jeszcze jedno a propo co do zgłaszania myślałem ze nie gra na lc temu nie zgłaszałem tego ze mam rodzenstwo na tym samym ip
6.Dowody, jeżeli takowe posiadasz:


RE: iLoveDeath - KhaiN721_ - 01.09.2019

"tzn a tak bardziej szczegółowo mój brat" 
kogo to obchodzi twoje konto
uważaj komu dajesz hasło

a pewnie i tak jest
"a dam wymówkę adminom że mój kot był nie ja"

pal gumę
Hatfu






RE: iLoveDeath - IloveDeath - 01.09.2019

Wyjaśniam na jednym ip grały dwa konta moje i jego , ale nie zgłaszałem tego bo nie wiedziałem ze on gra na lc


RE: iLoveDeath - matt9q7 - 01.09.2019

Z twojego konta obrażano administrację, więc to to konto zostało ukarane. Nie ma znaczenia, czy to grał twój brat, wujek, stryjek, kot, pies czy Jurij Gagarin.


RE: iLoveDeath - IloveDeath - 01.09.2019

jeszcze raz ci wyjasnię , z jednego komputera u mnie w domu korzystają 3 osoby  ja   mój brat i mój  drugi brat  i ja mam osobne konto(mc) iLoveDeath  a on ma osobne LubiePalicFajki (mam taki launcher ze widze jakie konta sie logowały) on do mojego konta (iLoveDeath) nie ma dostępu , wiec obraza najprawdopodobniej była z jego konta a jako ze mamy to samo ip admin pomyslał ze to byłem ja tylko ze z innego konta to dał mi i bana na tym (te konto brata tez jest zbanowane) a nie zgłaszałem tego ponieważ mysałem ze nie gra/gral na lc


RE: iLoveDeath - KhaiN721_ - 01.09.2019

Ziomek jak by było to z konta brata to Riserm dał by bana mu nie tobie czego ty nie rozumiesz
nie masz żadnych argumentów do obrony samego siebie .
Zatem nie ma co się tłumaczyć jest ban i tyle musisz się z tym pogodzić

kup Mvipa to będziesz miał unbana


RE: iLoveDeath - IloveDeath - 01.09.2019

(01.09.2019, 20:00)KhaiN721 napisał(a): Ziomek jak by było to z konta brata  to Riserm dał by bana mu nie tobie czego ty nie rozumiesz
nie masz żadnych argumentów do obrony samego siebie .
Zatem nie ma co się tłumaczyć jest ban i tyle musisz się z tym pogodzić

z tego co widziałem (jak próbowałem wejść na jego konto na lc)  bana nałożyła mu rexia  a potem już na moje konto risem ;l
(sprawdzałem czy włam czy braciak) jego ban (7 day "odpocznij od mc") mój no wyżej masz


RE: iLoveDeath - KhaiN721_ - 01.09.2019

a może twój brat coś odwalił a jak dostał bana poszedł na twoje konto albo to byłeś ty
kto wie
masz bana i musisz się z tym pogodzić


RE: iLoveDeath - IloveDeath - 01.09.2019

(01.09.2019, 20:45)KhaiN721 napisał(a): a może twój brat coś odwalił a jak dostał bana poszedł na twoje konto albo to byłeś ty
kto wie
masz bana i musisz się z tym pogodzić

on dostepu nie ma do mojego konta mam hasło .... myslisz ze podaje swoje pasy na prawo i lewo odp brzmi NIE
zresztą ryzykował bym banem bo włozeniu w server 30 zeta ? i do tego krótko bo krótko w adm byłem .. no nie bardzo


RE: iLoveDeath - KhaiN721_ - 01.09.2019

bywa