LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[PRZYJĘTE] [PODANIE] MoRrTy - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Archiwum podań (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=130)
+---- Dział: Przyjęte (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=131)
+---- Wątek: [PRZYJĘTE] [PODANIE] MoRrTy (/showthread.php?tid=9343)

Strony: 1 2


[PODANIE] MoRrTy - MoRrTy - 22.09.2019

1. Imię :
Tobiasz.
2. Wiek :
12 lat, aczkolwiek jak na swój wiek ogarniam temat, że tak to ujmę Smile
3. Nick w grze :
MoRrTy.
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft :
Zliczając wszystkie nicki, które posiadałem jakieś trzy lata,
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer :
Dni robocze (pon-pt) od trzech, do czterech godzin, natomiast dni wolne od czterech, do pięciu godzin i więcej. 
6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? :
Posiadam Facebook'a, TeamSpeaka, Skype nie posiadam, lecz mogę oczywiście sobie założyć. W ,,bonusie" posiadam również podstawowe programy do sprawdzania: AnyDesk, Discord, TeamViewer.
7. Komendy przydatne w roli ChatMod :
- /tempmute <nick> <czas> <powód> - Tymczasowe wyciszenie gracza, przykład: /tempmute test 10m Obraza innych graczy. 
- /kick <nick> <powód> - Wyrzucenie gracza z serwera minecraft, przykład: /kick  test Celowe przedluzanie rozgrywki.
- /warn <nick> <powód> - Permanentne ostrzeżenie gracza na serwerze minecraft, przykład: /warn test flood
- /unwarn <nick> - Usunięcie ostrzeżenie graczowi, przykład: /unwarn test
- /c off - wyłączenie chatu
- /c on - włączenie chatu
- /cc - wyczyszczenie chatu
- /bw find <nick> - Sprawdzenie na jakiej gracz arenie aktualnie się znajduje, przykład: /bw find lubiebedwarsy
Z przydatnych dla chatmoda komend to chyba tyle, lecz mogę się mylić. 
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko :
Dlaczego mnie? Dlatego, że jestem jak na swój wiek bardzo ogarniętą osobą, znam większość podstawowych, oraz tych bardziej zaawansowanych komend. Byłem już w administracji na innych serwerach, jak i na lecrafcie i to również jest jak najbardziej według mnie na plus. Oprócz komend ogarniam również pluginy typu: PermissionsEx etc. Kolejnym aspektem jest to, że ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi, nie daję się łatwo sprowokować. Miałem również swój serwer, lecz nie po to, aby go rozwinąć, tylko po to, aby szkolić się w np. edytowaniu pluginów, skryptów, lecz jak na razie można powiedzieć, że jestem na niezbyt wysokim poziomie, ogarniam w miarę te podstawy Smile. Potrafię pracować w grupie, oraz łatwo nawiązuję nowe znajomości. Oprócz pilnowania chatu nie boję się innych wyzwań, jestem zawsze chętny do bardziej zaawansowanej pomocy, jeśli takowa będzie potrzebna. 
9. Coś o sobie :
Tak jak już wyżej wspomniałem, na imię mi Tobiasz. Interesuję się piłką nożną, zainteresowanie to mam po swoim starszym bracie. Moim ulubionym klubem jest ,,Borussia Dortmund", a piłkarzem zaś ,,Marco Reus", to również mam po swoim bracie Smile. Posiadam swój mini domowy zwierzyniec, a znajdują się w nim: Dwa kotki, oraz piesek, który jest mieszańcem. Oprócz grania, oraz oglądania piłki nożnej, lubię również jeździć na rowerze, czy też na rolkach. Raz na jakiś czas lubię zjeść jakieś fast fooda, najbardziej lubię pojechać do mcdonalda i zjeść bigmaca, oraz na pizzę. Tak jak wyżej wspomniałem, mam rodzeństwo, a mianowicie starszego brata. Czasami się kłócimy, wiadomo - jak to rodzeństwo haha, ale tak czy siak kocham tego wariata. W realu nigdy nie byłem sam, mam swoją zgraną paczkę przyjaciół, która trzyma się aż do dziś i nie zapowiada się na to, żeby się rozpadła. To chyba tyle o mnie Big Grin
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? :
Oczywiście, posiadam sprawny mikrofon.
11. Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? :
Posiadam minecraft'a non premium.
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) :
Owszem, miałem możliwość bycia w administracji na innym serwerze minecraft.
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?
Byłem raz, ChatMod mingier pod innym Nickiem.


RE: [PODANIE] MoRrTy - TheKoalaCraft - 22.09.2019

jestem na nie
nie widze cb na chcatcie
aktywny nie zbyt


RE: [PODANIE] MoRrTy - MoRrTy - 22.09.2019

(22.09.2019, 18:15)TheKoalaCraft napisał(a): jestem na nie
nie widze cb na chcatcie
aktywny nie zbyt

Nie wiem czy w ogóle przeczytałeś moje podanie, czy strzeliłeś na nie tak od razu. Warto czasami przeczytać czyjeś podanie, zanim wystawi się całkowitą ocenę. 
Przepraszam, nie powinienem wypowiadać się pod swoim podaniem, lecz chciałem lekko wyjaśnić.


RE: [PODANIE] MoRrTy - Pixelmon_ - 22.09.2019

wiek cię skreśla


RE: [PODANIE] MoRrTy - MoRrTy - 22.09.2019

(22.09.2019, 18:46)Pixelmon napisał(a): wiek cię skreśla

Pomimo wieku byłem już w administracji, Pozdrawiam i kończę wypowiadanie się pod swoim podaniem.


RE: [PODANIE] MoRrTy - KhaiN721_ - 23.09.2019

Ciekawe dlaczego juz nie jesteś w adm
Jestem na nie


RE: [PODANIE] MoRrTy - _smok_ - 23.09.2019

Na nie


RE: [PODANIE] MoRrTy - MoRrTy - 23.09.2019

(23.09.2019, 06:39)KhaiN721 napisał(a): Ciekawe dlaczego juz nie jesteś w adm
Jestem na nie

Dlaczego? Ze względu na ostatnie poprawki etc. Pod koniec roku szkolnego byłem zmuszony odejść Smile


RE: [PODANIE] MoRrTy - xRandySword_ - 23.09.2019

Znam Cię i wiem że pomimo wieku ogarniasz ogrom rzeczy. Nie wiem jak z aktywnością i ogólna gra na serwerze minecraft. Jestem za daniem Ci szansy i zobaczeniem jak poradzisz sobie na ustnym.


RE: [PODANIE] MoRrTy - xYeTinesx - 23.09.2019

Hej, twoje podanie nie jest najgorsze jest ladne i fajnie dopasowane pomimo malego wieku ktory cie lekko skresla jestem na Tak. Smile Powodzenia!