LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ZAMKNIĘTY] [Podanie] Nedwix - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Archiwum podań (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=130)
+---- Dział: Odrzucone (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=132)
+---- Wątek: [ZAMKNIĘTY] [Podanie] Nedwix (/showthread.php?tid=9363)



[Podanie] Nedwix - Nedwix - 26.09.2019

1.Imię : Szymon
2.Wiek : 13,5
3.Nick w grze : Nedwix
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : około 2 miesiące
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 2-4 godzin w tygodniu a w weekend 5/6 godzin
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : posiadam Dsc oraz FB
7.Komendy przydatne w roli ChatMod : /cc - Czyści chat 
/c on - Włącza chat /c off - Wyłącza chat 
/tempmute (nick) (czas) (powód) - Wycisza gracza na określony czasz 
/kick (nick) (powód) -wyrzucenie graca z trybu
/ban (nick) (powód)
jak ktoś napisze np.sssss to ja pisze nie floduj
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Ponieważ uczyłem się jaką komendę mam wybrać w dobrej chwili. Poświęcam dużo czasu na server lecraft. Jestem aktywny na czacie. Jestem miły. Odpowiem na każde pytanie gracza. Nie banuje oraz nie mutuje bez potrzeby.
9.Coś o sobie : Hej nazywam się Szymon mieszkam w małym mieście. Bardzo interesuje mnie informatyka oraz lubię odpowiadać na pytania.Spędzam dużo czasu na komputerze , ponieważ się ucze informatyki a w wolnych chwilach gram w minecraft.Często widzę graczy którży mają pytanie a niestety nie ma nikogo z adm a ja bym chętnie odpowiedział. Nie szanuje jak ktoś przezywa ludzi z servera a często są takie sytułacje gdy nie ma adm i nie ma kto dać muta lub ostrżeżenie.Nagrywam też na yt i promuje wasz server
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : non premium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : nie
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? nie ale będę się starał

To wszystko z mojej strony mam nadzieję że liczą się umiejętności a nie wiek Smile


RE: Rekrutacja na chat moda - MoRrTy - 26.09.2019

Nazwa wątku jest nieprawidłowa, co skutkuje odrzuceniem podania. Polecam przeczytać dokładnie wzór podania w, którym są zawarte wszystkie informacje dotyczące pisania podania w tym jaka nazwa wątku musi być zastosowana.
Edit; Podanie napisane w złym dziale, poprawny to rekrutacja.


RE: Rekrutacja na chat moda - Facilement__ - 26.09.2019

Źle zatytułowane podanie jest bezwarunkowo odrzucane.


RE: Rekrutacja na chat moda - Nedwix - 27.09.2019

A spoko pisze podanie 1 raz następnym razem będę wiedział


RE: Rekrutacja na chat moda - Facilement__ - 27.09.2019

Możesz edytować tytuł podania.


RE: [Podanie] Nedwix - Nedwix - 27.09.2019

A to tylko tytuł zły

(26.09.2019, 18:58)MoRrTy napisał(a): Nazwa wątku jest nieprawidłowa, co skutkuje odrzuceniem podania. Polecam przeczytać dokładnie wzór podania w, którym są zawarte wszystkie informacje dotyczące pisania podania w tym jaka nazwa wątku musi być zastosowana.
Edit; Podanie napisane w złym dziale, poprawny to rekrutacja.

(26.09.2019, 18:58)MoRrTy napisał(a): Nazwa wątku jest nieprawidłowa, co skutkuje odrzuceniem podania. Polecam przeczytać dokładnie wzór podania w, którym są zawarte wszystkie informacje dotyczące pisania podania w tym jaka nazwa wątku musi być zastosowana.
Edit; Podanie napisane w złym dziale, poprawny to rekrutacja.



A to coś zmienia że inny dział



RE: [Podanie] Nedwix - Facilement__ - 27.09.2019

Tak btw, to gdzie jest ten wątek. W sensie jaki dział?


RE: [Podanie] Nedwix - Nedwix - 27.09.2019

(27.09.2019, 13:47)Bober_Patryk napisał(a): Tak btw, to gdzie jest ten wątek. W sensie jaki dział?

masz pod mini games rekrutacja



RE: [Podanie] Nedwix - MoRrTy - 28.09.2019

Wyrażę swoją opinię raz jeszcze, gdyż chciałbym nieco bardziej się rozpisać. Pierwszą sprawą jest to, że podanie napisałeś w nieodpowiednim dziale, aczkolwiek nie sprawi to raczej dużego problemu, gdyż administracja zapewne ma opcję przeniesienia wątku. Drugą sprawą jest to, że mało widuję Cię na minigrach, praktycznie w ogóle, a jeżeli już jesteś, to zapewne po prostu siedzisz na serwerze minecraft nie pisząc kompletnie nic na chacie, co jest minusem.
Moja opinia to Neutral, zaczekaj na końcowy werdykt.


RE: [Podanie] Nedwix - Darknessia - 02.10.2019

Po dokładnym przejrzeniu twojego podania jestem zmuszona je odrzucić. Mała aktywność na serwerze minecraft, nie spełniasz wymagań + źle wypisane komendy 
//zamykam 

obraz