LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ODRZUCONE] YoungCossack - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Serwer Minecraft Creative (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Rekrutacja (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Wątek: [ODRZUCONE] YoungCossack (/showthread.php?tid=9583)

Strony: 1 2


YoungCossack - YoungCossack - 26.10.2019

1.Imię : Paweł
2.Wiek : 14
3.Nick w grze : YoungCossack 
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : siedem  miesięcy 
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 3-5 h
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : facebook ts skype + discord 
7.Komendy przydatne w roli Chatmod: 
/cc czyści czat
/c off - wyłącza czat 
/c on - włącza czat
/tempmute [nick] [czas] - wycisza gracza na określony czas
/kick [powód] - wyrzuca gracza z serwera minecraft

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Ponieważ moje doświadczenie jest spore Pełniłem nie raz  role Helpera lub Admina na serwerach Easyhc jak na innych trybach ale najczęściej to był Eeasyhc kiedyś nawet stworzyłem własny serwer który po miesiącu nie wypalił. Oraz chcę pomóc serwerowi tak jak i  karać tych co łamią regulamin lecrafta i bardzo chętnie pomagam. 
9.Coś o sobie :  Hej tak jak pisałem nazywam się Paweł mam 14 lat chodzę do ósmej klasy. Jestem Towarzyski, cierpliwy, dociekliwy oraz troskliwy. Moimi zainteresowaniami to piłka nożna oraz Historia. Jestem bardzo dobrym bramkarzem gram w klubie piłkarskim. poza tymi zainteresowaniami lubię wyskoczyć z znajomymi na miasto lub pograć w piłkę.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak 
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Premium 
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak zdarzyło mi się nie raz 
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie zdarzyło mi się 


RE: YoungCossack - Blacklovly97 - 26.10.2019

Wiek +
Czas gry na lc +
Poswiecenie serwerze minecraft +
Komendy +
Podanie rozpisane +
Jestem na TAK


RE: YoungCossack - Literat - 26.10.2019

Neutral z przechyleniem na tak. Czas oraz podanie na +, komendy na role chatmoda też dobrze


RE: YoungCossack - SkyKiki - 26.10.2019

Jestem na TAK. Wink


RE: YoungCossack - Normi - 26.10.2019

Mysle, ze istnieje szansa. Powodzenia.


RE: YoungCossack - _Martyy281 - 27.10.2019

Widzę że coś tam sie udzielasz na chatcie.
Podanie jest ładne, Ale nie wiem czy można tobie zaufać...
Neutral.


RE: YoungCossack - TheKoalaCraft - 27.10.2019

Na tak


RE: YoungCossack - SzymeqMC@wp.pl - 27.10.2019

Owy gracz często udziela się na chacie, co można zauważyć przebywając na serwerze minecraft. Jego postawa oraz skłonność do szybkiego i chętnego pomagania, patrząc okiem zwykłego gracza daje mu dużo plusów, które na pewno mogą mu pomóc przy pozytywnym rozpatrzeniu prośby. Doświadczenie pozwala mu na znajomość serwera minecraft, graczy i ich wymagań. Wiek nie ma znaczenia, ale myślę, że w 14-letniej duszy tkwi już trochę zdrowego rozsądku.
Mam też jedną uwagę co do do twojej kandydatury Pawle. W niektórych zdaniach brakuje przecinków, a czasem kropka jest postawiona w nieodpowiednim miejscu. Zdania są słabo rozbudowane, mogłeś się troszeczkę bardziej postarać i przysiąść dłużej nad ową kandydaturą.
Jednakże plusy w znacznym stopniu przeważają nad minusami i ja jako Administrator i osoba zajmująca się rekrutacją dałbym Ci szansę. Niestety nie mam takich uprawnień, ale szczerze mogę tutaj napisać, że jestem na tak.


RE: YoungCossack - LeCrafter - 27.10.2019

Sorrki jestem na nie z tego co słyszałem masz własny serwer o trybie Skyblock czy tam Megadrop, takie mnie doszły słuchy.


RE: YoungCossack - YoungCossack - 27.10.2019

(27.10.2019, 14:33)LeCrafter napisał(a): Sorrki jestem na nie z tego co słyszałem masz własny serwer o trybie Skyblock czy tam Megadrop, takie mnie doszły słuchy.

no fajnie jak bym go miał gram tylko na le bo na nim dobrze się gra