LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ZAMKNIĘTY] SzalonyMenel - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Serwer Minecraft Creative (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Zgłoszenia (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Wątek: [ZAMKNIĘTY] SzalonyMenel (/showthread.php?tid=9594)



SzalonyMenel - xFiluu_ - 27.10.2019

na początku zadawałem pytania dot. serwera minecraft bo dawno nie grałem i mi sie trochę zapomniało komend, rzeczy itp
pisałem o rekrutacji i ogółem ktoś tam mi napisał, ze sie nie nadam bo napisałem cos z błedem ortograficznym a akurat cierpie na tak zwanąm dyzortografie
urazilo mnie to, bo nie mam jakiegos duzego wplywu na to jak pisze, bledy popełniam nie świadomie
powiedziałem, ze jest to razism i mnie to urazilo ale on pomyslal ze mowie ze dyzortografia to rasizm
wiec mu tlumacze ze chodzilo mi o to, ze razismem jest wysmiewanie sie z kogos bo ma jakies urojenia, inny kolor skory itp itd
ale on chyba nierozumie co sie do niego mowi i najwidoczniej nie umial czytac ze zrozumieniem, bo mu tlumaczylem to chyba 100000 razy i stwierdzilem fakt pytając sie go (nie koniecznie kpiac z niego), ze chyba go nie uczyli czytania ze zrozumieniem.
a on kpiąc ze mnie mimo ze wie co to dyzortografia obrazil mnie slowami "to chyba ciebie nie uczyli zasad ortografii".
przypomne ze ja nie mam duzego wplywu na to czy popelniam błedy czy nie.
zasady ortograficzne jak najbardziej znam, ale polega to na tym ze nie umiem tego zastosowac w praktyce.
jeszcze wczesniej mowil ze dyzortografia to nie choroba, wiec nie jest to rasizm a potem jak udowodnilem mu z definicji ze dyzortografia to jest zaburzenie a zaburzenie to inaczej choroba to zaczal mowic, ze w definicji pisze tylko o tym ze jak ktos jest z inej narodowosci, kolor skory itp
ogolem w tej definicji jest tylko pare przykladow i pomyslal sobie ze skoro w definicji jest pare przykladow, to przykladowo wysmiewanie sie z kogos bo jest czarny jest rasizmem a wysmiewanie sie z kogos kto ma downa nie jest rasizmem. glupota
jak dla mnie sa to 2 takie same rzeczy, ale jak widac do tego admina to nie dociera
potem zaczal sie tepac do mnie z parąma innymi adminami (jakas  xmartii i ktos jeszcze) i przeszkadzali mi jak budowalem. 
powiedzieli mi ze admina nie mozna zablokowac bo dostanie sie wtedy bana, wiec jesli przeszkadza mi admin jak buduje to mam nic nie robic bo mi da bana. zabawne
Na koncu gdy probowalem mu wytlumaczyc ze to ze w definici razismu pisze co innego nie znaczy ze nie mozna zinterpretowac tej definicji, ze dodanie opcji jak "wysmiewanie sie z kogos kto ma jakas chorobe" tez moze podchodzic do rasizmu.
ale podal mi jakis glupi przyklad, ze niby jak ktos sie popatrzy na czlowieka, to z definicji mozna uznac ze jest rasista XDDD

chyba nie musze mowic, ze na roznych portalach definicje moga sie od siebie roznic, nie pod wzgledem tresci ktore przekazująm (bo tak naprawde definicja razismu na np. wikipedii i sjp mowia o tak naprawde tym samym pod wzgledem tego co przekazująm)
ale pod wzgledem przykladow ktore sa po to, by ulatwic komus zrozumienie danego slowa
czyli:

Rasizmem nazywamy brak akceptacji, wyśmiewanie się z kogoś z powodu tego, że w jakiś sposób się różni.

powiem tylko tyle:
przyklady w definicji nie stanowia calego wyjasnienia tego slowa.
 to, ze w jakiejs definicji rasizmu jest napisane pare przykladow, nie znaczy ze mozna zinterpretowac rowniez pare innych przykladow.
powiem jeszcze raz, przyklady nie stanowia calego wyjasnienia i to powinienes wiedziec  drogi kidmodzie!

podales mi przyklad ze mozesz powiedziec ze ktos jest rasizta bo sie na ciebie dziwnie popatrzy, ale to nie idzie z para z definicja, ale ty myslales ze definicja sa tylko same przyklady zawarte w niej XD. wiec dlatego stwierdzilem fakt ze mylisz pojecia i nie umiesz czytac ze zrozumieniem.

a co do tepania sie do mnie i przeszkadzania mi, komęda blokowania sluzy do tego by blokowac graczy ktorych nie chcemy na dzialce zazwyczaj z powodu tego, ze nam przeszkadzaja, wiec jesli admin mi lata przed twarzom zadnego ukrycia (np /vanish czy co tam macie) to  czemu mam go nie zablokowac? bo dostane za to bana? nie chce sie jakos sprzeciwiac waszym zasadom, bo kazdy serwer ma inne zasady w regulaminie, ale jesli mam was nie blokowac, to mi nie przeszkadzajcie :>.

podsumowujac: Gracz zachowal sie nie milo wobec mnie stwierdzajac ze nie nadaje sie na admina bo nie umiem ortografii, nie zostal ukarany a po kilkudziesieciu probach wytlumaczenia kidmodowi co to rasizm sam zachowal sie nie milo wobec mnie po czym wraz z kolegami z administracji tepali sie do mnei na dzialke i mi przeszkadzali. daje tu logi: (musialem usunoc liczby i te znaczki, bo w logach bylo pelno tych &1 &2 &3 &4 itp wiec powiem tyle, ze działo sie to od 15:32  do 16:11 .

[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: a ja uwarzam ze te podania sa gupie
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: xFiluu_ xDD
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: zapraszam na teleturniej z pytaniami
[::0] [Client thread/WARN]: team named fLiliOWO does not exist
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [MVip] dl_anilcianka: XD
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: To sobie tak mysl
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: ja tak nie mysle
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] bartekplay: zapraszam do szkoły /ph bartekplay /p h bartekplay
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Tak po prostu nie dostaniesz ''admina''
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] dlnAnimelmIsclnLIFE[eBudowniczy] eloxdloWfloIloAdloNfloKloAdloX: Dobrze
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [MVip] dl_anilcianka: to sobie uwarzaj że sie nadajesz na admina XD
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: to jest swienta prawda
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: Gdyby nie podania to by byle debil się przedostałxD
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] KOSmojula: witaj marti XD
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [MVip] dl_anilcianka: jak piszesz "uważam" przez rz to się pewnie nadajesz :D
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Witaj
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: postanowiłem nie usuwać działki
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Grzegorz: jesteście na youtube pozdro
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] KOSmojula: ekiPa truskaweg? -w-
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: _anicianka ty wiesz ze to jest rasizm
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: mam dyzortografie
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Creative] Panujace zasady na naszym trybie znajdziesz na /spawn
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] GhostEA_: heej
[::0] [Client thread/WARN]: team named f0Mila does not exist
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Rasizm?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] ! Nie usuwaj pojazdow wandem! Zglos sie do administracji i czekaj cierpliwie.
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: nie ladnie tak!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] KOSmojula: cuuuuuuuuu xD
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [MVip] dl_anilcianka: xfiluu_ skoro uwarzasz że te podania są głupie to niestety się raczej nie dostaniesz
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: nie flooduj
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Nie flooduj
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] d[misio<][MVip] lmdliflslidlaflQ: ne flooduj
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [MVip] dl_anilcianka: nie flooduj
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] Najlepsza has made the advancement [Enchanter]
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SupercWomen*][aKidMod] adolCorboledol: nie flooduj
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: czas na śmierć
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] KOSmojula: okej sr
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] XDarkLord: XDarklord
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: _anicianka ale ja mam dyzortografie a ty mnie jeszcze obrazasz z tego powodu
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sonic_Polska: jak ustawic nowy sPawn na Dzialce
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [mBadmfGirl][MVip] loPrinblocessfloLady_: juz wole ten nick'
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [mBadmfGirl][MVip] loPrinblocessfloLady_: uwu
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Wiec xFiluu_
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [MVip] dl_anilcianka: ależ ja cię nie obrażasz
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: ok
[::00] [Client thread/INFO]: [CHAT] dlnAnimelmIsclnLIFE[eBudowniczy] eloxdloWfloIloAdloNfloKloAdloX: No spoko dybuś
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] dlnAnimelmIsclnLIFE[eBudowniczy] eloxdloWfloIloAdloNfloKloAdloX: nie
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [MVip] dl_anilcianka: nie obrazam*
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sonic_Polska: jak ustawic nowy sPawn na Dzialce ??
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: i wygloda na to ze jakby sie ze mnie smiejesz z tego powodu
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [MVip] dl_anilcianka: autokorekta
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SupercWomen*][aKidMod] adolCorboledol: ,/ustawdom
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] Nie wymuszaj przelewu tokenów !
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] Chcesz miec wlasny prefix? Zglos sie do Opiekuna! Koszt: 0 tokenów.
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sonic_Polska: dzk
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: Rasizm - obraza kogoś co ma dysortografie. Wybierz jedno
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Albo piszesz podanie, ale rezygnujesz
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Hibiscus00: zapraszam na grę w piłkę /p h hibiscus00
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Creative] Wszystkie dostepne komendy znajdziesz pod /pomoc
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Roxminecraft: gf[lrtph
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] AntosiaYT: pomocy zgubiłam działkę
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SupercWomen*][aKidMod] adolCorboledol: ,/p h
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Inaczej nie dostaniesz sie tu
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: kevinsolo Bo nie
[::] [Client thread/WARN]: team named fP0RN0_W_KINAC does not exist
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: szalonymenel rasimz to jest nieakceptowanie/wysmiewanie sie z osoby bo jest inna np jest czarnoskura
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: on to wie ale ok
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] Grzegorz has made the advancement [Take Aim]
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: Ale dysortografia to nie jest RASIZM
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: i to dotyczy sie tez innych rzeczy jak horoby
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] gabrysiiav: szukam chłopaka /msg
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] EnderKamilKox jest teraz AFK
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: szalonymenel ja mowie
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sonic_Polska: kto mi oceni dzialke /msg /tpa
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: ze mam dyzortografie
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [MVip] dl_anilcianka: pisze*
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: i ona mnie wysmiewa z tego powodu
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: Dla mnie to jeden pies
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Dysortografia to nie Rasizm xFiluu_
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: i to jest rasizm
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: xD
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: xmartii_ ale ja nie mowie
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: ze dyzortografia to jest rasizm
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [MVip] dl_anilcianka: bo piszesz
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: tylko ze ona sie wysmiewa bo mam dyzortografie
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Teraz mowisz ze tak nie mowiles?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: Rasizm to jest obraza kogoś kto ma inny kolor skóry, jest innej narodowości lub innej religii.
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: i mnie z tego powou nieakceptuje
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: szalonymenel no
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: i to moze tez dotyczyc chorob
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: A nie CHOROBY
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [eBudowniczy] elblolrlululsl_: ja tylko na chwile, bajooo
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] Julaczka jest teraz AFK
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: xDD
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: no jak to nie
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] XDarkLord: zapraszam do sklepu z glowkami banerami pojazdami i mapami tanio !!!!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] dlnAnimelmIsclnLIFE[eBudowniczy] eloxdloWfloIloAdloNfloKloAdloX: papa
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: Człowieku, nie rozbrajaj mnie xD
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [MVip] dl_anilcianka: xD
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Grzegorz: elo
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Dysortografia to nie choroba
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Grzegorz: jesteście na youtube pozdro
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: Tak xMarTii_
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: Zgadzam się
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: YT_Czerwekolo_ nie
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: co kobieta trzyma w ręku i jest to  centymetrowe??
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sonic_Polska: kto mi oceni dzialke /msg /tpa ;D
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Creative] Przedmioty z ziemi zostana usuniete za 0 sekund!
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] KOSmojula: jak z kimś zerwać?
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] peoji has made the advancement [Ice Bucket Challenge]
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] dlnAnimelmIsclnLIFE[eBudowniczy] eloxdloWfloIloAdloNfloKloAdloX: ./marry divorce
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] dlnAnimelmIsclnLIFE[eBudowniczy] eloxdloWfloIloAdloNfloKloAdloX: oj
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: sev_0 Dolara
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [OX] Dodaj swoje pytanie do puli! Wpisz /pp! Pamietaj! Obowiazuje tutaj regulamin oraz kary!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] XDarkLord: zapraszam do sklepu z glowkami banerami pojazdami i mapami tanio !!!! same nowosci!!!!!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: ;D
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: penisa
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: nie
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sonic_Polska: wes
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SupercWomen*][aKidMod] adolCorboledol: njie flooduj
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sonic_Polska: sie
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] XDarkLord: zapraszam do sklepu z glowkami banerami pojazdami i mapami tanio !!!! same nowosci!!!!!!!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] AntosiaYT: jak można się tepnąć na swoją działkę ?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [MVip] dl_anilcianka: nie flooduj
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: AntosiaYT /p h
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: Dysortografia – specyficzne zaburzenie w nauce pisania, objawiające się popełnianiem błędów ortograf
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Creative] Przedmioty z ziemi zostana usuniete za 0 sekund!
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: zaburzenie - inaczej choroba
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] P0RN0_W_KINACH: kto ma ladny dom ?w
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Sev_0
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: fajny research
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: penis to coś, czego kobietom brakuje
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Zaraz cie uspokoje
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] XDarkLord: zapraszam do sklepu z glowkami banerami pojazdami i mapami tanio ! same nowosci!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Creative] Przedmioty z ziemi zostana usuniete za 0 sekund!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: jest to rasizm i dyskryminacja
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Creative] Przedmioty z ziemi zostana usuniete za  sekund!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: xD
[::00] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: takwiec domagam sie dla niej kary
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] Sev_0 został wyrzucony z serwera minecraft przez xMarTii_. Powód: Zachowuj sie
[::0] [Client thread/WARN]: team named falexx does not exist
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Creative] Przedmioty z ziemi zostaly usuniete!
[::0] [Client thread/WARN]: team named fGii does not exist
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] Rekrutacja na chatmoda jest ON!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [mBadmfGirl][MVip] lPblrflilnblcflelsblsflLlabldflyl_: hejka dybla
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: sev_0 i tak powiedziales zla odp
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] GhostEA_: P0rn0_w_kinach to już w kinach?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: ale ok
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [mBadmfGirl][MVip] lPblrflilnblcflelsblsflLlabldflyl_: dybka*
[::] [Client thread/WARN]: team named fcraftdawid does not exist
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: ku tas
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: nieee
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: jest to
[::] [Client thread/WARN]: team named fHUBIIIYT does not exist
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: to jest dolar!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] Najlepsza has reached the goal [Sky's the Limit]
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] GhostEA_: ogar
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: mam stwierdzona dyzortografie u psychologa
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] l[flPielkalchufll][SVip] lxRalvabllx: a ja myslalem ze chat nie moze wyrzucac tylko kidmod+ xD
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] inverno: kto pomoże budować szkołe
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: niedosyc ze tekst z neta to jeszcze zle odpowiedziany
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: kto gra w ogame????
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Creative] Samouczek WE /warp worldedit
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: xavioko czyli?
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] (FAWE)  blocks weren't placed because they were outside your allowed region.
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] AntosiaYT has reached the goal [Sky's the Limit]
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] inverno: kto pomoże budować szkołe /tpa inverno
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: co ci zle wyjasnilem
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] inverno: kto pomoże budować szkołe /tpa inverno.
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] HUBIIIYT: siema
[::00] [Client thread/INFO]: [CHAT] -----------------------------------------------------
[::00] [Client thread/INFO]: [CHAT] Jezeli chcesz zmienic haslo wpisz /changepassword <starehaslo> <nowehaslo> <nowehaslo>
[::00] [Client thread/INFO]: [CHAT] Haslo zmieniasz tam gdzie sie logujesz
[::00] [Client thread/INFO]: [CHAT] Ostatnio sa sytuacje z wlamami na konta, wiec
[::00] [Client thread/INFO]: [CHAT] jezeli chcesz zmienic haslo zrob to samemu nie pros nikogo o pomoc.
[::00] [Client thread/INFO]: [CHAT] Twoje haslo jest prywatne i powinienes/as znac je tylko ty.
[::00] [Client thread/INFO]: [CHAT] Prosimy wszystkich o ostroznosc.
[::00] [Client thread/INFO]: [CHAT] -----------------------------------------------------
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: xfiluu_ nie do ciebie!
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: dyzortografia to jest zaburzenie
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: zaburzenie to inaczej choroba
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [MVip] dl_anilcianka: .
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: cos jeszcze?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: ale ja nic ci nie mowie co ty chcesz doemnie
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: Pisałeś to już
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: mowie do kogos innego
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] XDarkLord: chcesz cos kupic
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] alexx: kto ma miasto lub szkole ?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: a ty do mnie masz wonty
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] !!! Chcesz wlasna obramówke dzialki? Zglos sie do administracji! Koszt: 000$. !!!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] dlnAnimelmIsclnLIFE[eBudowniczy] eloxdloWfloIloAdloNfloKloAdloX: Tak się darłam, że babcie obudziłam
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: konfederacja najlepsza po to ku tasy
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: siostra nie ladnie
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [mBadmfGirl][MVip] lPblrflilnblcflelsblsflLlabldflyl_: zapraszam do ekipy!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Sev_0
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: co??
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Wystarczy moze?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] ignasiakpl: halo halo ja pale sugaro
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Bo cie zaraz uspokoje
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: szalonymenel prosze o kare dla tego gracza
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: ok, przepraszam już nie będę
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] alexx: kto ma miasto lub szkole ? /msg alexx
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: co mnie obrazil i wysmial
[::00] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Cieszy mnie to
[::00] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: xFiluu_ Dla kogo?
[::00] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] inverno: kto pomoże budować szkołe /tpa inverno
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: xDD
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: adasieq_X
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: Powiem Ci tak...
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: zapraszam na tor
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] adasieq_X: coo
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] inverno: kto pomoże budować szkołe /tpa inverno.
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: budujesz cos?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: Ty wyolbrzymiasz tą chorobę i mówisz, że to rasizm...
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: szalonymenel ale co ja
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: egzekucja po za chwilę
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: szalonymenel uczyli cie w szkole czytania ze zrozumieniem?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: powiedziaem
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: ze
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: xFiluu_ Ciebie by chociaż ortografii nauczyli...
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: wysmiewa sie ze mnie ktos
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] KOSmojula: kto chce kupić plakat pushina?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: po chój?
[:0:0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: przepraszam
[:0:0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: szalonymenel przesadziles
[:0:0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: Dybka
[:0:0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: leci skarga
[:0:0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] KOSmojula: kto chce kupić plakat pushina? /tpa kosmojula
[:0:0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: Ależ prosze bardzo
[:0:] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: wyslala bys linka kolmor do dzialu budowniczy bo ja nie moge wysylac
[:0:] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] alexx: kto ma miasto lub szkole ?
[:0:] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: szalonymenel to tez jest obraza
[:0:0] [Client thread/INFO]: [CHAT] hecio has made the advancement [Stone Age]
[:0:] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] 0Mila: sPrzeDajemi bannery za 0$ i gŁówki za $ lub Dajemy za wymiane /tPa leneczkowo
[:0:] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: "ciebie by chociaz ortografii nauczyli"
[:0:] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: hubert mówi mi o cyckach, które ma między nogami, pomocy!!!
[:0:] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] XDarkLord: zapraszam do sklepu z glowkami banerami mapami ipojadami same nowosci tanio
[:0:] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: Ty też mnie obraziłeś "uczyli Cie w szkole czytania ze zrozumieniem?"
[:0:] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: Obrażasz mnie rasisto
[:0:] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] AntosiaYT: pomocy
[:0:0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: Dysortografia – specyficzne zaburzenie w nauce pisania, objawiające się popełnianiem błędów
[:0:0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] alexx: kto ma miasto lub szkole ? /msg alexx
[:0:] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Leneczkowo: zapraszmy do sklepu z bannerami i główki za $ a banery za 0$ /tpa leneczkowo
[:0:] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] 0Mila: sPrzeDajemi bannery za 0$ i gŁówki za $ lub Dajemy za wymiane /tPa leneczkowo plsss
[:0:0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: ortograficznych mimo znania zasad pisowni
[:0:0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: Jak śmiesz mnie obrażasz ty rasisto...
[:0:] [Client thread/INFO]: [CHAT] [|UWAGA|] Administracja NIE ODPOWIADA za zniszczone dzialki! Dodajecie na wlasna odpowiedzialnosc!
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: murzyni do afryki, azjaci do chin
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: Utożsamiam się jako czarna kobieta co wierzy w Allaha
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] alexx: kto ma miasto lub szkole ?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: szalonymenel nie, po prostu w ten sposob stwierdzilem fakt
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: I ty obrażasz moje uczucia religijne.                                                 -w ten sposob kpi sobie ze mnie, bo stwierdzilem ten fakt na podstawie tego, ze tlumacze mu 20 razy jedno i to samo,  a ten mimo ze wie ze ma dyzortografie to mnie obrazil, i to jest roznica
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Najlepsza: szukam chlopaka do ruchania
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] inverno: ???
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: ze nie czytasz ze zrozumieniem
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] fAntosiaYT eprosie eoe eteleportacjęe edoe eCiebie!ee e[!]   [X]  
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Najlepsza
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] Odmówiono prośbę o teleportację
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] 0Mila: jaki zarobek?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] 0Mila: xd
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] GhostEA_: t
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: Dobra, ide pisac skarge
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] Najlepsza został wyrzucony z serwera minecraft przez Cored. Powód: tu nie znajdziesz
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] 0Mila: tak
[::] [Client thread/WARN]: team named f_WhatEvr does not exist
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: id,ę się je bac
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] kapix: nie smutaj szalonymenel ja wierze w boga
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] 0Mila:  wymian
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [MVip] YT_fCzderwekfoldo_: przepraszam
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] d[misio<][MVip] lmdliflslidlaflQ: idz ty
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: xFiluu_ jak chcesz to mogę Ci mute'a wlepić zaq obrazę moich uczuć religijnych
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: I obrazę mojej osoby.
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] alexx: kto ma miasto lub szkole ? /msg alexx
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] PawloGamesYT jest teraz AFK
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] Sonic_Polska jest teraz AFK
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: dawaj
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] KOSmojula: jak sprzedać dzialke?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: Chcesz się tak bawić? Proszę bardzo
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: to bedzie smiesznie
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] placek: ;-;
[::] [Client thread/WARN]: team named fDominikk does not exist
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] 0Mila: możemy sie czymś wymienić bo za darmo nie dajemy
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Najlepsza uspokoj sie
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Julaczka: kto ma dom epipy?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: bo nic ci nie zrobilem
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: pytalem sie normalnie
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: xFiluu_ zrobiłeś
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Julaczka: kto ma dom epipy?.
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: obraziłeś mnie.
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] kapix: nie smutaj szalonymenel ja wierze w boga a ty jakie masz uczucia religijne?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] inverno: niszczymy to
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] 0Mila: xd
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Leneczkowo: xd
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: rybcia ( wyslumaczysz kolmor gdzie jest dzial budo? i ze trzeba miec na to ladna dzialke bo on mnie nei slucha ) albo ktos inny mu wytlimacz
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] KOSmojula: jak sprzedać dzialke? /msg
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: KOSmojula nie da sie
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: KOSmojula nie da sie
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: rozumiem, że nie macie partnerow, ale kiedy mówię, że idę się je bać, to to uszanujcie jprd
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] KOSmojula: :c
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Gii: komu pomoc w budowaniu ?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: i ktos sie nasmiewal z tego ze mam dyzorgotafie
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Najlepsza: szukam chlopaka
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: ale wy to olaliscie
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: faworka niezla
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Sev_0
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Leneczkowo: nie
[::0] [Client thread/WARN]: team named [SVipSzy does not exist
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: przepraszam
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Przestan juz
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] AnimeGirl jest teraz AFK
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] Dybka has made the advancement [Stone Age]
[::] [Client thread/WARN]: team named fNorayia does not exist
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] Nie wymuszaj przelewu tokenów !
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] Chcesz miec wlasny prefix? Zglos sie do Opiekuna! Koszt: 0 tokenów.
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] alexx: kto ma miasto lub szkole ?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SVip] Szyszka_YT: p chat
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: xFiluu_ wyśmiewasz się ze mnie, że nie potrafię czytać ze zrozumieniem
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Najlepsza creative to nie od tego.
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] ! Nie usuwaj pojazdow wandem! Zglos sie do administracji i czekaj cierpliwie.
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: Ty RASISTO
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] placek: +
[::] [Client thread/WARN]: team named f_X_Gabys_X_ does not exist
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] KOSmojula: a jak się dołącza do ekipy?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Creative] Panujace zasady na naszym trybie znajdziesz na /spawn
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: nie gwałć mnie!!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sonic_Polska: ogar
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [MVip] dl_anilcianka: ogar
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] placek: wtf
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Creative] Zakup rang oraz efektow znajdziesz pod /sklep
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Uspokoj sie juz
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SVip] Szyszka_YT:  siema
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] SzalonyMenel, Szyszka_YT
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] placek: witaj
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: nie spam
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: najlepsza próbowała wsadzić mi  łuki w odbyt
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sonic_Polska: kto z adm ocenia dzialki?
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: szalonymenel nie wysmiewalem sie, tylko stwierdzilem fakt
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Najlepsza
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] rose: o dzień dobry szalonymenel troszku mnie tu ni było :>
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] 0Mila: jak kogoś wywalić z działki??
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SVip] Szyszka_YT:  c siema serwer
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: To ja też stwierdzałęm fakt ;)
 -nie wiem jak ma stwierdzic fakt o tym, ze nie umiem ortografii, skoro dyzortografia polega na tym, ze nie umiem zastosowac znanych mi zasad ortograficznych w praktyce.
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] Najlepsza został wyrzucony z serwera minecraft przez xMarTii_. Powód: nie spam
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Gii: komu pomoc w budowaniu ??
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: bo powtarzalem ci ze nie uwazam sama dyzorografie
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: za rasizm
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: Widzę podwójne standardy
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] alexx: kto ma miasto lub szkole ? /msg alexx
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: jejku kolmor Powiedzialem ci cos!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] 0Mila: nie
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sonic_Polska: kto z adm ocenia dzialki??
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: a chodzilo mi o wysmiewanie sie z tego
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Creative] Wszystkie dostepne komendy znajdziesz pod /pomoc
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Dominikk: elo
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: atak na serio
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: tylko ty dobrze o tym wiedziales ze mam dyzortografie :>
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Najlepsza: czesc
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] dlnAnimelmIsclnLIFE[eBudowniczy] eloxdloWfloIloAdloNfloKloAdloX: Adasiek, powtórz
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] 0Mila: jak kogoś wywalić z działki???
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: kolmor masz na forum 'budowniczy" ( i zacznijmy od tego ze musisz miec ladna dzialke
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] AntosiaYT: moge się do kogoś /tpa ? pliss
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: zaPraszam na wyscig
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sonic_Polska: juz
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: To ja tez mam dysortografije i simiejesz zie ze mnje             -tutaj mnie przedżeźnia i cisnie ze mnie beke bo cierpie na ta chorobe
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] 0Mila: $
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] Roxminecraft został wyrzucony z serwera minecraft przez xMarTii_. Powód: zmien skina.
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: i mysle ze jestes inteligentny
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: Rasisto
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SVip] Szyszka_YT: & l szyszka_yt
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: wiec wiesz co to jest dyzortografia
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Leneczkowo: $
[::0] [Client thread/WARN]: team named fmaZo does not exist
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] alexx: kto ma miasto lub szkole ?
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: xfiluu_ juz przestan sie klucic o to         -kolejny mnie przedżeźnia :)
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] 0Mila: to płać xd
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] placek: +
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SVip] Szyszka_YT:  szyszka_yt
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] 0Mila: jak zapłacisz to ci dam
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: zaPraszam na wyscig jedyna okazja ab
[::] [Client thread/WARN]: team named fopsadraetg does not exist
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: xavioko a czy to moja wina
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: szyszka_yt kolor
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SupercWomen*][aKidMod] adolCorboledol: kolor
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] 0Mila: którąchcesz
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] 0Mila: ?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: kolorek SzalonyMenel
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: oj
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: Co
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: xD
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: ze admin olal gracza ktory mnie obrazil
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Pomylka
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: xfiluu_ to mozesz odpuscic
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sonic_Polska: jej
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] rose: czemu ja słysze wode??!!!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Wybacz mi
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: xavioko co mam odpuscic?
[::0] [Client thread/WARN]: team named [Vip] pol does not exist
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: ty juz wiesz co
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: zaPraszam na wyscig jedyna okazja jeszcze  osoby
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] rose: gdzie
[::] [Client thread/WARN]: team named fvxkg does not exist
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] 0Mila: a na pewno zapłacisz?
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Creative] Przedmioty z ziemi zostana usuniete za 0 sekund!
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: xavioko nie wiem, chce bys mi powiedzial/powiedziala
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Olekos: ?pomoc
[::0] [Client thread/WARN]: team named fmaraskin does not exist
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] maZo: a nagroda?-
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: bo sie robi nudne jaak tak sie klucisz o to samo i powtarzasz slowa     
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [NOWOSC] Zapraszamy na nowy dzial forum CV! Zadajcie tam swoje wlasne pytania :Dhttps://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/DZIAL-Strefa-Gracza Zapoznaj sie ze wzorem!
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Roxminecraft: skina nie moge zmienic
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] Rekrutacja na chatmoda jest ON!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Dominikk: szukam dziewczyny tpa mam skina
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [OX] Dodaj swoje pytanie do puli! Wpisz /pp! Pamietaj! Obowiazuje tutaj regulamin oraz kary!
[::] [Client thread/WARN]: team named fxLadyAga does not exist
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: xRavalx można
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: xRavalx mozna
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] d[misio<][MVip] lmdliflslidlaflQ: a mozna uzywac kolor  ten  i  ten?
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] rose: zalałeś łazienke???!!!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: kolmor nie pisz do mnie
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] SzalonyMenel, Szyszka_YT
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: kolor
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: kolor!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: misiaQ nie
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] 0Mila: daj hajs a leneczkowo co da główke
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: xavioko bo szalonymenel nie ma racji i myli pojecia
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: I nie, nie mozna
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] d[misio<][MVip] lmdliflslidlaflQ: k
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Creative] Przedmioty z ziemi zostana usuniete za 0 sekund!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: xFiluu_
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] alexx: ma ktos rodzinke ?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] rose: masz szlaban na komórke!!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: ale wyjasnimy sobie to na forum
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Mozesz sie uspokoic ?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] maZo: no
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] HUBIIIYT has made the advancement [Cover Me With Diamonds]
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] l[flPielkalchufll][SVip] lxRalvabllx: misiaq masz napisane jakie mozna a jakie nie na /warp kolorki i matrixu nie mozna
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Bo wystarczy to juz wedlug mnie
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: xmartii_ a co robie nie tak>
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: xfiluu_ mysle ze on ma racje; ale to nie jest powod zeby sie z nim klucic
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: xFiluu_ ty też mylisz pojęcia wrzucając wyśmiewanie dysortografii do worka z RASIZMEM
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: starczy juz
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Creative] Przedmioty z ziemi zostana usuniete za 0 sekund!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Klocisz sie niepotrzebnie
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] SzalonyMenel, Szyszka_YT
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] dlnAnimelmIsclnLIFE[eBudowniczy] eloxdloWfloIloAdloNfloKloAdloX: Dobrze
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: szalonymenel
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Creative] Przedmioty z ziemi zostana usuniete za  sekund!
[::00] [Client thread/INFO]: [CHAT] dlnAnimelmIsclnLIFE[eBudowniczy] eloxdloWfloIloAdloNfloKloAdloX: Drodzy gracze
[::00] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Leneczkowo: zapraszmy do sklepu z bannerami i główki za $ a banery za 0$ /tpa leneczkowo
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: szanowny panie
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Creative] Przedmioty z ziemi zostaly usuniete!
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: przeczytaj
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: ze
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] 0Mila: sPrzeDajemi bannery za 0$ i gŁówki za $ lub Dajemy za wymiane /tPa leneczkowo plsss
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] placek: ?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Nie jestem facetem
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: To tak jakbym nazwał rasizmem to, że ktoś wyśmiewa się ze mnie, bo nie umiem czytać czy coś
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] placek: xD
[::] [Client thread/WARN]: team named fJuleczqa does not exist
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: wysmiewanie sie z tego ze mam urojenie zwane Dyzortografia
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SVip] Szyszka_YT: l zapraszam do sklepu z główkami główki po  zł /tpa szyszka_yt
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] 0Mila: sPrzeDajemi bannery za 0$ i gŁówki za $ lub Dajemy za wymiane /tPa leneczkowo
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: jest rasizmem
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: nigdy nie powiedzialem
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] inverno: 
[::] [Client thread/WARN]: team named fKittybellayt does not exist
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: kolmor ale co ty chcesz odemnie
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: ze dyzortografia jest rasizmem
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] dlnAnimelmIsclnLIFE[eBudowniczy] eloxdloWfloIloAdloNfloKloAdloX: Adasieq_X Dostał się na Budowniczego, brawa
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] l[flPielkalchufll][SVip] lxRalvabllx: gz
[::] [Client thread/WARN]: team named fAnia00 does not exist
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: ungz
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] rose: swinis ić sobie na góre i ić robić swój pokój
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] adasieq_X: jejejejjeje
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] _X_Gabys_X_: jak usunac dom?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: ungz
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Roxminecraft: ooo skin sie zmienil
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] d[misio<][MVip] lmdliflslidlaflQ: serio!?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SupercWomen*][aKidMod] adolCorboledol: ungz
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Brawooo~!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] adasieq_X: lets go
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: KOSmojula nie spam mi na msg
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] kapix: szalonymenel 0/0 ten husky na dzialce  wow piekny!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] KOSmojula: sr c:
[::] [Client thread/WARN]: team named fIzuko0 does not exist
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: kapix nie mój
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] GhostEA_: :D~ungz
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SVip] Szyszka_YT:  zapraszam do sklepu z główkami główki po  zł /tpa szyszka_yt
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] kapix: a czuj
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: wszyscy ungz xdd
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: pisza
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Roxminecraft: ej a kto mnie wtedy kickowal
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Wee
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] _X_Gabys_X_: ungz
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] HUBIIIYT has reached the goal [Sky's the Limit]
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: buu
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] placek: siema ghost
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Wrednee
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: co tu sie dzieje
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] KOSmojula: :c
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: ale ok wyjasne sobie to na waszym forom
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] GhostEA_: ungz
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SVip] Szyszka_YT:  zapraszam do sklepu z główkami główki po  zł /tpa szyszka_yt
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Roxminecraft: ej a kto mnie wtedy kickowal?
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Izuko0: witam
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: jak zostać budowniczym???
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] l[flPielkalchufll][SVip] lxRalvabllx: xmartii_ +
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] kapix: a czy j hysky
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: wszyscy pisza ungz co tu sie dzieje lul
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] GhostEA_: siema placek
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Wszyscy gzz! :<
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: UNGZ
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: xD
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] l[flPielkalchufll][SVip] lxRalvabllx: gzz!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Meneeel!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] placek: ungz
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Izuko0: o co chodzi
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] GhostEA_: ungzz :<
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: xD
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Roxminecraft: ej a kto mnie wtedy kickowal
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Nie badz taki D:
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SVip] Szyszka_YT:  zapraszam do sklepu z główkami główki po  zł /tpa szyszka_yt
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: Będę
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] adasieq_X: tez was kocham
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: :<
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: jak zostać budowniczym??????
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: nie flooduj
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: nie floodyj
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SupercWomen*][aKidMod] adolCorboledol: nie flooduj
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] l[flPielkalchufll][SVip] lxRalvabllx: sev_0 nie flooduj
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: flooduj*
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] placek: nie floodoj
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] opsadraetg: zapraszam na konkurs skinów
[::00] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Gz adasieq_X ?
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] adasieq_X: ?
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] dlnAnimelmIsclnLIFE[eBudowniczy] eloxdloWfloIloAdloNfloKloAdloX: Powiem tyle Sev_0
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: zaPytalem siĘ raz
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] _X_Gabys_X_: jak usunac dom?
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sonic_Polska: a do rekrut na buda co trzeba miec procz ladnej dzialki?
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] dlnAnimelmIsclnLIFE[eBudowniczy] eloxdloWfloIloAdloNfloKloAdloX: Musisz być ogar
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] dlnAnimelmIsclnLIFE[eBudowniczy] eloxdloWfloIloAdloNfloKloAdloX: ?
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SVip] Szyszka_YT:  zapraszam do sklepu z główkami główki po  zł /tpa szyszka_yt
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Leneczkowo: sprzedaje do sklepu z bannerami i główki za $ a banery za 0$ /tpa leneczkowo
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: siostra pocisla
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: jestem ogar
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] gabrysiiav jest teraz AFK
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: ua
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] d[misio<][MVip] lmdliflslidlaflQ: koret help
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] kapix: placek idziesz ze mna na bedy?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] GhostEA_: wszyscy piszą "Degrad dla adasieq_X!"
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [eBudowniczy] eadasieq_X: ss
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] GhostEA_: Degrad dla adasieg_X
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sonic_Polska: a do rekrut na buda co trzeba miec procz ladnej dzialki??
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] GhostEA_: !
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sonic_Polska: tsa?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] l[flPielkalchufll][SVip] lxRalvabllx: ghostea_ za co niby?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: Sonic_Polska ładne podanie
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] rose: ma ktoś może samochód sprzedać za główki?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SupercWomen*][aKidMod] adolCorboledol: ungz
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sonic_Polska: i ts'a?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] _X_Gabys_X_: ungz
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] KOSmojula: ;-;
[::] [Client thread/WARN]: team named [eB] ada does not exist
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Leneczkowo: zapraszmy do sklepu z bannerami i główki za $ a banery za 0$ /tpa leneczkowo
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: wszyscy ungz xddd
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] opsadraetg: zapraszam na konkurs skinów jeszcze 
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Brawoo!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: coo tu sie dzieje
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Moderator] xflSflhflafldlolwxlMiflssx: gz
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] rose: to tp
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] opsadraetg: zapraszam na konkurs skinów
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Izuko0: gz
[:0:0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] GhostEA_: ungz
[:0:] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Jestescie wredni :c
[:0:] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sonic_Polska: tu pierw jest dzialka do oceny czy podanie
[:0:] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: idę zaje bać schetynę
[:0:0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Izuko0: słowa
[:0:] [Client thread/INFO]: [CHAT] !!! Chcesz wlasna obramówke dzialki? Zglos sie do administracji! Koszt: 000$. !!!
[:0:] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] GhostEA_: Dzięki martina :D
[:0:] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Najlepsza: szukam chlopaka
[:0:] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] KOSmojula: zaPraszam Do sklePu z gŁówkami Po 0$ i maPa Po 0$
[:0:] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] 0Mila: bannery za 0$ a główki za $
[:0:] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] 0Mila: trudno
[:0:] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] rose: snap tiktok doge pikachu lisa piwo
[:0:] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sonic_Polska: tu pierw jest dzialka do oceny czy podanie??
[:0:] [Client thread/WARN]: team named fpvpbartekpvp does not exist
[:0:] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] KOSmojula: zaPraszam Do sklePu z gŁówkami Po 0$ i maPa Po 0$ /tPa kosmojula
[::00] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] 0Mila: kupujecie coś czy nie?
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SVip] Szyszka_YT: jessica  zł
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] pvpbartekpvp: dzień
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: jakto??
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT]  Najlepsza oraz Sev_0 wlasnie sie pobrali!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] pvpbartekpvp: zapraszam do sklepu
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sev_0: czas je bania'
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] 0Mila: ok
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SVip] Szyszka_YT: ./pay szyszka_yt 
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sonic_Polska: day ktos linkacza do dzialu bud na stronie
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] pvpbartekpvp: zapraszam do sklepu /tpa pvpbartekpvp głowy i bannery
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] 0Mila: ale nie niszcz nic
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] rose: okie
[::0] [Client thread/WARN]: team named fkotekytxd does not exist
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: gdzie sa wszyscy
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] rose: swinius matka robi interesy z panem dominikiem :
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] KOSmojula: jak wgl się tu zarabia $$?
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: Zarobisz na /warp parkour, pomoc graczom/administracji oraz własny biznes. Poczytaj sobie na /spawn.
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Zarobisz na /warp parkour | Pomoc Adminstracji | Wlasny biznes, np. Sklep z Glowkami. Dowiesz sie wiecej na /spawn
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: gdzie adas, wianka , dybka?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SupercWomen*][aKidMod] adolCorboledol: zarobisz na /warp parkour/ za pomoc adm/ wlasny biznes poczytaj wiecej na /spawn
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Leneczkowo: ok
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sonic_Polska: adm dacie mi linka do dzialu bud na stronie ktos?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] KOSmojula: a nie ma innego sposobu?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] rose: czekaj bo nie mam
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/DZIAL-Budowniczy
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sonic_Polska: dzieki
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [|UWAGA|] Administracja NIE ODPOWIADA za zniszczone dzialki! Dodajecie na wlasna odpowiedzialnosc!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] rose: auta
[::00] [Client thread/INFO]: [CHAT] -----------------------------------------------------
[::00] [Client thread/INFO]: [CHAT] Jezeli chcesz zmienic haslo wpisz /changepassword <starehaslo> <nowehaslo> <nowehaslo>
[::00] [Client thread/INFO]: [CHAT] Haslo zmieniasz tam gdzie sie logujesz
[::00] [Client thread/INFO]: [CHAT] Ostatnio sa sytuacje z wlamami na konta, wiec
[::00] [Client thread/INFO]: [CHAT] jezeli chcesz zmienic haslo zrob to samemu nie pros nikogo o pomoc.
[::00] [Client thread/INFO]: [CHAT] Twoje haslo jest prywatne i powinienes/as znac je tylko ty.
[::00] [Client thread/INFO]: [CHAT] Prosimy wszystkich o ostroznosc.
[::00] [Client thread/INFO]: [CHAT] -----------------------------------------------------
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] rose: dasz?
[::0] [Client thread/WARN]: team named fZadyma does not exist
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] Juleczqa jest teraz AFK
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] kaja jest teraz AFK
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] wpme: zapraszam do więziena /tpa /wpme
[::] [Client thread/WARN]: team named fManiaOwczarek does not exist
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] Nie wymuszaj przelewu tokenów !
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] Chcesz miec wlasny prefix? Zglos sie do Opiekuna! Koszt: 0 tokenów.
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] rose: no wiem ale miałam zapełniony ekfipunek i nie mam
[::] [Client thread/WARN]: team named [SVipArb does not exist
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] 0Mila: jak usunąćkogoś z zaufanych?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] kaja jest juz dostepny/a
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: ./wyrzuc <nick>
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] f[d<Slodziak>f][Vip] polandsix:  szukam dziewczyny /tpa polandsix lub /msg polandsix
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] wpme: zmien skina pliska
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] wpme: ok
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sonic_Polska: czemu pisze ze trza miec  lat?
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] wpme: olkk
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] rose: s
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] xFiluu_ jest teraz AFK
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] GhostEA_: bo trzeba sonic_polska XD
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] wpme: ładny
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Roxminecraft: jestem
[::] [Client thread/WARN]: team named [MVipoli does not exist
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sonic_Polska: pzecierz wianka ma  i ma buda
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] wpme: zapraszam do więziena /tpa /wpme\
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sonic_Polska: ;-;
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Leneczkowo: nie
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] ! Nie usuwaj pojazdow wandem! Zglos sie do administracji i czekaj cierpliwie.
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] opsadraetg: od nowa
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] xFiluu_ jest juz dostepny/a
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] rose: wypaaaddd sioo
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: a ty tu co
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] opsadraetg: zapraszam na konkurs skinów
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] 0Mila: chcesz jakiś banner?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Leneczkowo: sprzedaje do sklepu z bannerami i główki za $ a banery za 0$ /tpa leneczkowo
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: wiecie co
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Creative] Samouczek WE /warp worldedit
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: ja
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: stalkujesz mnie
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Creative] Panujace zasady na naszym trybie znajdziesz na /spawn
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: Tak
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: to jest niespawiedliwe
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: won mi z dzialki
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sonic_Polska: łęj adm ile trza miec lat na buda?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] Nie odnaleziono takiej komendy!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] rose: swinius matka jedzie na podbón świata!!!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] --------- Dzialki ---------
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] /plots help claiming - Claiming
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] /plots help teleport - Teleport
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] /plots help protection - Protection
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] /plots help chat - Chat
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] /plots help web - Web
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] /plots help cosmetic - Cosmetic
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] /plots help info - Info
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] /plots help debug - Debug
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] /plots help admin - Admin
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] /plots help all - Display all commands
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] --------- Dzialki ---------
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: jak zablokowac gracza
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] Rekrutacja na chatmoda jest ON!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: stones jest teraz przykro
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Moderator] xflSflhflafldlolwxlMiflssx: xFiluu_ adm nie mozna ;)
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: xFiluu_ za blokowanie administracji na działce leci ban.
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] Saved screenshot as 0-0-_...png
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: on nie budowal schematiciem
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] SzalonyMenel, Szyszka_YT
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] SzalonyMenel, Szyszka_YT
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] SzalonyMenel, Szyszka_YT
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: a go oskarzyli o to
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Sonic_Polska: łęj adm ile trza miec lat na buda??
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: kolejna sie tepa
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: nie ma
[::] [Client thread/WARN]: team named fMACIUS_ does not exist
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: ile lat
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: xmartii_ sio
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Creative] Wszystkie dostepne komendy znajdziesz pod /pomoc
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [dChatMod] dflxlMlalrTlilifl_: Zabraniasz?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [elPokemonclAvli][G] xAvioko: liczy sie kreatywnosc
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] alexx: kto ma miasto lub szkole ?
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [lNodlGamelNofllife][aKidMod] aloSzalloonyaloMelonel: xAvioko ty też budowałeś na schematicu!
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: tak zabronie
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] Stones: nie jest mi przykro
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G] xFiluu_: bo to mojadzialka
[::0] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Moderator] xflSflhflafldlolwxlMiflssx: Sonic_Polska +
[::] [Client thread/INFO]: [CHAT] [G]


SzalonyMenel - Verago_ - 27.10.2019

Brak wzoru

obraz