LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ODRZUCONE] iLoveDeath - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Serwer Minecraft Creative (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Rekrutacja (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Wątek: [ODRZUCONE] iLoveDeath (/showthread.php?tid=9700)

Strony: 1 2


iLoveDeath - IloveDeath - 13.11.2019

1.Imię - Łukasz

2.Wiek - 18 lat

3.Nick w grze - iLoveDeath

4.Czas od kiedy Gram na serwerze minecraft Lecraft - 6/7 miesięcy nie wiem Dokładnie

5, Czas Dzienny który mogę poświęcić - od 2 do 5 h

6.Czy posiadasz Wymienione programy? Jakie? Skype , facebook  , Discord ,ts3

7.Komendy przydatne w Roli  Chatmod:
/cc - Czyści chat
/c off - uniemożliwia pisanie dla graczy na chacie
/c on - Włącza na nowo możliwosc pisania
/kick (nick) - Wyrzuca gracza do listy serverow (poprawniej /cmi kick)
/Tempmute (nick) (czas) (powód) Wycisza Gracza na określony przez nas czas

8.Dlaczego mnie miałbyś wybrać na to stanowisko ? -  ponieważ jestem zazwyczaj opanowaną osoba która ciężko wyprowadzić z równowagi nie daje się prowokować  dla Graczy  i zazwyczaj wszelkie zaczepki ignoruje .Kłótnie swoje jak i graczy Staram się rozwiązywać bez konfliktowo . Często pomagam graczom czy to w komendach albo poprostu w ich problemach , Staram się upominać ludzi jak  są jakieś kłótnie Spam albo Flood chociaż częściej adm jest szybsza , na servie jestem  w granicach 2/4 dni w tygodniu po 2/4 godziny  Wynika to z faktu     braku zajęcia   ale ogólnie jak mama jakąś  role na serwerze minecraft to staram się  ją wykonać jak najlepiej oraz w miarę możliwości poświęcić temu dużo czasu . W dodatku chciałbym powrócić do roli chatmoda bo niestety nie mogłem nim dłużej być z powody życia prywatnego,

9.coś o mnie -Jak już  pisałem mam na imię Łukasz mam 18 lat  mieszkam w Woj podlaskim chodzę do 2 kls zawodowej kierunek budowlanka . większość wolnego czasu spędzam ze znajomymi albo na Graniu w Gry/piłkę nożną , moje zainteresowania to motoryzacja Oraz po części  informatyka ,  w wolnym czasie  najczęściej gram ewentualnie sprzedam czas ze znajomymi , warto powiedzieć o mojej Dysleksji  właśnie temu robię sporo błędów   i przekręcam wyrazy ;d .

10.czy masz sprawny mikrofon ? Tak

11.jaki masz Minecraft ? - przez utrate konta Steam mam  non premium

12.czy miałeś możliwość być członkiem Adm na innym serverze? nie miałem

13. ]Czy byleś już w Administracji LeCraft?] - tak na cv 1 Raz


RE: iLoveDeath - Facilement__ - 13.11.2019

Na TAK


RE: iLoveDeath - xRandySword_ - 13.11.2019

A dlaczego nie jesteś już w adm ? Ja osobiście jestem na NEUTRAL Z PRZECHYLENIEM NA NIE.


RE: iLoveDeath - IloveDeath - 13.11.2019

(13.11.2019, 13:55)xRandySword napisał(a): A dlaczego nie jesteś już w adm ? Ja osobiście jestem na NEUTRAL Z PRZECHYLENIEM NA NIE.

kto musiał wiedzieć ten wie ;d


RE: iLoveDeath - xRandySword_ - 13.11.2019

(13.11.2019, 13:58)IloveDeath napisał(a):
(13.11.2019, 13:55)xRandySword napisał(a): A dlaczego nie jesteś już w adm ? Ja osobiście jestem na NEUTRAL Z PRZECHYLENIEM NA NIE.

kto musiał wiedzieć ten wie ;d
Rozumiem nie chce być wscibski. W takim razie NEUTRAL


RE: iLoveDeath - _Eliszon_ - 13.11.2019

zmieniam zdanie na NIE
-stałeś sie wulgarny
-nie prowadź dyskusji pod podaniem...


iLoveDeath - MegaKalashnik0v - 13.11.2019

Jestem na TAK
Ostatnio nawet sporo pisaliśmy o twoim ewentualnym powrocie do administracji.
Nie zostałeś wyrzucony ze stanowiska ChatModa tylko sam odszedłeś przez tzw. siłę wyższą.
No cóż, życze powodzenia

Pozdrowionka od delave


RE: iLoveDeath - YoungCossack - 17.11.2019

Neutral


RE: iLoveDeath - Normi - 17.11.2019

Zdecydowane NIE. Powód taki, ze nie udzielasz sie na chacie I nie widac Cie na serwerze minecraft.


RE: iLoveDeath - IloveDeath - 17.11.2019

(17.11.2019, 13:45)Normi napisał(a): Zdecydowane NIE. Powód taki, ze nie udzielasz sie na chacie I nie widac Cie na serwerze minecraft.

polecam okulistę  , napisałem czemu nie mnie nie widać , i w ostatnim tygodniu jestem codziennie po 3/4 h  ;p