LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ODRZUCONE] kasjano12345 - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Archiwum podań (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=130)
+---- Dział: Odrzucone (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=132)
+---- Wątek: [ODRZUCONE] kasjano12345 (/showthread.php?tid=9759)

Strony: 1 2


kasjano12345 - xwersx - 19.11.2019

1.Imię : Patryk
2.Wiek :17
3.Nick w grze :kasjano12345
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft :2miesiące
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 6/7wekkendy 3/4w tygodniu.
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : fb mam dc mam skype mam ts mam
7.Komendy przydatne w roli ChatMod : /cc - czyści chat

/c on - włącza chat
/c on wlacza chat
/warn <nick> <powód> - daje ostrzeżenie graczu
/cc czyszczenie chatu 
/kick <nick> <Powód> - wyrzuca gracza
/tempmute <nick> <czas>  <powód> - wycisza gracza
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na te stanowisko?: Ponieważ jestem pogodny lubie grać w minecraft mam doświadczenie byćiu chatmodem jestem aktywny .
9.Coś o sobie : nazywam się Patryk mam 19lat lubie grać w koszykówke w wolny czas gram w minecrafta interesuje się informatyką chodze do liceum mieszkam w krakowie lubie wyjśc kolegami na dwór bardzo lubie zwierzęta mam 3koty 2psy.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : NONPREMIUM 
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : tak
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?  nie nie byłem 


RE: kasjano12345 - Facilement__ - 19.11.2019

Na nie


RE: kasjano12345 - xwersx - 19.11.2019

(19.11.2019, 22:09)xwersx napisał(a): 1.Imię : Patryk
2.Wiek :17
3.Nick w grze :kasjano12345
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft :2miesiące
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 6/7wekkendy 3/4w tygodniu.
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : fb mam dc mam skype mam ts mam
7.Komendy przydatne w roli ChatMod : /cc - czyści chat

/c on - włącza chat
/c on wlacza chat
/warn <nick> <powód> - daje ostrzeżenie graczu
/cc czyszczenie chatu 
/kick <nick> <Powód> - wyrzuca gracza
/tempmute <nick> <czas>  <powód> - wycisza gracza
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na te stanowisko?: Ponieważ jestem pogodny lubie grać w minecraft mam doświadczenie byćiu chatmodem jestem aktywny .
9.Coś o sobie : nazywam się Patryk mam 19lat lubie grać w koszykówke w wolny czas gram w minecrafta interesuje się informatyką chodze do liceum mieszkam w krakowie lubie wyjśc kolegami na dwór bardzo lubie zwierzęta mam 3koty 2psy.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : NONPREMIUM 
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : tak
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?  nie nie byłem 




RE: kasjano12345 - Epi100plates - 19.11.2019

Wydaję mi się że nie widzę Cię za często na minigrach. Neutral/Nie


RE: kasjano12345 - YoungCossack - 19.11.2019

Neutral z dużym przychylniem na nie


RE: kasjano12345 - TheKoalaCraft - 20.11.2019

Na nie


RE: kasjano12345 - xRandySword_ - 20.11.2019

Nie widać Cię na MG. Podanie fajne, komendy rozpisanie. Wiek też na +. Jestem na TAK aczkolwiek popraw aktywność na mini grach.


RE: kasjano12345 - DlaysQ - 20.11.2019

Na nie powody wyżej


RE: kasjano12345 - TunicLauve - 20.11.2019

Mam dziwne przeczucia że komendy były kopiowane...

ale na tak


RE: kasjano12345 - xwersx - 20.11.2019

(20.11.2019, 15:22)xRandySword napisał(a): Nie widać Cię na MG. Podanie fajne, komendy rozpisanie. Wiek też na +. Jestem na TAK aczkolwiek popraw aktywność na mini grach.

Bardzo dzięki tylko że ja bardzo długo gram w MiniGry z 2miesiące bo byłem nie aktywny na czacie.