LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ZAMKNIĘTY] [Podanie] Nie_FiliposS - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Budowniczy (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: [ZAMKNIĘTY] [Podanie] Nie_FiliposS (/showthread.php?tid=9836)

Strony: 1 2


[Podanie] Nie_FiliposS - Nie_FiliposS - 26.11.2019

<1> Imię: 
Filip 
<2> Wiek: 
17 
<3> Nick w grze: 

Nie_FiliposS 
<4> Czas od kiedy grasz na LeCraft: 

OD ok.2 lat, miałem kilka dużych przerw ale teraz tak bez przerwy 1-2 miesiące 
<5> Serwer oraz numer działki z budowlą: 

-45;-50  --  p h Nie_FiliposS 
-108;84 -- p h _Eliszon_ 4 
(buduję głównie na tych dwóch działkach nad którymi się bardzo starałem i do tej pory staram no i nie umiem wybrać między nimi)  
<6> Czy posiadasz powyżej wymienione programy?: 

TS, Facebook + Discord 
<7> Komendy przydatne w roli budowniczego: 
//copy 
//paste 

//set  
//flip 
/undo  

/redo 
/brush sphere 
/brush cliff 
/brush cylinder 
/brush height 

<8> Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: 
Dużo czasu spędzam na serwerze minecraft głównie budując dlatego trochę mało udzielam się na chacie (ale powoli to zmieniam), z chęcią poznaję nowych ludzi, jestem osobą ogarniętą, z przyjemnością pomagam komu tylko mogę no i chciałbym też pomóc przy serwerze minecraft.  
<9> Coś o mnie: 
Jestem Filip mam 17 lat moimi hobby jest koszykówka (ogółem sport) chodzę do liceum (profil mat-fiz) Jestem osobą pozytywnie nastawioną do (prawie) wszystkiego i wszystkich no i jestem trochę uparty <3 
Można ze mną na luzie gadać, wygłupiać się, niemalże wszystko. Ciekawostką jest też to że mój głos nie mówi sam za siebie co fajnie dziwi ludzi a ja mam z tego bekę 
<10> Czy masz sprawny mikrofon? 

Tak 
<11> Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)?: 
Non-Premium 
<12> Czy miałeś/ już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?: 
Tak jako KidMod ale tylko na tym się skończyło. 

<13> Czy byłeś/ już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb, ile razy? 
Nie 



RE: [Podanie] Nie_FiliposS - _Eliszon_ - 26.11.2019

na TAK
moim zdaniem bardzo dobrze budujesz i sie nadajesz uwu


RE: [Podanie] Nie_FiliposS - $hajs - 26.11.2019

Ale te komendy tylko mówią, żeby dać na Nie.
Neutral


RE: [Podanie] Nie_FiliposS - Facilement__ - 26.11.2019

Neutral


RE: [Podanie] Nie_FiliposS - adasieq_1X - 26.11.2019

Komendy +/- wiek+ / Budowniczy nigdy nie udziela się na czacie ( oczywiście są różne wyjątki ) . Podanie przejrzyste , jutro zobaczę działkę i dam ocenę . Pozdrawiam


RE: [Podanie] Nie_FiliposS - Azazin - 26.11.2019

Witaj,, jestem na wielkie nieeee. Podałeś działkę koleżanki której nie można wiesz co z takimi podanianiami się robi SA odrzucane, ponieważ nie wiadomo kto to budował jestem na nie komendy minus budowle na minus i jeszcze te działki


RE: [Podanie] Nie_FiliposS - Nie_FiliposS - 27.11.2019

Tak... podałem działkę przyjaciółki bo w 90% ja ją budowałem a te pozostałe 10% to dekoracje domów które zrobiła ona nie ja... Podałem moja działkę na wszelki wypadek jeśli te na rady wziąć bardziej pod uwagę tego zamku który tam zbudowałem na jej działce. Napisałem "mało komend" bo ja ich tylko używam do zrobienia gór, kopiuj wklej daną rzecz którą zbudowałem... a tak to buduję ręcznie bo z tego mam więcej frajdy no i zapamiętuję układ budowli. Jeśli przez takie coś to PODANIE zostanie odrzucone trudno płakać nie będę ale nadal będę budować <3


RE: [Podanie] Nie_FiliposS - Mati3369 - 27.11.2019

1. Nie wypowiada sie w swoim podaniu ,jak mnie nauczyl bober XD
2. jestem neutral z przychyleniem na nie


RE: [Podanie] Nie_FiliposS - adasieq_1X - 28.11.2019

Zmieniam ocenę na nie . W działce była pomoc koleżanki .


RE: [Podanie] Nie_FiliposS - YoungCossack - 28.11.2019

Na Nie