LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ZAMKNIĘTY] xshadowxmissx3, Maniek202 - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Serwer Minecraft Creative (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Zgłoszenia (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Wątek: [ZAMKNIĘTY] xshadowxmissx3, Maniek202 (/showthread.php?tid=9932)

Strony: 1 2


xshadowxmissx3, Maniek202 - Normi - 10.12.2019

1. Nick oskarżającego: _x_Normi_x_
2. Nick oskarżonego: xshadowxmissx3, Maniek 202
3. Data + Godzina: 09.12.19r. Godzina: 22:10
4. Powód: Na ss.
5. Uzasadnienie: Niżej.
6. Dowód (Obowiązkowo SS): https://imgur.com/a/W8Hxoeg



Co tu powiedzieć, ban niepotrzebny, dostalem bez dowodu i powodu , nie odwalilem zadnych takich akcji. Chodzi tu o prywatna rozmowe mesa niż o mc. Nic z tym ban wspólnego nie ma. Widac, ze Shadii i Maniek niepotrzebnie dali mi tego bana przez jakas glupote, która się nie wydarzyła nigdzie. Tu chodzi o zazdrość Shadii co do mnie, widać ze nie mogla się powstrzymać, wyslala rozmowy ss do opiekunka Manka, z czego ona sobie zazyczyla, bym dostal (możliwe) degrada i bana. Wiec bardzo dziekuje Shadii, ze dalas mi spelnic cel. Mam nadzieje, ze kiedyś mnie zrozumiesz, ze mc a prywatne zycie nie ma nic związane z tym banem. Zamiast pogadać wyjaśnić sobie tylko we dwojke to wolałaś do niego wyslac I nic więcej. Licze na unbana i konkretnie wyjaśnienie. Jestem dostępny i mam wszystkie ss z tym związane i dane, lecz nie będę ich tu udostepnial. A co do Manka zamiast pomowic I no razem kurde o tym wolał bana dac, posłuchać opiekunki I nic więcej. Liczę na szybką odpowiedź.


RE: xshadowxmissx3, Maniek202 - Izuko066v2 - 10.12.2019

Szczerze, nie spodziewałam się tego po tobie Shadow. Akt zazdrości był w tym bardzo widoczny jednak to nie zwalnia ciebie z racjonalnego myślenia, to było pisane na messie i dostał bana tak naprawdę za nic na serwerze minecraft. Nie znam Mańka więc o nim się nie wypowiem. Za ukaraniem


RE: xshadowxmissx3, Maniek202 - polishgirlgame - 11.12.2019

Naprawde znam shadow dlugo i bym sie niespodziewala takiej zazdrosci. I jak dlamnie ten ban jest bezsensu naprawde zazdrość mozna na mesie wyjasnic a nie banowac
I to na dodatek z takim bezsensownym powodem. Mańka nieznam ale jak jest zazdrosny to niech napisze a nie daje bana odrazu i to z takim bezsensownym powodem żal poprostu. Normi to najlepszy chatmod i prosze was o przywrócenie go na te stanowisko


RE: xshadowxmissx3, Maniek202 - TunicLauve - 11.12.2019

To naprawdę trudna sytuacja, bo rozmawiamy o opiekunie... Opiekuna nie da się tak poprostu WYWALIĆ. Najpierw trzeba znależć nowego kandydata...

Słuchaj Normi, powodzenia ze zdobywaniem unbana, szczerze to za ub ale nie za ukaraniem. Potrzebujemy opiekuna, ale zazdrości po shadow sie nie spodziewałem...


RE: xshadowxmissx3, Maniek202 - LeCrafter - 11.12.2019

Jak już tu mówił tunic nie da się tak odrazu wywalić z adm ale nie zapominajmy że za shadi może zostać szalony menel lub xMarti też ona dobrze się nadaje więc a co do Mańka do się tego nie spodziewałem zresztą on zawsze taki był. A shadii myślałem że jesteś inna i jestem za tym żeby normi wrócił do adm. WRÓCĘ DO DAWNIEJSZEJ SPRAWY z kamilatusem było tak samo tylko była megi, Hydra i rexio też robili avanture żeby kamilatusem nie wyleciał bo była zazdrość to ta sama sytuacja. ZA MEGA UKARANIEM


RE: xshadowxmissx3, Maniek202 - Louellay - 11.12.2019

Powiem tak:
Znam trochę Normiego, i lubię go jako osobę, siedział chłopak na tym serwerze minecraft jako ChatMod, moderował ludzi i nikt nie miał do niego problemu, starał się być pomocny i mu to dobrze wychodziło.
Udzielał się na forum, był normalną personą jak każdy, i nie rozumiem dlaczego dostał banicję. Wnioskując z tego co Normi pisze, dostał bana za nic, zbanowany został za screenshoty z messengera z rozmowy prywatnej i poszło. Moim zdaniem jest to nie fair wobec Normiego. To działa na takiej samej zasadzie jakbym napisał do niego na wiadomości prywatnej, poza serwerem coś wulgarnego, lub coś za co mógłby mnie ukarać na serwerze minecraft, i faktycznie dostałbym mute lub inną karę. To działa na takiej samej zasadzie, nie można tego wyróżnić. Lubię Normiego tak samo jak i lubię Shadow, myślę że jako praktycznie dorośli ludzie jesteście w stanie rozwiązać ten konflikt między sobą, ale jeżeli już dochodzi do takiego momentu że na forum pojawia się skarga, to wydaje mi się że jednak nic z tego.
Nie jestem człowiekiem stronniczym, no ale zachowanie wobec Normiego nie jest w porządku. Nie będę wytykał palcami kto jest winny, sumienie zrobi to za mnie. Jednak fakt, Normi, skarga jest na dwóch administratorów, jakby na to nie spojrzeć. Także tutaj sprawa zaczyna się komplikować, bo z racji że skarga jest na nich, nie jestem pewien czy wtedy oni mogą sami to rozpatrzyć, bo raczej nie.
Kończąc moją wypowiedź, Normi ma duże poparcie u społeczności i nie ma się co dziwić, głównym powodem jest to co napisałem na początku. Jestem za tym aby nie tyle 'karać' kogoś z administracji, tylko co to odbanować Normiego, i dać mu czystą kartę do powrotu do ekipy serwerowej, bo chłopak niczym sobie nie zasłużył, ale to jest tylko mój głos, może nie wiem wszystkiego co się wydarzyło, być może jednak zasłużył, ale z moich personalnych odczuć, nie zasłużył.

Wnoszę o odbanowanie samego Normiego, bez żadnych kar dla nikogo więcej.


RE: xshadowxmissx3, Maniek202 - Hoobyt121056 - 11.12.2019

Moje zdanie jest takie, że musiało coś być ze normi dostał bana i wylecial z adm bo od tak nie mogli zabrać mu rangi i zbanowac powód musiał być.


RE: xshadowxmissx3, Maniek202 - frendzik - 11.12.2019

Nie wydarzyła nigdzie powiadasz?
Pozwalasz żebym wkleił tutaj screen'a "plasterku".
Jak najbardziej,  przeciw Ub.



RE: xshadowxmissx3, Maniek202 - Normi - 11.12.2019

Najwidoczniej sie na zartach nie znasz. A moze chciałem tej osobie humor poprawić, a nie jak wy poderwać zboczenie albo pedofila. Zwlaszcza w roli menela nie grałem. Gdybyście Tylko widzieli co on pisał. A Ty sapiesz o mesengera. Nie rozumiem Ciebie. Poza tym nic ogółem wspólnego nie masz. Tylko opiekunowie i ja wiec niepotrzebny dodałeś komentarz tu.


RE: xshadowxmissx3, Maniek202 - Gość - 11.12.2019

Nie spodziewałam się po Shadow tego , to co się stało spoza mc nie powinno podchodzić do banowania na serwerze minecraft , według mnie to jest zwykła dziecinada, Nie znam za bardzo Normiego , ale go lubię , to jest poprostu idiotyczne zachowanie według mnie



UnBan dla normiego Sad