LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ZAMKNIĘTY] Powitanie za razem przeprosiny. - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Strefa gracza minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=149)
+--- Dział: Przedstaw się! (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: [ZAMKNIĘTY] Powitanie za razem przeprosiny. (/showthread.php?tid=9953)



Powitanie za razem przeprosiny. - Russelltz_ - 18.12.2019

Siemka większość osób mnie tu zna, ale jeżeli ktoś nie kojarzy to się przedstawię. Mam na imię Krzysiek. Mam 13 lat, a pochodzę z województwa Podlaskiego, ten dział wybrałem dlatego bo chciałbym naprawić relacje chociaż trochę żeby był jeszcze okazywany jakiś szacunek. Też chciałbym zacząć wszystko od nowa i poprawić swoje zachowanie na ts jak i na innych trybach Lecrafta. 

Mój dawny nick to Barshxhq jak by ktoś nie wiedział. 

Zacznę od xRandySword

xRandySword zacznę od tego, że chciał bym cie przeprosić za te prowokowanie i pisanie nie potrzebnych na chacie, które mogą cię irytować bądź denerwować. Jeszcze raz przepraszam te zachowanie się nie powtórzy.

Darknessia
Ciebie również chciałbym cię tu dodać ponieważ przesadziłem wtedy z tym sprawdzaniem i zacząłem cię pouczać co pewnie fajne nie było. To również się więcej nie powtórzy. Przepraszam. 

Daxny
No niestety, ale trochę cię też irytowałem z tym vipem i jest mi bardzo głupio, sorki za te zachowanie również to się nie powtórzy.


RE: Powitanie za razem przeprosiny. - Facilement__ - 18.12.2019

Cześć.


RE: Powitanie za razem przeprosiny. - xRandySword_ - 18.12.2019

(18.12.2019, 09:28)Russelltz_ napisał(a): Siemka większość osób mnie tu zna, ale jeżeli ktoś nie kojarzy to się przedstawię. Mam na imię Krzysiek. Mam 13 lat, a pochodzę z województwa Podlaskiego, ten dział wybrałem dlatego bo chciałbym naprawić relacje chociaż trochę żeby był jeszcze okazywany jakiś szacunek. Też chciałbym zacząć wszystko od nowa i poprawić swoje zachowanie na ts jak i na innych trybach Lecrafta. 

Mój dawny nick to Barshxhq jak by ktoś nie wiedział. 

Zacznę od xRandySword

xRandySword zacznę od tego, że chciał bym cie przeprosić za te prowokowanie i pisanie nie potrzebnych na chacie, które mogą cię irytować bądź denerwować. Jeszcze raz przepraszam te zachowanie się nie powtórzy.

Darknessia
Ciebie również chciałbym cię tu dodać ponieważ przesadziłem wtedy z tym sprawdzaniem i zacząłem cię pouczać co pewnie fajne nie było. To również się więcej nie powtórzy. Przepraszam. 

Daxny
No niestety, ale trochę cię też irytowałem z tym vipem i jest mi bardzo głupio, sorki za te zachowanie również to się nie powtórzy.

Ja bym wolał zobaczyć poprawę w czynach bo pisać każdy umie, robić nie koniecznie. Mimo to pierwszy krok jakim jest napisanie tego wątku już zrobiłeś


RE: Powitanie za razem przeprosiny. - Daxny - 18.12.2019

No mam nadzieję, że już nie będzie żadnych problemów, a twoje zachowanie ulegnie poprawie Smile


RE: Powitanie za razem przeprosiny. - YoungCossack - 18.12.2019

witam


RE: Powitanie za razem przeprosiny. - TheKoalaCraft - 19.12.2019

Tak tak jestes esjakiem z faworą i lizesz dupsko adm
Slabeuszu


RE: Powitanie za razem przeprosiny. - Mati3369 - 19.12.2019

Hej


RE: Powitanie za razem przeprosiny. - xRandySword_ - 21.12.2019

Brak dalszej aktywności.

obraz