[ODRZUCONE] fuzyeh_


Napisał(a): fuzyeh_


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
fuzyeh_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Feb 2020
08.02.2020, 13:04 -
#1
1. Imię: Leo
2. Wiek: 15
3. Nick w grze: fuzyeh_
4. Od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft?:
 na serwerze minecraft Lecraft grałem już kiedyś, teraz wszedłem, żeby zobaczyć jak serwer sie rozwinął! Więcej trybów! I wiele innych. Zaczynam grać na serwerze minecraft od nowa.
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: 4-6h
6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy?: TAK! FB/TS/SKYPE
7. Komendy przydatne w roli ChatMod / Helper : -/mute -/tempmute -/sprawdz -/tempban -/chat -/cc -/v -/con -/coff -/tp - komend nie wyjasniam, bo chyba jest to oczywiste co znacza Smile)
                                                      8. Dlaczego ciebie mamy wybrać na to stanowisko?
Ponieważ jestem pełnym radości, entuzjazmu nastolatkiem, który jak każdy lubi pograć gry. Należałem wiele razy do administracji serwerów minecraft, raz do większych i czasami do mniejszych. Mając range Helper często grałem z graczami i integrowałem się z nimi i służyłem pomocą, jednym słowem mogli na mnie liczyć. Jestem człowiekiem opanowanym, potrafiącym wytłumaczyć i przykładowo wykryć cheatera. Ze mną nie jest nudno. Jeżeli z administracją siedzielibyśmy na ts'ie większość czasu byłaby wypełniona śmiechem. Każdemu graczowi odpowiadam i nie ignoruje (jak większość administracji na wielu serwerach).
                                                                                 9. Coś o sobie
Dużo napisałem u góry. Lepiej napisze czym się interesuje. Dużo jeżdże na rowerze i gram w kosza. Od kilku tygodni zacząłem się interesować reseling'iem, czyli kupowaniem rzeczy tanio i sprzedawaniu ich drogo, oczywiście nie oszukując przy tym ludzi. Gram też w CS:GO, często 4FUN, miałem range GOLD 3 ale mi spadła Sad((( 
                                                                   10. Czy masz sprawny mikrofon?
Tak, mam 2. Jeden jest z TRACER'a (nie korzystam z niego), a drugi jest w słuchawkach RAZER KRAKEN, więc problemów z komunikacją nie będzie.
11. Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM): PREMIUM
12. Czy miałeś możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?: Dużo razy, pierwszy raz w 2015 roku.
13. Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft?: Niestety nie! Ale bardzo chce! 
14. Na FB gracz Hoobyt121056. wstawił post o serwerze minecraft.
Każdemu kto przeczytał, życzę miłego dnia <3
Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.02.2020, 14:38 przez fuzyeh_.
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
08.02.2020, 13:07 -
#2
Wszytko git ale zmień tytuł.
Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
08.02.2020, 13:14 -
#3
Neutral.

Wysłane z mojego ATU-L21 przy użyciu Tapatalka
YoungCossack
Zbanowany

width=

Zbanowany

794 posts 21 threads Dołączył: May 2019
08.02.2020, 14:35 -
#4
Nie widzę cię na serwerze minecraft nie pomagasz nic komendy nie wyjaśnione Na Nie popraw się zacznij grać na MediumHc i napisz na nowo podanie za dwa tygodnie. Pozdrawiam KidMod MHC
fuzyeh_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Feb 2020
08.02.2020, 14:37 -
#5
(08.02.2020, 14:35)YoungCossack napisał(a): Nie widzę cię na serwerze minecraft nie pomagasz nic komendy nie wyjaśnione Na Nie popraw się zacznij grać na MediumHc i napisz na nowo podanie za dwa tygodnie. Pozdrawiam KidMod MHC

Gralem juz dzisiaj na serwerze minecraft duzo :Smile komend nie wyjasnialem bo sa oczywiste chyba ze ich nie znasz :Smile przed chwila mialem wbic ale nie moge sie zalogowac
Yoshikito
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
55 posts 6 threads Dołączył: Oct 2019
08.02.2020, 17:59 -
#6
(08.02.2020, 14:37)fuzyeh_ napisał(a):
(08.02.2020, 14:35)YoungCossack napisał(a): Nie widzę cię na serwerze minecraft nie pomagasz nic komendy nie wyjaśnione Na Nie popraw się zacznij grać na MediumHc i napisz na nowo podanie za dwa tygodnie. Pozdrawiam KidMod MHC

Gralem juz dzisiaj na serwerze minecraft duzo :Smile komend nie wyjasnialem bo sa oczywiste chyba ze ich nie znasz :Smile przed chwila mialem wbic ale nie moge sie zalogowac

nie wypowiadaj się pod swoim podaniem
Neutral
obraz


YoungCossack
Zbanowany

width=

Zbanowany

794 posts 21 threads Dołączył: May 2019
08.02.2020, 19:57 -
#7
No to dziś zaczęłaś grać a musisz minimum miesiąc
xR4Z3R
Niezarejestrowany


 
09.02.2020, 14:28 -
#8
Podanie ładne,generalnie spoko nawet Ale niestety muszę dac na nie z racji tego że nie widziałem Cię jeszcze na serwerze minecraft(to że dawno temu grałeś nie ma znaczenia ;P)
Mateusz1690
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
24 posts 1 threads Dołączył: Nov 2019
09.02.2020, 15:01 -
#9
Jestem na nie, popraw aktywność na trybie mhc i napisz za dwa tygodnie

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.02.2020, 15:01 przez Mateusz1690.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości