[ODRZUCONE] [PODANIE] _x_Normi_x_


Napisał(a): Normi


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


22 posts in this topic
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
12.04.2020, 18:38 -
#21
(12.04.2020, 18:02)Hoobyt121056 napisał(a): Hehe nie będę przypominał kto zakładał grupe na Mess o nazwie ''Komuna LC'' gdzie chcieliście rozwalić serwer Tongue
Normi również życzę spokojnych świąt.

Rozumiem, ze chcesz odpowiedziec. To było dawno, poza tym dowiedzieliście sie I poznałem przyczynę jakbym został ukarany. Ale ogarnąłem sie, wtedy zacząłem normalnie udzielać sie I kontakty wróciły do mnie. A poza tym to co jest na cv również sie udzielałem, A przestałem gdy rekru off Bylo I sie zaczęła dziać zadyma na chacie Jak u was w adm. Wiec chyba miałem prawo zrobić od cv spokój, by nie robic tam zamieszania I nie zadzierać z wami bo ile mozna z faworkami pisac tak ujme od cv (nie wspominając xawia I ovka), w dodatku wyrzuciles dwie osoby z czego potem kolejna odszedła. Znasz powody I każdy wie co pomiedzy wami tam doszło I wziąłeś tera swoich znaj, którzy nie udzielali sie mało aktywni byli i przyjales ich podania. Takze przypomnij sobie kto wyczyścił dwa razy spawna I zamknął skarge na minigry. Tez winny jestes I wiele popełniłeś błędów jak na forum jak i w adm Cv. Takze ja nie udzielam sie więcej, nie chce nabijać, robic większego zamieszania ale odpowiedziałem ci na to. W dodatku z była opiekunka wyjaśniliśmy sobie to wszystko. A jak taki ciekawski za co wtedy degrad byl za rozmowę mesa, nic z adm tam związaną. Masz tu odpowiedź. Przepraszam, ze odpowiadam ponownie I nie chce mi sie postów nabijać. Prosze o zrozumienie. Miłego wieczoru.
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
12.04.2020, 18:56 -
#22
Nie i interesuje mnie twoja przeszłość, widzę dużą chęć pomocy z twojej strony, dobrą aktywność i pozytywne zachowanie
Obym nie żałował tego komentarza
Jestem za daniem ci szansy
Epi100plates
Kaktusik i Opiekun Mini Gier

width=

Zbanowany

151 posts 4 threads Dołączył: Sep 2019
12.04.2020, 20:07 -
#23
Niestety ale ze względu na twoją przeszłość jestem zmuszony odrzucić podanie

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.04.2020, 20:07 przez Epi100plates.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości