[PRZYJĘTE] [PODANIE] Meharin


Napisał(a): Meharin


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
Meharin
.
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 3 threads Dołączył: Jul 2020
21.07.2020, 20:04 -
#1
1. Imię:
Kasia
2. Wiek:
17 ale jestem o krok od 18 c:
3. Nick w grze:
Meharin
4. Od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl:
od marca (tak, tak czasy kwarantanny, nie śmiać się) , ale regularnie od czerwca 

5. Czas dzienny jaki możesz przeznaczyć na serwer:
od 3 do 8h (zdarza się, że styknie nawet do 10h)

6. Czy posiadasz Facebooka i Discorda?
Tak/Tak

7. Czy byłeś/aś karany/a na serwerze minecraft minecraft/forum/discord? Jak tak to za co?
Tak, tylko na serwerze minecraft przez konsole za użycie słów spawn, lobby i raz (przez nie uwage) nazwy popularnego serwera minecraft - wszystko w wiadomości prywatnej 
8. Wymień komendy przydatne w roli ChatModa i napisz ich zastosowanie.
/cc - czyści chat
/c on - włącza czat
/c off - wyłącza chat
/warn nick powod - ostrzeżenie gracza
/kick nick powod - wyrzuca gracza z serwera minecraft

/tempmute nick czas powod - wycisza gracza na określony czas

/cmi kick nick powod - wyrzuca gracza z trybu


9. Czy posiadasz sprawny mikrofon? (TAK/NIE)
Tak
10. Wypisz obowiązki ChatModa:
- pilnowanie czatu na określonym trybie
- pomoc w rozwiązywaniu konfliktów między graczami
- odpowiadanie na pytania od graczy
- zaangażowanie w życie serwera minecraft/discorda/forum
- zadania przedstawione po zdaniu okresu rekrutacyjnego

11. Dlaczego chciałbyś/abyś zostać ChatModem?
Najbardziej - chciałabym ułatwić grę innym graczom, czy to poprzez pomoc w zapoznaniu się z dostępnymi komendami czy z trybem na którym mają sposobność grać (w tym przypadku jestem mistrzem co do hide and seek, przegrałam na tym trybie godziny i właśnie na tym trybie chciałabym być chatmodem Smile). Czuję, że sprawia mi to ogromną przyjemność i satysfakcje. Dodatkowo byłoby to dla mnie nowym doświadczeniem, gdyż nigdy (w sposób czynny) nie wspomagałam żaden serwer.

12.Napisz coś o sobie.
Cześć jestem Kasia! ale znajomi mówią na mnie Cat ^^, za nie całe 3 tygodnie będę osobą pełnoletnią (starość nie radość jak sądzę). Od kilku lat interesuje się anime oraz koreańskimi dramami ale żeby nie było, że całe dnie spędzam przed ekranem to od czasu to czasu poświęcam się jodze czy też jeździe na rowerze. Jestem osobą otwartą i towarzyską. Moją pasją jest biologia i związku z nią, w przyszłości chce byś studentką psychologii/psychoseksuologii c: Mam nadzieję, że znajdziemy wspólny język!

13. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć?
Czuję, że będę osobą odpowiednią na to stanowisko, gdyż jak wspomniałam jestem pomocna i otwarta na ludzi. Wiem, że będę w stanie uporać się z nieporządkiem na czacie oraz z innymi problemami, na które mogą wpaść inni gracze.

14. Czy byłeś/aś już w administracji na innym serwerze minecraft minecraft? (NIE PODAWAJ IP)
Niestety nie, ale kiedyż musi być ten pierwszy raz c:


15. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl? Jak tak jaki tryb i ile razy?
Nie 
Keara
Lithium
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
135 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
21.07.2020, 20:32 -
#2
Wiek na +
Komendy na +
Widzę Cię często, udzielasz się z tego co zdążyłam zauważyć. Całe podanie napisane jest czytelnie i prosto mówiąc ładnie. Wszystkie punkty zostały rozpisane prawidłowo i szczerze to nie mam do czego się przyczepić.
Jestem za daniem ci szansy, na tak
obraz
Epi100plates
Kaktusik i Opiekun Mini Gier

width=

Zbanowany

151 posts 4 threads Dołączył: Sep 2019
22.07.2020, 18:44 -
#3
Wiek +
Komendy +
Opis +
Na serwerze minecraft również Cie widuję
A więc zapraszam na drugi etap rekrutacji, napisz do mnie na discordzie to uzgodnimy dokładny termin
A i przede wszystkim nie stresuj sie! Nikt z nas nie gryzie (poza wyjątkami)
Powodzenia!
Epi100plates
Kaktusik i Opiekun Mini Gier

width=

Zbanowany

151 posts 4 threads Dołączył: Sep 2019
26.07.2020, 16:50 -
#4
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości