[ODRZUCONE] dawidlewandowski


Napisał(a): dawidlewandowski


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
dawidlewandowski
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: May 2020
30.12.2020, 00:02 -
#1
1. Mam na imię Dawid
2. Jestem w wieku 17 lat
3. Mój nick to dawidlewandowski 
4. Jestem w stanie poświęcić na pewno około 4godzin dziennie. Ale czasem jest to o wiele dłużej, ale czasem też może coś wypaść ale to normalne u każdego 
5. Będę najczęściej aktywny wieczorami i w nocy, ale również w ciągu dnia 
6. Gram właściwie od paru lat, jeszcze za czasów gdy chodziłem do podstawówki. Lecz miałem kilka kilkumiesięcznych przerw, a teraz od jakiegoś czasu powróciłem do minecrafta na 100%
7. Przede wszystkim ma za zadanie pomagać graczom na serwerze minecraft, pilnować czatu, odpowiednio umieć karać, ale przy tym być kulturalnym, opanowanym i godnie reprezentować administrację serwera minecraft
8. Chciałbym zostać Helperem, ponieważ czuje w sobie jakby pasję do grania, jak i również do pomagania ludziom, pilnowania porządku. Chciałbym też wnieść na serwer porządek jak i luźną atmosferę, tak aby gracze czuli we mnie oparcie i pomoc w każdym momencie. 
9. Jestem osobą bardzo punktualną, podczas gdy umawiam się na dane spotkanie lub na wykonanie danej pracy zawsze przychodzę umówiony punktualnie. Nie lubię bardzo niejasności, wolę jak osoby mówią do mnie wprost o co chodzi. Często staram się dorobić przez internet, zawsze staram się zorganizować sobie czas. Jeżeli chodzi o moje zainteresowania interesuje się układaniem kostki rubika, układam yoyo, rozwiązuje wiele zagadek logicznych ale też moja duża pasja to motoryzacja, a tak właściwie motocykle. Pobocznie wykonuję też wiele czynności takie jak sport (głównie siłownia) jak i spędzam czas ze znajomymi.  Kilka lat uczęszczałem i nadal uczęszczam do szkolnego wolontariatu, pomagając przy tym ludziom w potrzebie. Lubię w sobie charyzmę i ciężkie dążenie do celu. Uważam że doświadzczenie zdobywa się z czasem, a przyjęcie mnie do administracji by mi je znacząco powiększyło Smile Uważam że to na co mnie stać będę mógł pokazać z czasem jeżeli mi zaufacie i się do mnie przekonacie Smile
10. Dlaczego ja? 
-Chciałbym pomagać jak i uczyć graczy
-Chciałbym pilnować porządku panującego na serwerze minecraft
-Wniósłbym dużo nowych rozwiązań jak i pomysłów na serwer
-Godnie reprezentowałbym administrację serwera minecraft 
-Posiadam wysoką kulturę osobistą
-Jestem taktowny, sumienny i konsekwentny
11. Tak, novoxa nc-1
12. Posiadam każdy program Smile
13. Nie byłem nigdy 
14. Byłem wielokrotnym moderatorem na kilku serwerach



Jeżeli mógłbym pilnie prosić, chciałbym zmienić podanie na serwer survival Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.12.2020, 00:08 przez dawidlewandowski.
Zimek1
<3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
28 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
02.01.2021, 03:38 -
#2
To jednak survival czy creative ?
dawidlewandowski
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: May 2020
03.01.2021, 15:40 -
#3
Survival, przepraszam za błąd Smile
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
06.01.2021, 03:45 -
#4
zloz podanie na discord

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.01.2021, 03:45 przez inuczi.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości