[Podanie]wolfina


Napisał(a): wolfina


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


6 posts in this topic
wolfina
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 2 threads Dołączył: Nov 2020
09.01.2021, 18:58 -
#1
1. Imię:Weronika
2. Wiek:13
3. Nick w grze:wolfina
4. Od kiedy grasz na naszym serwerze minecraft
minecraft Lecraft.pl: około 2 lata
5. Numer działki na której znajduje się budowla na rekrutacje (np: /p h NICK lub /p h cyfra działki która się wyświetla po
wejściu ba działkę): /ph wolfina _
6. Ile czasu zajmuje Ci budowanie większych budowli (mniej więcej):większych kilka godzin czasem  jeden dzień.
7. Komendy przydatne w roli budowniczego (minimum 10):
-//wand-przywołuje drewnianą sikierkę potzrebną do poniższych komend.
-//set id - wypełnia zaznaczony teren danym blokiem.
-//coppy-kopiuje zaznaczony teren
-//paste-wkleja zaznaczony teren
-//undo-cofa wykonaną komendę
-//redo-przywraca cofnięcie
-//replece- przenosi wybrane bloki na miejsce innych
-//walls - tworzy kwadrat lub prostokąt z wybranego bloku
-//move ilosc- przesowa zaznaczony teren o dana ilosc.
-//rorate kąt- obraca teren o wybrany kąt
-//green - zamienia zielmię na blok trawy.
-//up ilosc-podosi gracza o wybrana ilosc i stawia pod nim blok szkła
-//br sphere id wielkosc - tworzy kule o wybranej wielkosci i z wybranego bloku
-//br smooth-wygładza teren
-//br height - tworzy górę
//br cyl id wielkość-tworzy cylinder z wybranego bloku.
8. Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać na stanowisko budowniczego?:Tak
naprawdę też się zatsanawiam, poprostu ostatnio mam dużo wolnego czasu który wykorzystuję
na budowanie,inspiruję się innymi budowniczymi. Lubie  budować ,
to sprawia mi przyjemność, przyjmuję krytykę i staram się poprawiać swoje błędy.
Raczej szybko uczę się nowych stylów budowania i potrafię się dogadać z innymi. Zazwyczaj
jestem cierpliwa.Jestem również skupiona i kiedy mam zadanie staram je się
wykonać jak najlepiej.
9. Opisz siebie :Jestem Weronika,mam 13 lat i mieszkam z
mamą, tatą, młodszą
siostrą i moim kotkiem.Gdy nie gram w minecrafta to jeżdże na rolkach albo na łyżwach,lubię też rysować i
bawić się z kotkiem.Potrafię się dogadywać z innymi. mam dużo energi i czasami umeim
żucić jakimś dowcipem.
Ostatnio znalazłam swój nowy styl budowania i ćwicze go prawie codziennie.Na
serwer wchodze w godzinach popołudniowych
i wieczornych .Żadko zdaża mi się kłucić z innymi.
Mój ulubiony zwierz to wilk między innymi dlatego mój nick brzmi wolfina, moje ulubione
kolory to morksi i pudrowy róż.
10. Czy jesteś osoba komunikatywna, która lubi pracować w grupie?:Lubię pracować w grupie w
sumie tak czuję się najlepiej.
11. Czy posiadasz Facebook'a?:tak, posiadam również discorda.
12. Czy masz sprawny mikrofon (TAK/NIE)?:tak 
13. Jakiego posiadasz minecrafta (PREMIUM / NONPREMIUM)?:Nonpremium
14. Czy miałeś/łaś możliwość bycia członkiem ekipy budowniczych na innym serwerze minecraft minecraft minecraft (PODAJ IP):Nie.
Tosia Skrzyp
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
10 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
10.01.2021, 21:03 -
#2
Droga Wolfino , podoba mi się twoje podanie jest staranne i ładne co prawda są małe błędy ortograficzne, ale ważne że się starasz.
Widać że twoja nauka idzie w dobry kierunku i szybko się uczysz. Myślę że administracja mogła by ci dać szanse na rekruta. Ponieważ starasz się na sje możliwości.
Ostatecznie na Tak

swoje*
Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.01.2021, 21:05 przez Tosia Skrzyp.
Nakimeq
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
6 posts 1 threads Dołączył: Nov 2020
13.01.2021, 11:50 -
#3
Imo działka jest mocno przeciętna. Obecnie twój poziom budowania, nie zagwarantuje ci posady na większych serwerach. Podanie odstrasza swoim wyglądem, nie wspominając o błędach ortograficznych, jak i składniowych.

Zatem, oczywiste jest to, że NIE jestem przychylny twojej kandydaturze.

Ps. (wątpię że głos twojej nieobiektywnej koleżanki pomoże ci w jakikolwiek sposób)
Winnetou
i'm hot i think
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
131 posts 5 threads Dołączył: Apr 2020
13.01.2021, 13:08 -
#4
(13.01.2021, 11:50)Nakimeq napisał(a): Imo działka jest mocno przeciętna. Obecnie twój poziom budowania, nie zagwarantuje ci posady na większych serwerach. Podanie odstrasza swoim wyglądem, nie wspominając o błędach ortograficznych, jak i składniowych.

Zatem, oczywiste jest to, że NIE jestem przychylny twojej kandydaturze.

Ps.  (wątpię że głos twojej nieobiektywnej koleżanki pomoże ci w jakikolwiek sposób)

Wątpię że twoja ocena wniesie cokolwiek do podania, były gorsze od tego gdzie poziom ortografii był na - a i tak tacy ludzi się dostawali, podanie jest ładnie napisane może to co jest takie sobie to podkreślenie w całym podaniu. Jeżeli wszystkie punkty są napisane, dodatkowo wprowadziła jakiś kolor żeby nie było szarawo to nie wiem co tutaj może odstraszać, chyba że jesteś MOCNO OBIEKTYWNY i patrzysz się na małe błędy i je wytyczasz to tak, to może odstraszyć taką osobę. Wiadomo że każdy nie jest perfekcyjnym polonistą, wydaje mi się że ty też co każdy słowo patrzysz się czy nie popełniłeś jakiegoś błędu żeby nie wyszło na jaw że masz słabą ortografię. Każda osoba może się wypowiadać nawet jeżeli jest koleżanką i widzi w jej pracy oraz podaniu coś ładnego.

Co do działeczki : Jest ładna, brakuje mi jedynie górek które urozmaiciłyby trochę działkę, każdy blok jest wykorzystany co bardzo pociesza mordkę, domki są ok. 

Jak dla mnie dałbym ci szansę bo widać że się starasz jestem na TAK
YanKEE WiTH NO BrIM
Lxntea
Szanujmy to co mamy (TestBud)
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 1 threads Dołączył: Jan 2021
21.01.2021, 16:40 -
#5
Hejcia, jeśli dobrze wiem, to odwiedziłem twoje działki chyba do /p h 7 i tylko na 1 działce była jakaś mała budowala, może przedtem były domki ( nie wiem )
nie ma tego jak ocenić w sumie, może się poddałaś nie wiem. Ale ja nie widzę zbytnio budowli jestem na Nie
wolfina
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 2 threads Dołączył: Nov 2020
22.01.2021, 10:45 -
#6
(21.01.2021, 16:40)Lxntea napisał(a): Hejcia, jeśli dobrze wiem, to odwiedziłem twoje działki chyba do /p h 7 i tylko na 1 działce była jakaś mała budowala, może przedtem były domki ( nie wiem )
nie ma tego jak ocenić w sumie, może się poddałaś nie wiem. Ale ja nie widzę zbytnio budowli jestem na Nie

Hejka :3 wcześniej działka była uzupełniona po prostu z tego podania się wycofałam.
femek
Perm :/
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
98 posts 13 threads Dołączył: Oct 2019
31.01.2021, 18:01 -
#7
Do zamknięcia




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości