[ZAMKNIĘTE]  kilka propozycji


Napisał(a): sanyaja


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
sanyaja
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 2 threads Dołączył: Jan 2019
03.01.2019, 00:05 -
#1
Jest to prosta propozycja która może ograniczyć reklamowanie innych serwerów minecraft na chacie. Widziałem już to na innych serwerach i myśle że to również może działać.
Mianowicie blokada chatu do jakiegoś momętu. Np na wielu serwerach widziałem że nie da sie pisać dopuki się nie wykopie 1000 bloków. Również widziałem ze np 
do momentu gdy sie zarobi np na działke czyli 2500. Innym pomysłem jest by stworzyć coś na zasadzie innej waluty i gdy gracz pisze to ta waluta ubywa. Np co
1 minute każdy gracz dostawał bym taka walute i po jedenej wiadomosci również jedną tracił. To by ograniczło również spam.

inną propozycją było dodanie nowej pracy jaką był by inżynier dostawał bym on piniądze za stawainie redstone i wszystkich zwoązanych z tym bloków.
Na cenny niema pomysłow ale mozna coś wymyślić.

Cobblex czyli coś co już kiedyś było na free build za 9 staków cobbla którego jest zawze dużo i niema co z nim zrobić moża go zmenic w coś jak 
lucky block w którym moga dropić rózne itemki które mogą być bardziej lub mnie przydatne

warp ox to równiez event ktory juz kiedys byl na free build i było by fajnie gdyby wrócił
riserm_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
8 posts 2 threads Dołączył: Nov 2016
05.01.2019, 00:54 -
#2
Rozpatrzymy pomysł ox oraz coblexa
[url=https://naforum.zapodaj.net/8d107990001d.png.html][/url]





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości