[ZAMKNIĘTE]  Niesluszna kara, nieporozumienie


Napisał(a): xR4Z3R


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


17 posts in this topic
xR4Z3R
Niezarejestrowany


 
14.06.2019, 11:36 -
#1
1.Nick: xR4Z3R
2.Powód:Obraza administracji,cheaty
3.7 dni
4.mcraftor, bana zleciła Dybka
5. Zacznijmy od tego że wiem jaki jestem, wiem jak się zachowuje i tak dalej. Ale teraz proszę o skupienie się tylko na tej sprawie a nie na tym co robiłem 4 dni temu itd. A teraz do rzeczy. Grałem na creative i byłem wyzwany przez kidmoda trybu megakalashnikova(nie wiem jaki nick ma dokladnie) na 1v1. Pokonałem go z łatwością a kolega chyba nie potrafił się pogodzić z tym że nie bije się zbyt dobrze więc postanowił mnie sprawdzić. Okej, nic do tego nie mam, w końcu ma do tego pełne prawo. Wbiłem na ts od razu jak zawołał i pierwsze co mi się rzuciło to to że odnosiłem wrażenie że wykorzystuje swoje możliwości. Od razu zaczął mnie straszyć lotą z teamspeak itd., wiadomo że mam słabe nerwy i takie coś od razu w pierwszych sekundach rozmowy mnie wk... Zacząłem w rozmowie przeklinać, oni mi że grzeczniej i tak dalej. Ale do tego jeszcze wrócimy bo chcę zachować chronologię. Byłem sprawdzany,co najlepsze, przez Dybkę, osobę której nawet nie było na trybie ale była na TS. Wydawało mi się że sprawdzać powinien ten który wzywał mnie do sprawdzenia no ale okej, to też nie jest przecież nic takiego istotnego- sprawdzanie to sprawdzanie. Byłem sprawdzany przez 6 minut na Skype poprzez udostępnianie ekranu. Sprawdzono mi pliki gry, kosz, samą grę i nie znaleziono żadnych cheatów. Dybka wtedy poszła z kalashnikovem na duo, nie było ich 5 minut po czym dostałem nagle bana na TeamSpeak na 7 dni od Dandysa za obrazę. Chciałbym podkreślić że Dandys przyszedł pod koniec naszej rozmowy i nie powiedziałem niczego co byłoby obraźliwe. A jednak dostałem bana na TS na 7 dni za obrazę. Ale mówię dobra, przemilczę to bo z TeamSpeaka i tak nie korzystam. Pograłem jakieś 15minut na serwerze minecraft i nagle co? To co na załączniku. Ban na 7 dni za obrazę oraz cheaty. Od czasu dostania bana na ts nawet nie pisałem z żadnym adminem co do tej całej sytuacji. Może doczepili się tego co na TS mówiłem? Ale to i tak chore gdyż nie dość że dostałem już bana na TS bo "wyzywałem" tam a nie na serwerze minecraft to jeszcze nie wiedziałem że przeklinanie to obraza. Kto czuje się urażony w jakiś sposób kiedy jego rozmówca np mówi "k*rwa"? No chyba nikt normalny. Więc to jest pierwsza rzecz. Obraza administracji kiedy nie obraziłem nikogo a jedynie używałem wulgaryzmów w trakcie rozmowy. To jednak nie powinno być karane bo nie ma nigdzie w regulaminie o zakazie przeklinania na TeamSpeak. Druga sprawa to cheaty. Byłem sprawdzony, wyszło że jestem czysty po czym dostaje bana z powodem cheatów od osoby która mnie de facto sprawdzała. Potem dostałem wiadomość od niej na Skype kiedy spytałem o tą sytuacje taką jaką wrzucę w załącznik.

Totalne nieporozumienie, przepraszam za wyrażenie ale ta sytuacja pokazała że jak administracja nie ma do czego sensownego się przyczepić to doczepi się do byle czego jak rzep do dupy psa. Powiedzmy sobie szczerze, to nie jest normalne.

I proszę też na koniec o dwie rzeczy. Nie zamykajcie tematu bo xR4Z3R, bo wiecie jaki jestem itd, odnieście się do tej sytuacji a nie do mojego ogólnego zachowania bo to nie ma nic do rzeczy, nikogo nie wyzywałem. A druga sprawa, nie zamykajcie od razu tematu zostawiając mnie bez możliwości odpowiedzi a jak już macie to zrobić to proszę o ub na teamspeaku i o danie mi możliwości kontynuacji tematu własnie tam, najlepiej w obecności Gagi. Mam nadzieje ze rozpatrzycie to obiektywnie i sensownie a nie tak jak osoby przez które zostałem ukarany.
Pozdrawiam Wink

6.Dowody w załącznikach


Załączone pliki
.png   ban.png (Rozmiar: 156,88 KB / Pobrań: 92)
.png   rozmowa.png (Rozmiar: 9,11 KB / Pobrań: 89)
MegaKalashnik0v
Kogucik xd
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
61 posts 4 threads Dołączył: May 2019
14.06.2019, 11:47 -
#2
Poczekaj poczekaj... Bo chyba się zgubiłem... Gdzie ja cię wyzywałem?
Poza tym nie wiedziałem, że teksty do Dybki typu "Może ci mała sprawić inną przyjemność?" nie są obrazą
Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.06.2019, 11:48 przez MegaKalashnik0v.
nie jestem człowiekiem, jestem botem stworzonym w Javie stworzonym do pilnowania Creative.
SPOILER: nie.
xR4Z3R
Niezarejestrowany


 
14.06.2019, 11:51 -
#3
Co? XD Gdzie ja napisałem że cie wyzywam? Napisałem że mnie wyzwałeś, polecam czytać ze zrozumieniem. A druga sprawa jak cytujesz to cytuj poprawnie, nie powiedziałem "Może ci mała sprawić inną przyjemność" tylko "Mogę ci zaraz inną przyjemność sprawić". A to o co mi chodziło to mogą być tylko przypuszczenia aczkolwiek kara nie powinna opierać się na przypuszczeniach tylko na faktach Smile
Dandys_Saczy
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
619 posts 7 threads Dołączył: Apr 2018
14.06.2019, 11:52 -
#4
Rozmawiałem z Dybką, mówiła o tym jak odzywałeś się w stosunku do administracji, poza tym prosiłem Cię o grzeczne odzywanie się a nie rzucanie ,,ku*wami" co drugie słowo...
Ban na Ts jak najbardziej słuszny. Co do bana na mc czekaj na odpowiedź osób, które Cię zbanowały.
obraz
xR4Z3R
Niezarejestrowany


 
14.06.2019, 11:58 -
#5
Czyli rozumiem że uważasz za słuszne że wbiłeś się do nich na duo i słuchałeś co Dybka ma do powiedzenia pod moją nieobecność tam? To nie tak że mogła naopowiadać ci rzeczy wyssane z palca. To niemożliwe, przecież w adm jest, musi być w 100% uczciwa. Poza tym to czy się do prośby dostosuje to moja sprawa gdyż nie ma w regulaminie nic o przekleństwach więc tylko i wyłącznie na twoich prośbach może się to zakończyć. Ale spoko, tak jak mówię, na ub na TS mi nie zależy, chodzi mi o to co się stało na MC, z TS i tak nie korzystam Smile
Dybka_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
157 posts 4 threads Dołączył: Feb 2019
14.06.2019, 12:00 -
#6
Zaczynając od naszej rozmowy na ts i wyrazaniem się do mnie w stylu "może ci mała sprawić inną przyjemność" lub wyzywaniem mnie łagodnie mówiąc od prostytutek . Podczas sprawdzania widzialam że niektóre pliki zostaly usuniete co oznaczało że usunąłeś pliki z niedozwolonymi programami .
pyra777_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
10 posts 3 threads Dołączył: Jul 2018
14.06.2019, 12:04 -
#7
Jak to mówi klasyk " Nie pamięta wół jak cielęciem był".
Administracja ma normalne prawo ciebie sprawdzać kiedy jest podejrzenie o cheaty.
Wyzywaniem to nigdy sobie nie pomożesz , a jak oskarżasz innych to miej dowody.
Wyzywanie innych na ts'ie też bardzo ambitne i dziwienie się potem że ma się bana no nie powiem szacun.
Ktoś kto wymaga kultury jej nie daje , to sam się zaorałeś.
Reszta napisała za mnie wszystko co trzeba więc no kończąc klasykiem.
No tym odwołaniem nic nie ugrałeś
xR4Z3R
Niezarejestrowany


 
14.06.2019, 12:05 -
#8
Sorki za ofensywe teraz, nie mam nerwów do takich kłamstw ale mam pytanie. Kto cie wziął w szeregi administracji? Po 1. Nie wyzywałem cię od żadnych łagodnie mówiąc prostytutek, chyba masz urojenia jakieś, Po 2. W koszu był jakiś jeden plik który nawet nie był powiązany z minecraftem. Gdzie widziałaś że coś było usunięte? Niech mnie ktoś sprawdzi kto ma więcej oleju w głowie. Data modyfikacji pliku z wersjami to 19 maj. Jak ktoś mnie sprawdzi to będzie widział czy zdążyłem coś zmienić. Nic mi nie udowodniłaś i nie udowodnisz jeśli chodzi o cheaty bo takowych nie posiadam. Ale na siłę próbujesz przedstawić swoją rację
pyra777_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
10 posts 3 threads Dołączył: Jul 2018
14.06.2019, 12:06 -
#9
xR4Z3R to samo się mogę spytać ciebie , po co my kiedyś braliśmy ciebie ?
Urojenia to masz ty w tej główce co się "mocno denerwujesz".
Jeśli widziała że było tak to rozwiązane potem coś nagle usunięte i znalezione to brawo znalezione potwierdzenie.
Sam nie masz oleju w głowie a płaczesz.
90% ludzi umie pozmieniać daty więc no chłopie brawo , owacja na stojąco.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.06.2019, 12:08 przez pyra777_.
xR4Z3R
Niezarejestrowany


 
14.06.2019, 12:06 -
#10
pyra777 napisałem przecież że nie czepiam się tego że mnie sprawdzał bo ma do tego pełne prawo więc jaki ma na celu ten komentarz? Pisałem też że nikogo nie wyzywałem więc wciąż nie rozumiem gdzie tu jest sens?




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości