[ODRZUCONE] [Podanie] WerDaving


Napisał(a): Chomik


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
Chomik
ChomiQ

width=

Zbanowany

58 posts 2 threads Dołączył: May 2019
14.06.2019, 18:24 -
#1
1.Imię : Jakub
2.Wiek : 12 [ Jak dostanie szansę to nie zawiode was! ]
3.Nick w grze : WerDaving (kiedys chomikcaster i bigKuba)
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : Nie umiem tego dokładnie stwierdzic, ale
gram okolo 4-5 miesięcy.
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : poniedziałek-środa ok. 3-6 godz. Czwartek-piątek ok. 2-5 godz. Sobota około 5-9 godz. Niedziela to zalezy ale około 2godz.
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : TS(Mam)/FB(Mam)/Skype(Nie mam)
7.Komendy przydatne w roli Chatmod :
/Kick [nick] powódwyrzuca gracza z serwera minecraft z danym powodem.
[b][b][b]/Tempmute [nick] czas- mutuje gracza na okreslony czas[/b][/b][/b]
/cc czyscie chat
/ac [wiadomosc]- admin chat
/C on/off- włącza/wyłącza chat
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Dobra nie ukrywam, gdy pierwszy raz zagosciłem na lecraf'cie bardzo ale to bardzo mi sie spodobał.I od tamtego czasu moim marzeniem jest zostanie członkiem administracji. Myslę ze mozna dac mi drugą szanse. Będe częsciej wbijał na minygry.
9.Coś o sobie : Witam, jestem Kuba lubie grac w Piłkę nozną najbardzniej lubie klub ''FC Barcelona'' , lubię tez grac w kosza. Kocham Jezdzic na rowerze, i grac w mc oczywiscie. Z osobowosci jestem raczej spokojny lecz uparty, ''uparty'' Wink Cool Big Grin  tylko wtedy kiedy trzeba. Jestem tez troszke ''gruby''. Lubie zartowac. Mam dystans do sb, czyli? np; wchodze na ts i bez spin  moge sie powyzywac,  wyzywamy się dla ''zartów''.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Non
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak na jednym Megadropie
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? NIE  : (
jezeli to podanie zostanie odrzucone to napisze podanie za rok // nwm jak usunąc to [b/] za co przepraszam
Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.06.2019, 18:28 przez Chomik.
Dandys_Saczy
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
619 posts 7 threads Dołączył: Apr 2018
14.06.2019, 18:50 -
#2
Ał, moje oczy.. Zrobiłeś z tego podania kolorowankę, strasznie boli to w oczy i przez to niemiło się je czyta. Nie pomagasz zbytnio graczom na minigrach, oraz nie spełniasz wymagań wiekowych, tak wiem, że raz był wyjątek, aczkolwiek więcej już raczej takich poniżej 13 nie będzie. Zapraszam po ukończeniu 13 / 14 lat. Odrzucam.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.06.2019, 16:27 przez Dandys_Saczy.
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości