[ZAMKNIĘTE]  [PODANIE] xNayliax


Napisał(a): xNayliax


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


16 posts in this topic
xNayliax
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
37 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
24.04.2020, 16:30 -
#1
1.Imię : Natalia
2.Wiek :15
3.Nick w grze : xNayliax
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft
Ojoj…to będzie już dobre 5 lat
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer :cały czas jestem obecna na komputerze wiec normalnie byłoby to 4-6 godz, aczkolwiek na chwile obecną mogę być aktywna ponad 10 godzin.
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie? :Mam wszystkie
7.Komendy przydatne w roli ChatMod :
 
/c on/off – włącza/wyłącza chat
/cc- czyszczenie chatu
/sprawdz {nick gracza} -sprawdzanie gracza
/czysty {nick gracza}- gracz jest czysty
/warn {nick gracza} {powód?}- daje ostrzeżenie graczowi
/kick {nick gracza} {powód?}- wywalenie gracza z serwera minecraft
/tempmute {nick gracza} {czas} {powód?} -wycisza gracza
/cmi kick {nick gracza} {powód?}- wywala gracza z trybu
 
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko :
Uważam , że jestem aktywna na tym serwerze minecraft , na początku spędzałam tu mnóstwo czasu, bo miałam kaprys wbicia topki na bedwars. Gdy udało mi się to osiągnąć, stwierdziłam , iż nie mogę sobie tak „o” odejść. Znam tutaj wiele osób , każdą osobę kojarzę , mniej lub więcej. Również spędziłam moje lata na lecrafcie, nadal pamiętam stare czasy. Kiedyś grałam głównie na Creative, byłam wtedy dzieciakiem, który chciał sobie pobudować z koleżankami. Po jakimś czasie przerzuciłam się na moje ulubione bedwarsy. Z wiekiem zaczęłam zauważać graczy łamiących regulamin, nie ukrywam, nie lubię łamać postawionych zasad , jak i nie przepadam za ludźmi którzy tak postępują. Od mojego „wielkiego powrotu” tzn , gdy wróciłam na ten serwer po długiej przerwie , byłam w stanie zobaczyć co się dzieje. Pełno graczy czy to oszukujących, czy wyzywających. Postanowiłam , że dobrym pomysłem będzie , gdy zacznę upominać graczy. I się zaczęło. Na chwile obecną pomagam na chacie jak mogę , jednak jeśli mam być szczera otwiera mi się nóż w kieszeni, jak widzę osoby łamiące regulamin , gdy ja staram się ogarniać tych graczy, podczas gdy administracji w ten czas nie ma i prócz monotonnego pisania ,aby ktoś czegoś nie robił, gracze mnie ignorują lub piszą coś w stylu ‘bo co’. Dlatego chciałabym się wam przydać na coś, gram tu sporo , nadszedł w końcu czas , żebym ruszyła się i zrobiła coś przydatnego. W końcu na chwilę obecną administracja z minigier ubywa…
 
9.Coś o sobie :
Jestem 15-letnią Natalią, na pierwszy rzut oka zwykła dziewczyna , jak każda. Jednak nie. Moje zainteresowania są zróżnicowane. Można ująć ,iż interesuje się relacjami międzyludzkimi. Głownie gram. To moje jedyne zajęcie , gdy nie było kwarantanny, pływałam i jeździłam na łyżwach. No i uwielbiam  satanizm i illuminatyzm , ale mniejsza o to. Jestem „toxic gamer girl” , jednak staram się tego nie ukazywać i kontrolować swoje zachowanie. Umiem być opanowana jak i szalona, nad moim charakterem cały czas pracuje, jest on bardzo SKOMPLIKOWANY. Nie będę tutaj pisać rzeczy typu „PRZYJMIJCIE MNIE PLS JESTEM SUPER” Ha. Nie. Jestem trudna w zrozumieniu i dosyć dziwna, lecz szczera do bólu. Doskonale zdaje sobie sprawę, że nie jestem idealna na to stanowisko przez moje wybryki, takie jak moje beznadziejne poczucie humoru, które czasem da się zauważyć, jak i moja ulubiona przyjaciółka konsola, która lubi mi dawać warny za słowa takie jak „crush”,lecz staram się panować nad moim zachowaniem. Nie wydaje mi się, żebym miała cokolwiek ukrywać, moja przeszłość na tym serwerze minecraft, to ja jako głupi dzieciak który nic nie robił, aczkolwiek zawsze chciałam być członkiem administracji. Dodam jeszcze fakt, że jest grupka osób, która zaproponowała mi napisanie podania.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Premium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Jeszcze nie byłam, zawsze miałam wrażenie ,iż jestem zbyt mało odpowiedzialna na takie stanowisko. Jednak mając 15 lat, myślę ,że ten czas nadszedł.
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?
Jak wspomniałam, nie miałam takiej okazji.
 
PS przepraszam, trochę się rozpisałam , ale wolałam napisać za dużo ,niż za mało <3
...Yhy...


Wiadomości w tym wątku
[PODANIE] xNayliax - przez xNayliax - 24.04.2020, 16:30
RE: [PODANIE] xNayliax - przez xMelancholic - 24.04.2020, 16:36
RE: [PODANIE] xNayliax - przez Kashanka - 24.04.2020, 16:40
RE: [PODANIE] xNayliax - przez xPuszek231 - 24.04.2020, 18:54
RE: [PODANIE] xNayliax - przez Sashan - 24.04.2020, 19:46
RE: [PODANIE] xNayliax - przez Willti - 24.04.2020, 20:31
RE: [PODANIE] xNayliax - przez Normi - 24.04.2020, 23:57
RE: [PODANIE] xNayliax - przez Rybciaa - 25.04.2020, 10:41
RE: [PODANIE] xNayliax - przez Louellay - 25.04.2020, 11:05
RE: [PODANIE] xNayliax - przez R_A_P_E_R - 25.04.2020, 11:28
RE: [PODANIE] xNayliax - przez Darknessiaa - 25.04.2020, 20:05
RE: [PODANIE] xNayliax - przez Youki__ - 26.04.2020, 11:36
RE: [PODANIE] xNayliax - przez Jankovskyy - 26.04.2020, 14:25
RE: [PODANIE] xNayliax - przez xNayliax - 26.04.2020, 15:19
RE: [PODANIE] xNayliax - przez Normi - 26.04.2020, 16:49
RE: [PODANIE] xNayliax - przez xNayliax - 26.04.2020, 16:54
RE: [PODANIE] xNayliax - przez Maatev_ - 26.04.2020, 17:06



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości