[ODRZUCONE] NieIdealnyy


Napisał(a): _Akiri_


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
_Akiri_
NieIdealnyy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 4 threads Dołączył: Apr 2019
01.08.2020, 16:20 -
#1
1. Imię: Mateusz
2. Wiek: 16
3. Nick w grze: NieIdealnyy
4. Od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft minecraft LeCraft.pl: Na serwerze minecraft minecraft gram od 2018 roku
5. Czas dzienny jaki możesz przeznaczyć na serwer: Na serwer moge przeznaczyc od 6 do 12h dziennie
6. Czy posiadasz Facebooka i Discorda?: Mam facebooka i discorda
7. Czy byłeś/aś karany/a na serwerze minecraft minecraft minecraft/forum/discord? Jak tak to za co? : Nie, nie byłem, oprócz warnów od konsoli.
8. Wymień komendy przydatne w roli ChatModa i napisz ich zastosowanie. /cmi kick - wyrzuca danego gracza z trybu, /c off - wyłącza chat, /c on - włącza chat, /cc - czyści chat, /warn ostrzeżenia gracza, /tempmute - wyciszanie graczy /kick - wyrzuca gracza z serwera minecraft
9. Czy posiadasz sprawny mikrofon? (TAK/NIE) : Tak
10. Wypisz obowiązki ChatModa: Przede wszystkim ChatMod ma za zadanie pilnować porządku na chacie, karać za przewinienia oraz rozwiązywać wszelkie spory pomiędzy graczami ze sobą skłóconymi.
11. Dlaczego chciałbyś/abyś zostać ChatModem? : Chciałbym nim zostać, bo chcialbym zaczac angazowac sie w serwer.
12. Napisz coś o sobie: Jak już pisałem na początku, jestem Mateusz i mam 16 lat. Moją pasją jest informatyka, fotografia oraz czytanie i oglądanie filmów. Jestem osobą konsetkwentną, trzymającą sie zasad oraz osobą dość towarzyską. Lubię rozmawiać z innymi  i lubię też pomagać innym kiedy mają jakiś problem. Mieszkam w województwie Dolnośląskim. Mam kota o imieniu Robin. Najczęściej gram w Minecraft, Tanki Online oraz w gry na Xbox np. Forza Horizon 4. Uwielbiam też słuchać muzyki.
13. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć? Chciałem zasilić szeregi administracji Lecrafta i zacząć pomagać innym.
14. Czy byłeś/aś już w administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft? (NIE PODAWAJ IP) Byłem na serwerze minecraft minecraft kolegi.
15. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft minecraft LeCraft.pl? Jak tak jaki tryb i ile razy? Nie, nie byłem.


Wiadomości w tym wątku
NieIdealnyy - przez _Akiri_ - 01.08.2020, 16:20
RE: NieIdealnyy - przez Mrozon - 01.08.2020, 18:24
NieIdealnyy - przez inuczi - 01.08.2020, 19:42



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości