[ODRZUCONE] Podanie na KidModeratora TeamBroOfficial


Napisał(a): TeamBroOfficial


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


10 posts in this topic
TeamBroOfficial
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-1
28 posts 2 threads Dołączył: Jan 2018
08.01.2018, 18:22 -
#1
1.Imię Bartek
2.Wiek 11 ( liczę, że przymkniecie oko na wiek, bo kidmoderator nie ma takich funkcji niż np. Moderator+)
3.Nick w grze:TeamBroOfficial
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft. Ogólnie to gram strasznie długo, grałem gdy serwer należał do Pitruczka, ale na obecnym koncie 2 tygodnie, ale znam ten serwer bardzo dobrze
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer. Jeżeli bym miał szanse zostać na tym serwerze minecraft KidModeratorem to  2 godziny+ w weekend dłużej, a gdyby było konieczne dłużej w tygodniu to wystarczy słowo

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? Ts3, Facebook, Skype, Discord, i wiele innych, ale z wymagań to Facebook Ts Skype jest Smile
7.Komendy przydatne w roli młodszego modetatora: /tp (kto) (do kogo) Teleportuje gracza do gracza
/ec (NAZWA) Sprawdza enderchest gracza
/cc lub /chat clear Czyści chat
/fly Włącza latanie
/bc (wiadomość) Broadcast pisze ważną wiadomość na czacie
/tempmute (NAZWA) (CZAS) Wycisza gracza
/invsee NAZWA pokazuje epwipunek gracza
/kick (NAZWA) wyrzuca gracza
/whois (NAZWA) Sprawdza IP gracza oraz jego dane
/chat off wyłącza czat
/chat on włącza czat  
pogodowe
/weather clear Usuwa deszcz
/time set day Ustawia dzień
/time set night Ustawia noc
/weather thunder Ustawia burze
/weather rain Ustawia deszcz                                                                                                        
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Ponieważ uwielbiam pomagać graczom, znam wiele komend, kiedyś ogólnie sam posiadałem serwer IP nie mogę podać, grało tam z 60 osób dziennie, ortografie mogę poprawić, tak samo jak styl pisania itp, nie jestem psychokid ani nic z tej rzeczy, dużo osób w podaniach Pisało mi ,,NIE, 11 lat to za mało" jak dla mnie KidModerator nie ma zbyt wielkiej funkcji wieku, ponieważ nie musi ciągle gadać i tłumaczyć wszystko graczom na tsie itp, uważam, że to zależy od kogoś spokojnego, który potrafi poznać konsekfencje swoich błędów i nie wygłupia się na maxa (w skrócie: ogarnięty) i zapomniałem dodać, że potrafię strasznie szybko pisać. Dziękuje za przeczytanie i trzymam kciuki, że tutaj będzie moja szansa  Heart Big Grin
9.Coś o sobie:  Jestem miły pomocny nie wkurzający, kiedyś byłem rakiem, ale to się zmieniło, gram w dużo gier i myślę, że nie mam problemów z minecraftem i z ogarnięciem czatu jak i graczy, gracze potrafią być chamscy i nie słuchać ostrzeżeń Administracji, a więc wtedy trzeba użyć komendy /tempmute  Tongue  Żeby przystosować się do używania mute Starsi KidModeratorzy, którzy dłużej przebywają w Administracji musieli by wszystko wytłumaczyć, bo ktoś może nie wiedzieć i będzie oceniał mute po swoim stylu i wtedy zostanie nazwany Rakiem (nie ogarnięty) 
10.Czy masz sprawny mikrofon ?Niedawno kupiłem słuchawki drogie z mikrofonem, a wieć raczej jest sprawny 
11.Jaki minecraft posiadasz ? Premium
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) Byłem i sobie radziłem, aż w końcu jakiś rak z administacji, który mi sie żalił, że dostał bana, włamał się do konsoli i obciążył panel i usunął pluginy, w sumie to nie jest ważne, także posiadałem własny serwer gdzie codziennie grało ponad 60 osób, byłto serwer EasyHC, FreeBuild
13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie byłem i myślę, że to jest właśnie moja okazja 

Dziękuje za przeczytanie, dość długo to pisałem, mam nadzieję, że ktoś stawi się za mnie i napisze ,,TAK". Wciąż mam lęk, że przez wiek się nie dostane
Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.01.2018, 15:17 przez TeamBroOfficial.
DAJ REPUTACJE KOLEGO LUB KOLEŻANKO JEŻELI SPODOBAŁA CI SIĘ MOJA WYPOWIEDŹ <3 THXX


Wiadomości w tym wątku
Podanie na KidModeratora TeamBroOfficial - przez TeamBroOfficial - 08.01.2018, 18:22



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości