[ZAMKNIĘTE]  Podanie na Kid Moderatora


Napisał(a): DiBlosky


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


7 posts in this topic
DiBlosky
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 2 threads Dołączył: Jun 2018
19.06.2018, 13:25 -
#1
Mam na imię Szymon

Mam 18 lat.

na serwerze minecraft Lecraft gram od niedawna (znam sie na pracy {inny serwery} )



Posiadam: Ts, Skype i Facebook.

Myślę że komendy które najbardziej przydadzą się Kid Moderatorowi to:
Czyszczenie chatu - /cc, /chat clear, /chat c (zależność od pluginu).
Wyłączanie chatu - /chat off, /c off
Włączanie chatu - /chat on, /c on
Wyciszenie gracza - /mute
Czasowe wyciszenie gracza - /tempmute
Wyrzucenie gracza z serwera minecraft - /kick nick
Widocznośc prywatnych wiadomości graczy - /socialspy
Teleportowanie do gracza - /tp nick
Teleportowanie gracza do siebie - /tphere 
Niewidzialność  - /inv, /v (w zależności od tego czy na danym serwerze minecraft jest ustawione niewidzialność dla Kid Moderatora 
Otwieranie podglądu ekwipunku gracza - /inv, /invsee, /inventory, /equipment (zależności od pluginu).

Uważam że wybór mojej osoby na stanowisko Kid Moderatora, jest wyborem słusznym ze względu na to że z miłą chęcią pomagam graczom i ludziom (Jako wolontariusz) zarówno tym którzy dopiero zaczynają swoją przygodę na serwerze minecraft Lecraft jak i tym doświadczonym. Jestem pracowity sumienny i uczciwy w grach ale też w życiu realnym w którym wychdzę na tym bardzo dobrze.

Coś o mnie, a więc. Mam na imię Krystian, mam 18 lat i właśnie skończyłem technikum Informatyczne w Białymstoku. W Polsce mieszkam od urodzenia.Od 3 lat jestem Wolontariuszem pomagam  w każdej dziedzinie (Ku Dobrej Nadziei) (Caritas) (Pomoc Metanoi) i wiele innym. Wiec jako informatyk bardzo dobrze wiem to co robię razem z komputerem i nie tylko, mam pełne zaangażowanie.Moją największą pasją jest Informatyka i Pająki które posiadam w domu. A moje ulubione sporty to piłka nożna, siatkówka obraz. Oprócz sportu i komputerów sporo czasu spedzam na graniu w gry komputerowe i gry na konsoli. W przyszłości mam zamiar zostać dobrym Informatykiem i człowiekiem dobrego serca. Jeżeli chodzi o mój charakter to jestem spokojną, miła, kochająca osobą która dużo mówi ale jeszcze więcej się śmieje obraz, większość moich znajomych twierdzi ze za mało spedzam z nimi czasu bo poswięcam ten czas osobom naprawdę potrzebującym. Kocham to co robię i nie mam zamiaru od tego odchodzić. 

Posiadam sprawny mikrofon.

Mam Minecraft Premium. 

Współpracowałem z serwerami przez dłuższy czas i wiem jak to się robi na pewno poradzimy sobie. 

Nie byłem jeszcze w administracji LeCrafta.


Dziękuje że na pewno ktoś to doceni po przeczytaniu. obraz


Wiadomości w tym wątku
Podanie na Kid Moderatora - przez DiBlosky - 19.06.2018, 13:25
RE: Podanie na Kid Moderatora - przez SX_1337 - 19.06.2018, 14:51
RE: Podanie na Kid Moderatora - przez hokagen - 19.06.2018, 16:00
RE: Podanie na Kid Moderatora - przez Xpysia_69 - 19.06.2018, 17:40
RE: Podanie na Kid Moderatora - przez MrCiasteczkoPL - 25.07.2018, 19:57
RE: Podanie na Kid Moderatora - przez Yinsomnia - 25.07.2018, 22:51
RE: Podanie na Kid Moderatora - przez Wodorost_456 - 25.07.2018, 22:57
Podanie na Kid Moderatora - przez Louellay - 08.07.2020, 23:28



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości