[ZAMKNIĘTE]  [!] Przeczytaj przed złożeniem skargi [!]


Napisał(a): TunicLauve


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
TunicLauve
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
202 posts 17 threads Dołączył: Jun 2019
30.12.2019, 19:17 -
#1
Mam dość patrzenia jak gracze rozpatrują administrację w skargach, więc postanowiłem stworzyć ten wątek.




a) No dobra kolego, jeśli zaczynasz odwalać różne dziwne rzeczy na serwerze minecraft, PROSZĘ, nie płacz na forum mówiąc że "ooo sprawdźcie logi" na którym administracja raz Cię przezwała.
WYJAŚNIENIE: Drodzy gracze, chcę wam powiedzieć, że administracja to TEŻ LUDZIE, z tej samej rasy co my, więc też mają granicę cierpliwości. Niektórzy postrzegają tutaj administrację tak jak większość ludzi postrzega nauczycieli "O JEZU, PRZECIEŻ TO W OGÓLE NIE JEST CZŁOWIEK", zastanów się zanim zaczniesz płakać że administracja straciła do Ciebie cierpliwość. Każdy z nas ma granicę cierpliwości, a już szczególnie w takich sytuacjach.

b) Płakanie nad banem bez przeczytania jego powodu.
WYJAŚNIENIE: Przed złożeniem skargi przeczytaj proszę powód bana. Bez tego, zaśmiecasz tylko forum i wychodzisz na jakiegoś debila. Czasami warto przeczytać szczegóły kary. Przykład: Tworzysz wątek odwołanie od kary, i wklejasz powód. Powód: przyznanie się do cheatów a ty piszesz "dostałem bana za nic", to naprawdę głupie.

c) Dodawanie reputek administracji
WYJAŚNIENIE: Ooooo, Bogusio.... Temu mógłbym poświęcić cały wątek. Najpierw odwalasz głupie rzeczy i łamiesz regulamin, potem płaczesz na forum że administracja Cię wyzywa, a na koniec ktoś zamyka twój bezsensowny wątek. Co robisz? JAK ZWYKLE. "Negatywna (-1): nie fajny admin, zamyka skargi bez powodu" To naprawdę zaczyna robić się żałosne.
Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
30.12.2019, 20:16 -
#2
Zgadzam się.
TheKoalaCraft
fofof fjem sze pro

width=

Zbanowany

212 posts 7 threads Dołączył: Feb 2019
30.12.2019, 20:48 -
#3
Juzles watek
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
30.12.2019, 20:53 -
#4
Nie wiem w jakim celu powstal watek, kazdy chyba o tym wie ?
Hoobyt121056
Zbanowany

width=

Zbanowany

474 posts 0 threads Dołączył: Dec 2019
02.02.2020, 21:33 -
#5
Brak aktywności

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.02.2020, 21:33 przez Hoobyt121056.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości