[Podanie] Mysz


Napisał(a): Mysz


Oceń wątek
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


22 posts in this topic
Mysz
Niezarejestrowany

width=

4 posts 1 threads Dołączył: Jul 2016
26.07.2016, 12:24 -
#1
1. Imię: Anna Maria (ale wolę Ania)
2. Wiek: Mam 14 lat
3. Nick w grze: MyszkaKotka
4. Status konta: Non-Premium
5. Ile czasu grasz na serwerze minecraft Lecraft: To jest skomplikowana sprawa, mianowicie grałam tu jakiś rok temu, ale to było inne konto, straciłam hasło. Przypomniałam sobie o tym serwerze minecraft jakiś miesiąc temu, gram na nowym koncie, mam nadzieję że nie kary, nawet jeśli to przyjmę ją, bardzo lubię ten serwer i grać na nim uwielbiam ^^
6. Czas, jaki możesz poświęcić dziennie na serwer: Od 2 do 5 godzin w wakacje i weekendy, w tygodniu podczas roku szkolnego godzinę, dwie bądź trzy.
7. Posiadasz sprawny mikrofon: Tak, posiadam
8. Posiadasz Skype oraz TS3: Wolę rozmawiać przez Skype, jestem na nim codziennie ale posiadam TS3.
9. Komendy przydatne w roli młodszego moderatora: /kick (nick), /mute (nick), /ban (nick), /tempban (nick), /jail (nick), /unban (nick), /chat on/off
10. Dlaczego akurat Ciebie powinniśmy wybrać? Przekonaj nas do siebie: Uwielbiam pomagać graczom, miałam swój serwer więc wiem jak ogarniać ludzi, poza tym nie raz widzę że ktoś przeklina albo przeszkadza lecz w tym czasie nie ma nikogo z ekipy. Jestem bardzo kulturalna, pomagam każdej osobie, która tego potrzebuje. Chcę nauczyć graczy że nie powinni wyzywać się, przeszkadzać itd. Nie mówię że jestem idealna, bo nikt nie jest. Patrze na ludzi przez pryzmat charakteru a nie wyglądu, nie umiem wygórować np. Osoby ze skinem kosztem osoby bez skina. Jestem osobą miłą i przyjazną.
11. Dodatkowe informacje o sobie: Mieszkam w Krakowie, w 6 osobowej rodzinie. Mam 2 młodszych braci i starszą siostrę. Jako jedyna z rodziny jestem na tyle pomocna że w podstawówce brałam udział w każdej zbiórce i uczestniczyłam w Caritasie. Teraz w gimnazjum nie mam za bardzo na to czasu ale czekam na 16 lat by pomagać w wolontariatach. Myślę że mój wiek stworzy wiele "Ale ona jest za młoda na bycie młodym modem" i tego typu, ale ludzie nie znający mojego wieku mówią że mam 17 lat, nie chodzi o wygląd a o charakter. Bardzo chcę być młodym moderatorem, uwielbiam pomagać na serwerach. Mam nadzieję że państwo przyjmą mnie na tą posadę, nawet jeśli nie dostanę tej posady i tak będę wchodziła na serwer z uśmiechem, uwielbiam tu grać.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.07.2016, 08:27 przez Mysz.
poliswag
Niezarejestrowany

width=

16 posts 2 threads Dołączył: Jul 2016
26.07.2016, 12:52 -
#2
Podanie słabo się czyta oraz mało komenda

Na NIE
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
26.07.2016, 13:08 -
#3
Za mało komend.
CMata
Niezarejestrowany


 
26.07.2016, 13:36 -
#4
Po poprawkach jestem na TAK
Mysz
Niezarejestrowany

width=

4 posts 1 threads Dołączył: Jul 2016
27.07.2016, 10:57 -
#5
Poprawiłam ^^ Mam nadzieję że jest lepiej
WerciaWercia
Niezarejestrowany


 
27.07.2016, 15:59 -
#6
× Ostatnie 2 punkty są bardzo ładnie napisane, ale brakuje tak kilku przecinków
× Nie jestem pewna, czy aby na pewno masz 14 lat (wydaje mi się, że jesteś młodsza, ale może po prostu to tylko moje przypuszczenia)
× WYMAGANE są 3 godziny dziennie, a także aktywność na serwerze minecraft TeamSpeak3
× brakuje jednej, bardzo ważnej komendy (/cc), a użycie /jail jest błędnie opisane. Przy /ban i /tempban należy napisać powód, ale to nie będzie Ci potrzebne w roli kidmoda.
× "mam nadzieję że nie kary"? Uciekło Ci "będzie" Smile

Myślę, że jestem na TAK.
pitereek
Niezarejestrowany


 
27.07.2016, 17:30 -
#7
Jestem na Tak Smile
Podanie ładnie rozpisane.
Mysz
Niezarejestrowany

width=

4 posts 1 threads Dołączył: Jul 2016
28.07.2016, 09:19 -
#8
Faktycznie uciekło mi parę słów, to ze stresu XD Co do czasu to zależy, podczas gdy jestem teraz w 2 klasie gimnazjum boję się o czas ale na 100% będę wchodziła na przynajmniej 2 godziny, jeszcze kiedy bym miała taką posadę. Proszę się nie martwić, mam 14 lat, gdybym chciała kłamać co do wieku to napisałabym więcej lat. Mówię prawdę, nie umiem kłamać xD Przeczucia czasem są błędne, jeśli ktoś chce może ze mną porozmawiać na TS3, wchodzę tam czasem i zostaje na godzinę bądź dwie (była bym dłużej ale jakoś nie wiem z kim pogadać, jestem trochę nieśmiała :/)
Faktycznie napisałam źle parę komend i nie napisałam /cc ale jak mówiłam to stres, zawsze tak mam xD
MrAstar
Niezarejestrowany

width=

2 posts 1 threads Dołączył: Jul 2016
29.07.2016, 00:21 -
#9
Na tak
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.07.2016, 23:10 przez MrAstar.
Nelqaa
Niezarejestrowany

width=

21 posts 3 threads Dołączył: May 2016
29.07.2016, 15:19 -
#10
Na NIE
- Mało komend, a większość nie rozpisana poprawnie
- Zjadłaś kilka słow
+ Widać troche sie napracowałaś
- Słabo rozwinięte kilka punktów
3 > 1




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości