[PRZYJĘTE] [Podanie] Maatev_


Napisał(a): Maatev_


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


20 posts in this topic
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
Star  18.01.2020, 20:26 -
#1
1.Imię : Mateusz
2.Wiek : 16 lat 22 marca
3.Nick w grze : OldAngelMatthew
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : Trudno stwierdzić. Kiedyś pogrywałem tutaj z przyjaciółmi, jednakże moja pełna i stała rozgrywka na serwerze minecraft trwa już około miesiąc.
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : W zależności od dnia. W dni wolne na rozgrywkę mogę poświęcić od 4 do 7 godzin. W dni szkolne czas ten ogranicza się do 3-5 godzin w zależności od dnia. Oczywiście wraz z przyjęciem mojej kandydatury zwiększy się zakres moich obowiązków i ten czas może znacznie się wydłużyć. 
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Posiadam wszystkie wymienione programy:
- TeamSpeak
- Facebook
- Skype
7.Komendy przydatne w roli ChatMod :
  1.  /tempmute <nick> <czas> <powód> - wycisza gracza na określony czas
  2. /kick <Nick> <Powód> - wyrzuca gracza z serwera minecraft
  3. /unmute <nick> - zdejmuje wyciszenie z wyciszonego Gracza
  4. /c on - włącza chat
  5. /c off - wyłącza chat 
  6. /cc - czyści chat
  7. /warn <Nick> <Powód> nadaje ostrzeżenie danemu Graczowi
  8. /sprawdz <Nick> Sprawdza danego gracza 
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko :
Przez dłuższy czas przemierzałem przeróżne serwery Minecraft, grałem i zdobywałem coraz większe doświadczenie w tej grze. Nigdy nie czułem większej chęci żeby pomagać i raczej był to ten punkt, który musiał poczekać i dorosnąć razem ze mną aby został spełniony. Gdy wybiło mi na karku 15 wiosen wydoroślałem i wraz z irytacją, która płynęła ze mnie gdy patrzałem na chat, z którego płynęła duża ilość negatywnych i obraźliwych treści, przyszła chęć zmienienia tego, chęć pomagania. Zacząłem dostrzegać nowych graczy, którzy wchodzili na serwer i tych starych, którzy działali na niego niekorzyść. Cóż może było to z braku czasu ? Nie wiem, ale wykształtowało to mocno mój charakter i chęć pomocy. W chwili obecnej jest po prostu czymś normalnym i naturalnym, nie potrafię tego powstrzymać. Nie jestem konfliktowy, a na każdy hejt w moją stronę potrafię reagować ze spokojem i powoli zaspokajać sytuacje, lub po prostu staram się na to nie reagować żeby nie przybrało bardziej agresywnych zachowań. Mając rangę ChatMod mógłbym bardziej wpływać na graczy i za pomocą dostępnych komend starać się zminimalizować jakiekolwiek łamanie regulaminu. Niektórzy Gracze traktują ową rangę jako przywilej, jednak ja uważam, że to bardziej swego rodzaju obowiązek, który łączy się z moją codziennością. Jest wyrocznią, która satysfakcjonuje i zsyła ze sobą ogromny ciężar na nasze barki. 
9.Coś o sobie : 
Jak wspomniałem nazywam się Mateusz. Aktualnie uczęszczam do szkoły średniej, gdzie uczę się na profilu Technik Ekonomista. Poza spędzanym czasie na serwerze minecraft, nie widzę świata poza Kinem i portalami internetowymi gdzie codziennie doszukuje się nowych zdarzeń i faktów (nie koniecznie prawdziwych). Moją pasją jest teatr, od trzeciej klasy podstawówki gram w przeróżnych przedstawieniach i właśnie z tym chcę wiązać moje dalsze kierunki kształcenia. Gdy mój czas nie obraca się wokół nauki chodzę na siłownie , spotykam z dziewczyną i przyjaciółmi. Lubię się dobrze ubierać i zawierać nowe znajomości, nie tylko w realnym życiu ale również internetowym. Kocham pisać długie recenzje, napisałem kiedyś książkę chodź szczerze nie była ona zbyt dobra. Jestem jak już wspominałem osobą pomocną i każdy może przyjść do mnie z każdym problemem. 
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Premium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak, byłem kilkakrotnie pomocnikiem, chatmodem i moderatorem na przeróżnych serwerach. Nawet zdarzyło mi się być budowniczym, czy słusznie? Sam stwierdź, gram często na Creative. 
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie byłem.

Bardzo dziękuję za przeczytanie Smile
OldAngelMatthew
Edit: edytowałem godzinki, bo gram troszku dłużej, pozdrawiam cieplutko 
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.05.2020, 23:26 przez Maatev_.
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
18.01.2020, 20:31 -
#2
Jesteś aktywny, pomocny i bardzo miły. Masz doświadczenie oraz widać że jesteś ogarniety. Twoje zdanie i styl wypowiedzi mnie zdumiewa xd. Jak najbardziej na TAK. Szczerze mówiąc czekałem na twoje podanie. Aktualnie w mojej obiektywej opini jesteś najlepszym kandydatem.
YoungCossack
Zbanowany

width=

Zbanowany

794 posts 21 threads Dołączył: May 2019
18.01.2020, 20:32 -
#3
Jak najbardziej na Tak
powodzenia !!!
del
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
41 posts 2 threads Dołączył: Nov 2019
18.01.2020, 21:17 -
#4
Szczerze mówiąc odnoszę wrazenie, że próbujesz dostać sie do administracji "po trupach do celu", tj. próbujesz wyeliminować całą resztę kandydatów. W ten sposób nic nie osiągniesz. Gdyby nie to - moja ocena byłaby pozytywna, a tak to muszę powiedzieć że...
Jestem na NIE.
obraz
Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
18.01.2020, 21:23 -
#5
Neutral, powody up.
femek
Perm :/
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
98 posts 13 threads Dołączył: Oct 2019
18.01.2020, 22:02 -
#6
Na nie powody u del

EDIT: oceniasz po jednym incydencie i potem nie da się ciebie na nic przekonać dla mnie jesteś uparty chociaż dobrze grasz w bed warsy ale gra tutaj nie ma nic do podania grasz dla siebie próbujesz się pozbyć kandytatów oprócz tych z którymi grasz (mam na myśli rapera) bo jedyne w czym jest ode mnie lepszy to sama gra i może troszkę podanie i wiek i nie, że ty mi dałeś na nie to się odwdzięczam jak się poprawisz może zmienię narazie  Nie


Nie próbuj odpowiadać bo tak nabijasz sb posty
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.01.2020, 22:18 przez femek.
R_A_P_E_R
x

width=

Zbanowany

112 posts 32 threads Dołączył: Aug 2017
18.01.2020, 22:41 -
#7
Napisać długie podanie to jeszcze nic takiego. Ale napisać długie podanie z sensem to już rzecz. Aż miło się czyta całość, od samego początku do samego końca. Widać ze nie pisałeś podania na „tzw kolanie” tylko przy nim troszkę posiedziałeś. Za to mocny plus, gdyż podanie to również wizytówka kandydata w jakim stopniu mu zależy.
Nie będę się rozpisywać bo szczerze nie mam do czego się doczepić.
Ale w skrócie:
+ Wiek
+ Okres rozgrywki
+ Komendy
+ Próby pomagania
+ Pozytywne zachowanie ( nie kojarzę, abyś był karany)
++ Podanie (czyściutkie / z sensem / estetyczne (nie ma tęczy w kolorach) / rozpisanie)

Co może być innego niż TAK!
Powodzenia Worek!
Keara
Lithium
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
135 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
19.01.2020, 09:51 -
#8
Na tak
obraz
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
19.01.2020, 10:55 -
#9
Jestem na TAK.
Willti
Zbanowany

width=

Zbanowany

284 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
20.01.2020, 00:36 -
#10
Jak wiesz lub może nie ale na serwerze minecraft spędzam dużo czasu więc jestem tam często, twój nick widze średnio 2 razy na dzień (wiem dziwnie to zabrzmiało) ale wracając do tematu udzielasz się na chacie, stosujesz ostrożne i przemyślane taktyki podczas gry na arenie co czyni cię doskonałym rywalem na którego czekałem (nie wliczając lagozaura,rapera i epiego)
Na Tak.
Ps. Powodzenia
Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.01.2020, 20:30 przez Willti.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości