[PRZYJĘTE] [Podanie]Willti_PL


Napisał(a): Willti


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


18 posts in this topic
Willti
Zbanowany

width=

Zbanowany

284 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
Exclamation  26.01.2020, 11:47 -
#1
1.Imię :Kuba
2.Wiek :14,5 lat
3.Nick w grze : Willti_PL
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : od mniej więcej roku
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 4-5 godzin (w dni wolne nawet całe dnie)
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Fb-nie [ale mogę założyć messengera],Skype-tak,TeamSpeek-tak dodatkowo Discord i AnyDesk
7.Komendy przydatne w roli ChatMod :
/c off-wyłącza chat
/c on-włącza chat
/cc - czyści chat
/tempmute [nick] [czas] [powód] - wycisza gracza na określony czas
/kick [nick] [powód]-wyrzuca gracza
/sprawdz [nick]-teleportuje gracza do sprawdzarki
/czysty [nick]- teleportuje gracza na spawn ze sprawdzarki
/bwf [nick]-szuka na jakiej arenie jest gracz
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : ponieważ staram się łapać jak najwięcej cheaterów oraz nie uczciwych graczy i pomagać graczom którzy weszli po raz pierwszy na serwer 
[ponadto wiele się u mnie zmieniło odkąd napisałem tamto podanie,staram się udzielać bardziej na chacie oraz forum ]
9.Coś o sobie : Mam na imie Kuba mam 14 lat chodzę do 8 klasy.Moje zainteresowania to : pływanie,gry komputerowe,seriale oraz rozmaite filmy o tematyce horrorów i J.Polski.Moje ulubione przedmioty szkolne to J.Polski,Geografia,Biologia,Historia oraz informatyka.Mam bardzo uparty charakter w dążeniu do celu,nigdy nie odpuszczam (chyba że ludziom postawionym wyżej ode mnie)
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak mam
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Nonpremium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Nigdy nie byłem
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie byłem
MoniuToZiomal
God Fist
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
30 posts 1 threads Dołączył: Jan 2020
26.01.2020, 11:57 -
#2
+ wiek
+ 10 punkt
+ 6 punkt
na tak
Powodzenia ^^
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.01.2020, 11:57 przez MoniuToZiomal.
obraz
Lexyy2115
ⓢⓣⓐⓡⓐⓜ ⓢⓘⓔ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
391 posts 11 threads Dołączył: Nov 2019
26.01.2020, 11:59 -
#3
-Jesteś bardzo aktywny na forum, za to z serwera minecraft cie za bardzo nie kojarzę, ( być może
dlatego że zbyt często nie jestem na Mini Grach. )
-Brak doświadczenia w roli administratora
I nie wiem do czego się jeszcze przyczepić.

Jestem na Neutral/Tak
Powodzonkaa ^^
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.01.2020, 12:00 przez Lexyy2115.

nie ma sygnatury i nie bedzie bo jestem gUPia


TheKoalaCraft
fofof fjem sze pro

width=

Zbanowany

212 posts 7 threads Dołączył: Feb 2019
26.01.2020, 12:03 -
#4
Na nie
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
26.01.2020, 12:14 -
#5
Pamiętam że byłeś często karany za zachowanie na chacie. Podanie się zlewa, jest nie estetyczne. Nie jesteś chyba zbyt ogarnięty. Nie widzę cię w tej roli, na nie.
Willti
Zbanowany

width=

Zbanowany

284 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
26.01.2020, 12:45 -
#6
(26.01.2020, 12:14)xRandySword napisał(a): Pamiętam że byłeś często karany za zachowanie na chacie. Podanie się zlewa, jest nie estetyczne. Nie jesteś chyba zbyt ogarnięty. Nie widzę cię w tej roli, na nie.

Przepraszam że pisze to tutaj ale Randy ma przepełnioną skrzynkę na PW.
Od dość długiego czasu nie miałem żadnego bana/muta/warna więc chyba się poprawiłem w jakimś stopniu 
Nie ogarnięty? nawet nie miałem szansy być chatmodem ale rozumiem nie lubimy się zbytnio, potrafię też jako tako sprawdzać graczy ćwiczyłem to z Epim i OldAngelMatthew.
I też według mnie każdy powinien dostać 2 szanse,czyż nie ?
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
26.01.2020, 12:49 -
#7
(26.01.2020, 12:45)Willti napisał(a):
(26.01.2020, 12:14)xRandySword napisał(a): Pamiętam że byłeś często karany za zachowanie na chacie. Podanie się zlewa, jest nie estetyczne. Nie jesteś chyba zbyt ogarnięty. Nie widzę cię w tej roli, na nie.

Przepraszam że pisze to tutaj ale Randy ma przepełnioną skrzynkę na PW.
Od dość długiego czasu nie miałem żadnego bana/muta/warna więc chyba się poprawiłem w jakimś stopniu 
Nie ogarnięty? nawet nie miałem szansy być chatmodem ale rozumiem nie lubimy się zbytnio, potrafię też jako tako sprawdzać graczy ćwiczyłem to z Epim i OldAngelMatthew.
I też według mnie każdy powinien dostać 2 szanse,czyż nie ?

To moje zadanie, pamiętam różne twoje głupie akcję. Podanie to nie miejsce na dyskusję więc zwolniłem miejsce w skrzynce, więc w razie wątpliwości jest wolna.
Mpnlx
Kaktusik <3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

42
182 posts 15 threads Dołączył: Nov 2017
26.01.2020, 13:07 -
#8
Kaktus jest na takk, podanie estetyczne, ale brakuje kilku odstępów przed przecinkami. Spełniasz raczej wymagania i na serwerze minecraft jesteś aktywny Big Grin p o w o d z e n i a!
Keara
Lithium
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
135 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
26.01.2020, 14:00 -
#9
Jesteś aktywny na chacie,pomagasz oraz poprawiasz graczy którzy łamią regulamin albo inaczej,pilnujesz porządku,poza tym potrafisz dogadać się z ludzmi.Myślę,że spełnisz oczekiwania w roli członka administracji, także jestem na tak Wink)
obraz
YoungCossack
Zbanowany

width=

Zbanowany

794 posts 21 threads Dołączył: May 2019
26.01.2020, 14:23 -
#10
Na tak powodzenia




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości